1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

חפר בקברו של היהודי והכניס תרנגולות מתות

אירוע חריג: המשטרה בקונטיקט חוקרת איך הגיעו צמד תרנגולות מתות לתוך קברו של יהודי בבית העלמין בעיר • "לקבר היה חור והוא היה מלא מים"

יענקי פרבר, י' חשון תש"פ 08/11/2019 10:37

אירוע הזוי תרנגול תרנגול צילום: Aharon Krohn/Flash90

המשטרה בקונטיקט - ארצות הברית חוקרת האם מישהו חפר בקבר של יהודי והניח בתוכו תרנגולות מתות. האירוע התרחש בבית העלמין היהודי בהרטפורד, קונטיקט.

נשיא אגודת אחים, הקהילה האורתודוכסית המנהלת את בית הקברות סיפר, כי נודע להם על המקרה ביום רביעי האחרון. כך דווח ברשת- NBC

חופר קברים מקומי, טומי ולנטין, אמר לרשת - NBC כי לקבר היה חור והוא היה מלא מים כשראה את המקום ונמצאו שתי תרנגולות מתות צפות בתוכה.

עוד הוסיף חופר הקברים, כי המשטרה חוקרת את האירוע ובודקת אם מישהו חפר את הקבר בידיו לפני מספר ימים, וכי טומי וחבריו הגיעו לבית קברות ברחוב ווברלי - שדרת טאואר כדי לחקור דיווח שמסביב לקבר נחפר בור.

לדברי הגויים, נראה היה כי נלקחו שרידים מהקבר ימים ספורים קודם לכן. כמו כן טומי ולנטין אמר, שהם היחידים באזור שחופרים קברים, כך שזה כנראה מישהו מתחזה.

מהמשטרה נמסר כי הקברים נמצאים שם מאז שנות החמישים. לאונרד הולץ, מאיגוד ההלוויות היהודים, אמר כי הם ראו וונדליזם בעבר, אבל הוא מעולם לא שמע או ראה על דבר כזה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. זה מנהג קווקזים  

    טוני

    • ספר חסידים 

      ר

;