1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. חדשות חו"ל

מה חושבים תושבי ניו יורק על היהודים? צפו

העיתונאי עמי הורוביץ יצא לרחובות ברוקלין כדי לברר מה מניע את ההתקפות האנטישמיות האחרונות בניו יורק וחזר עם סרטון ובו אמירות קשות • צפו

יענקי פרבר, ט' טבת תש"פ 06/01/2020 14:35

אנטישמיות מזעזעת תושב ניו יורק מדבר על האנטישמיות תושב ניו יורק מדבר על האנטישמיות צילום: צילום מסך

בעוד שרבים מנבחרי הציבור בניו יורק ממשיכים להפנות אצבע מאשימה כלפי הנשיא טראמפ וטוענים כי הוא אשם ליותר מ -150 פשעי שנאה בעיר, יש עובדות שמראות אחרת.

כדי להוכיח את הנקודה, העיתונאי עמי הורוביץ יצא לרחובות ברוקלין כדי לברר מה מניע את ההתקפות האנטישמיות האחרונות בניו יורק.

התוצאות בסרטון הבא פשוט מזעזעות:

בתיעוד נראים תושבים בברוקלין כולם אפרו אמריקניים, מדברים על תקיפות נגד יהודים, וטוענים שהיהודים הם לא אמריקאים, ואת הכסף שלהם הם שולחים לישראל. עוד הם טוענים, כי היהודים השתלטו על הנדל"ן באזור, ועקב כך התושבים האפרו אמריקנים נאלצים לנטוש.

"היהודים עשירים, הם לוקחים לנו את הבתים, הם באים לכאן בכמויות ומשתלטים על העסקים כאן" אומרים תושבי ברוקלין. אחד מהנשאלים ענה כנשאל לגבי תקיפות היהודים. "אני לא חושב שזה ראוי לתקוף יהודים בגלל זה, אבל אני יכול להבין מאיפה התקיפות מגיעות".

"אני לא רוצה לחזור לתקופה של היטלר" אומר תושב מקומי לא יהודי. "אבל היהודים לוקחים פה הכל". תושבת מקומית אמרה כי "היהודים גורמים למחירי הדירות והנדל"ן באזור לעלות, אני לא בעד לתקוף אותם, אבל הם פשוט פולשים לכאן והופכים אל המקום לשלהם".

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. אנטישמיות  


 2. בסוף אוכלים את המרק שמבשלים...  

  מוישה גולדמן

 3. הם כושים  (ל”ת)


 4. YES THIS IS HALF THE TRUTH  

  DANIEL MORGENTAL

 5. יכולים להיות בכיף מצביעים של אחד מהמפלגות האנטי חרדיות בישראל  (ל”ת)

  מולדו המולדובי

 6. מזכיר משהו  


 7. לצערי הרב הם צודקים  

  ויקטור

 8. הכל בגלל הכיבוש הציוני  (ל”ת)

  דוד גרוסמן

 9. תזכורת מתאימה לעשרה בטבת  


;