1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2020

'נחשוף את הצביעות של ליברמן; הארץ תרעד'

בעקבות דבריו הקשים של יו"ר ישראל ביתנו חבר הכנסת אביגדור ליברמן היום בישיבת סיעתו, חברי הכנסת החרדים מחריפים את הטון ואחד מהם אומר ל'בחדרי חרדים' כי באם הוא ימשיך בהסתה, הם יחשפו הקלטות והסכמים שעשה בעבר עם החרדים • "הארץ תרעד"

ארי קלמן, כ"ב חשון תש"פ 20/11/2019 18:27

החרדים מחריפים הטון אביגדור ליברמן אביגדור ליברמן צילום: Tomer Neuberg/ Flahs90

לאחר שהוסרו כל המחסומים מול אביגדור ליברמן אחרי דברי ההסתה הקשים שאמר היום (רביעי) ולאחר שחברי הסיעות החרדיות יצאו כנגדו במתקפה קשה, בסיעות החרדיות לא אמרו די ומאיימים כעת כי באם ימשיך ליברמן במתקפה הברוטאלית שלו הם יחשפו הסכמים והקלטות שהיה להם איתו בעבר.

אחד מבכירי חברי הכנסת החרדים אומר ל'בחדרי חרדים', כי "ליברמן חצה את כל הגבולות", עוד מוסיף הבכיר ומצהיר, כי "הארץ תרעד כשנוציא את כל ההסכמים וההקלטות שיש לנו שהוא חתם ועשה איתנו". לדבריו "נמנענו מזה עד עכשיו גם במהלך קמפיין הבחירות האחרונות, עכשיו כולם יראו כמה שהוא צבוע".

כזכור, לאחר שהסית באופן פרוע כנגד הציבור החרדי התכנסה סיעת יהדות התורה לישיבת סיעה מיוחדת בה תקפו ראשי הסיעה יעקב ליצמן ומשה גפני את אביגדור ליברמן, לאחר ששמרו על קו מתון לאורך החודשים האחרונים ונזהרו שלא להיגרר אחריו.

ח"כ ‏גפני אמר בישיבת הסיעה, כי "ליברמן כשל לחלוטין בכל התקופה האחרונה, הוא הוביל לבחירות ראשונות ואז לבחירות שניות ועכשיו לשלישיות, והוא לא יודע לצאת מזה טוב אז מנסה לעשות סיבוב על הציבור החרדי".

"האיש הזה צריך לעזוב את המערכת הפוליטית" קובע גפני, "הבריון השכונתי הזה לא יכתיב לנו את אורח חיינו. לא שמענו מעולם דבר כזה בכנסת ישראל, היינו במערכת יחסים קרובה איתו ולא הכל אנחנו יכולים לספר".

"האיש הזה פשוט אנטישמי. מה הוא רוצה מילדים חרדים, ומלומדי תורה. אנחנו ניקח הכל בחשבון. אסור שיהיה בפוליטיקה הישראלית, הוא בא להטיף לנו מוסר? לנו?".

"היום בבוקר בוועדת הכספים" מסבר חבר הכנסת גפני, "העברנו את הפיצוי למסעדנים לבעלי האולמות בעוטף עזה, הוא בכלל יודע מזה? אתמול הפחתנו את המס מרכבי ההיברידי, הוא יודע מזה בכלל? מה הוא עשה ב20 השנים שלו בכנסת? כלום! רק מסית ומסית נגד ציבור בישראל".

"אנחנו נבחן את הדברים גם משפטית, לא נשחק לידיים שלו, ליברמן - של נעליך מעל רגליך, מי אתה בכלל. אפס!"

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. צביעות בצביעות נגעו.  

  שריר

  • אם יש מישהו ישר בכנסת זה יהדות התורה (ל”ת)

   אל דאגה

  • החרדים ישרים. הם יזרקו את החילוניים ישר לפח.  (ל”ת)


  • ניוון שרירים כבר אמרנו. תחפש משהו יותר מקורי (ל”ת)


 2. סייג לחכמה 'שתיקה'  

  אלי

 3. דברים כדורבנות  (ל”ת)

  גפני המלך

 4. יאללה תוציאו עליו הכל למה אתם מחכים  

  יהודי

 5. חבל שלא הגיבו ככה מזמן לדוב הרוסי  (ל”ת)

  דוד

 6. ליברמן אויב הציבור...  (ל”ת)

  מישהו

 7. בשעתו שמעתי הגדרה מעניינת מפסיכיאטר בכיר על טיפוס כמו ה****  

  טרזן

;