1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2019

גאולה אבן סער תוקפת: אנחנו יודעים מאיפה ההסתה

גאולה אבן סער, רעייתו של חבר הכנסת גדעון סער המתמודד על ראשות הליכוד מול בנימין נתניהו בפריימריז הקרובים, התראיינה לתוכניתו של עודד בן עמי ודיברה בגילוי לב על המתקפות המופנות לעבר בעלה

יחיאל גלאי, י"ז כסלו תש"פ 15/12/2019 18:21

שוברת שתיקה בנימין נתניהו/גדעון סער בנימין נתניהו/גדעון סער צילום: תומר נויברג/נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

מאז הגיש היועמ"ש לממשלה אביחי מנדלבליט את כתבי האישום נגד ראש הממשלה נתניהו, הליכוד כמרקחה. גדעון סער יוצא מן הצללים ומציב את עצמו כיורשו של נתניהו ובעוד פחות משבועיים יתמודד מולו ראש בראש על תפקיד יו"ר המפלגה.

מי שלא רואים את עלייתו של סער בעין יפה, הם כמובן ראש הממשלה נתניהו ותומכיו וככל שמועד הפריימריז בליכוד קרב, כך מחריפים הקולות מצדם נגד ח"כ גדעון סער.

אשתו של סער, אשת התקשורת גאולה אבן סער, הגישה בעבר את המהדורה המרכזית של 'כאן 11' ולאחר מכן, עם חזרתו של בעלה לכנסת פרשה מהגשת המהדורה ועברה להגיש תוכנית זניחה יחסית, יחד עם העיתונאי הוותיק ירון לונדון.

בשבוע שעבר, עם הכרזתו של סער כי יתמודד מול נתניהו בפריימריז, פרשה רעייתו לחלוטין מהגשת התוכנית. היום היא התראיינה לעודד בן עמי ודיברה לו בגילוי לב על המתקפות נגד בעלה. 

"מסיתים נגדנו ברשתות רק כי הוא רוצה להתמודד באופן דמוקרטי" אמרה סער לבן עמי. "אנחנו יודעים מאיפה ההסתה באה. זה מסוכן. אני לא רוצה להתייחס לבנו ולרעייתו של ראש הממשלה, הם אינם מתמודדים בקמפיין, אנחנו לא נכפיש ונעליל עלילות כזב. זו לא דרכינו והקמפיין של גדעון לא ייראה כך".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. סער. אתה נכנס לבוץ.  


 2. פעם הייתי גרופי של נתניהו, היום אני מתעב אותו.  (ל”ת)

  אלחנן

 3. הצגה  

  שיבי ניצני

 4. אשתו שמאלנית ובתו מתרועעת עם ערבי, גם הוא לא עשה  

  יואל

  • יאיר היהיר 

   יקי