1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

נשואים כבר שמונים שנה ומגלים את הסוד

בני זוג בגילאי 105 ו-106 מדרום טקסס, חוגגים 80 שנות נישואים ובכך שברו שיא גינס • הם מגלים את הסוד לנישואים ולחיים ארוכים • "לחיות במתינות ולהפגין לבביות"

יענקי פרבר, ט"ז חשון תש"פ 14/11/2019 18:27

שברו שיא גינס עוגת יומולדת עוגת יומולדת צילום: באדיבות המצלם

בני זוג מבוגרים, בני 105 ו-106, מציינים 80 שנות נישואין. הם נפגשו לראשונה ב-1934 בדרום טקסס - ארצות הברית, התחתנו ומאז הם גרים באותו מקום. הם בני 106 ו-105, והחליטו לשתף את הסוד לחיים ארוכים ואת הסוד לנישואין ארוכים ומאושרים.

צריך "לחיות במתינות ולהפגין לבביות" הם מספרים. הם הוכתרו כזוג המבוגר ביותר בעולם על פי ספר השיאים של גינס. בני הזוג הם ג'ון הנדרסון בן ה-106 ואשתו שארלוט בת ה-105, ובחודש הבא הם יציינו 80 שנות נישואין, 80 שנה של חיים משותפים, הם גרים כיום באותו מקום שם נפגשו לראשונה, העיר אוסטין, חמש שנים אחר כך הם התחתנו.

הגברת שארלוט למדה באוניבריסטת טקסס, וג'ון שיחק בקבוצת הפוטבול של האוניברסיטה, ובשמונים השנים האחרונות הוא דאג להגיע לפחות למשחק אחד כל שנה.

בני הזוג עברו לגור לפני כמה שנים בבית אבות הקשור לאוניברסיטה, שם הם שומרים על פעילות בריאה. לג'ון יש תשובה על השאלה מה הסוד לנישואין ארוכים ומאושרים, ומה הסוד לחיים ארוכים, הוא אמר כי צריך "לחיות במתינות ולהפגין לבביות כלפי בת הזוג".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הרב חיים פנחס שיינברג ז"ל היה נשאוי 80 שנה וכבבר שבר את השיא הזה  (ל”ת)