1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

בן 65 ביצע מעשים חמורים בנערות סמינר בבני ברק

וּבִעַרְתָּ הָרָע מִקִּרְבֶּךָ: הורה לילדה שנפגעה הגיש תלונה במשטרה כנגד אדם שביצע מעשים חמורים בבתו ובחברותיה - נערות סמינר הלומדות בבני ברק • האם מדובר במחדל?

אלי שלזינגר, ג' כסלו תש"פ 01/12/2019 10:24

הכתובת הייתה על הקיר • מחדל אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: pixabay

הורה לתלמידת סמינר בת 16 הגיש במהלך החודש האחרון תלונה במשטרה, על כך שאדם ביצע מעשים חמורים בבתו ובחברותיה. על פי החשד, החשוד המתין לנערות בגילאי 16 בכניסה לבית ספר בבני ברק, וביצע בהן מעשים אסורים וחמורים, הן מדין תורה והן על פי חוקי המדינה.

עם קבלת הדיווח פתחו חוקרי המשטרה בחקירה אשר הובילה בסוף השבוע לאיתור זהותו של חשוד במעשה ולמעצרו. החשוד, תושב בני ברק בן 65, נחקר ובתום חקירתו נכלא. בסוף השבוע, לבקשת המשטרה, הוארך מעצרו בבית משפט שלום בת"א עד מחר (שני).

מהפרטים שהגיעו ל'בחדרי חרדים' עולה כי לפני כחודש הוגש נגד החשוד כתב אישום בעבירה דומה, ולפני כשמונה חודשים גם הוגש כתב אישום בעבירה דומה. "מדובר בחשוד מסוכן ועל פי החשד, החשוד נוהג לבצע עבירות של מעשה מגונה באופן סדרתי ושיטתי", אמר נציג המשטרה בדיון שהתקיים ביום שישי בבית משפט השלום בתל אביב.

"מדובר במספר לא מבוטל של תלונות נגד החשוד וגם מדובר במספר רב של קרבנות שאנו חוששים שהם לא הגישו תלונה במשטרה", הוסיף וביקש להאריך את מעצרו בחמישה ימים.

פרקליטו של החשוד, עו"ד יחיאל וינרוט, טען כי יש לשחררו למעצר בית בפיקוח, והוסיף כי החשוד כבר נמצא בהליך בדיקה פסיכיאטרית, זאת במסגרת כתבי האישום שהוגשו נגדו בעבירות דומות.

לאחרונה, נשלח החשוד למכון ארגמן לגמילה, כך אמר פרקליטו עו"ד וינרוט שהוסיף, "הוא לקח על עצמו את הטיפולים האלה. הוא נמצא בתהליך". לדבריו, היה טעות בשיקול הדעת כאשר חשבו שהוא יוכל ללכת לבדו לכל מיני מקומות ללא השגחה צמודה.

השופטת חנה קלוגמן אמרה בתום הדיון, "מצאתי כי קיים חשד סביר שהחשוד מעורב בעבירה המיוחסת לו",וכאמור האריכה את מעצרו בארבעה ימים עד ליום שני בצהרים.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. מה הבעיה ליצמן ישחרר אותו  


  • כנראה ליצמן משחרר רק חסידים, הפעם זה נראה ליטאי (ל”ת)

   רותי

  • שריר,משעמם לך 


 2. סיפור מוזר אבל ממש מוזר. בנות 16?? מחוץ לסמינר?  (ל”ת)

  שרה

 3. לא בסדר שהגה"צ עו"ד ויינרוט מגן עליו  (ל”ת)


 4. טוהר המחנה  

  מוטקע בלוי

 5. מה יהיה???  


 6. לבש שחורים והלך למקום שאין מכירים אותו...  

  מה

 7. ג' הקב"ה שונאן..אחד מהם הוא זקן מנאף... ר"ל  

  מדרש

 8. עורך הדין לכאורה לא חושב גם על בנותיו ונכדותיו.העיקר הכסף והיוקרה  

  קרבן אלימות

 9. איפה היה השומר? ישן בשמירה?  (ל”ת)


  • עדיף שלא תדע. והמבין יבין... (ל”ת)

   Dude