1. עמוד הבית
 2. יהדות
 3. יהדות

האב הפתיע: "ויקרא שמו בישראל... הגרלה!"

רמי טרייסמן ערך בשבוע שעבר ברית לבנו והפתיע את אורחיו כשהחליט לבחור לבנו הרך את שמו על פי תיבת הגרלות • צפו בתיעוד הבלתי שגרתי

קובי ברקת, ד' חשון תש"פ 02/11/2019 18:02

ברית לא שגרתית • צפו אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: יונתן זינדל / פלאש 90

לפני כשבוע רמי טרייסטמן הפתיע את אורחיו שחשבו שהגיעו לעוד ברית מילה שגרתית. המוהל הכריז על התינוק "ויקרא שמו בישראל...". אך במקום תשובה, אחד מחבריו של טרייסטמן הניף קופסה ענקית וצעק "הגרלה!".

האורחים החלו לצחוק ולא הבינו מה קורה אבל טרייסטמן, שתכנן את הכל מראש - שלף פתק מתוך הקופסה והכריז כי שמו של העולל יהיה נתן אליהו.

"הקהל היה מופתע לגמרי", סיפר טרייסטמן בראיון לאמנון לוי בערוץ 13. "כולם נקרעו מצחוק. חבר שלי הביא אליי את הקופסא ואני הכנסתי יד, הוצאתי פתק מתוך בערך 14 פתקים ששמנו שם וכך נתנו את השם לתינוק".

ואם שאלתם, זו לא הפעם הראשונה שמשפחת טרייסטמן מנסה את הטריק הזה. פשוט בפעם הקודמת כולם היו בהלם ואף אחד לא צילם. "עשינו את זה גם עם הילד הקודם, שעכשיו כבר בגן, אבל אף אחד לא ידע שזה הולך לקרות אז לא צילמו את זה", אמר טרייסטמן לאמנון לוי. "הפעם התאמנתי מראש שלא יהיו פאדיחות".

אכן, ללא ספק שטרייסמן הצליח לספק לאורחיו הצגה מרשימה, אבל כששואלים אותו אם באמת התכוון לתת לבנו שם בהגרלה, התשובה מפתיעה אף יותר. "אין ספק שבחירת שם זה דבר רציני", הודה טרייסטמן. "אז אמנם רצינו לעשות שמח לקהל ולהפתיע, אבל ההגרלה לא באמת אמיתית. ידענו כל הזמן איך אנחנו הולכים לקרוא לו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מכול דבר הם עושים ליצנות ובסוף גם הכיפה  

  שלמה

  • הוצאת שם רע על ציבור שלם! (ל”ת)

   מוכיח בשער

 2. אנשים מוזרים הם חלק מהחברה האנושית לדורותיה. אין בזה שום חידוש.  (ל”ת)


 3. מזרוחנקים משונים  (ל”ת)

  משה

  • נראה לי שהפצת שנאה היא מעשה חמור יותר. (ל”ת)

   מוכיח בשער

 4. זה ישן  

  ישראל

 5. ויקרא שמו בישראל "תרח"  (ל”ת)

  יוסף

 6. טיפש מטופש!!!עוד יזכה שהילדים שלו יצחקו עליו  (ל”ת)

  שימי

 7. מסכן  (ל”ת)


 8. זה היה סתם לקטה. הקופסה היה הכל אותו דבר. לדעתי  (ל”ת)


;