1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

"אתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות"

לאחר שהפרשן הבכיר אמנון אברמוביץ' לעג לו בשידור חי ב'ערוץ 12', גל הירש, מי שהתמודד עצמאית בבחירות הראשונות בסבב הזה ובינתיים הצטרף לליכוד, הגיב במתקפה: ‫"הגיע הזמן להגיד לך אברמוביץ'. אתה אדם רע, מר ומתוסכל. שנים אתה רודף אותי באובססיה חולנית, מנסה לבוז עם טינה מוזרה, מלגלג ומכפיש"

יענקי פרבר, כ"א שבט תש"פ 16/02/2020 09:52

הפרשן לעג וספג מתקפה גל הירש/אמנון אברמוביץ גל הירש/אמנון אברמוביץ צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

תא"ל במיל' גל הירש, מי שמונה למפכ"ל המשטרה ב-2015 ומינויו בוטל לאחר סיכול ממוקד, הגיב לדברי אמנון אברמוביץ' פרשן 'חדשות 12' ותקף את הפרשן על דברים שאמר עליו באולפן שישי בליל שבת.

אברמוביץ' התייחס ב'אולפן שישי' בלעג לתוכנית הרב-שנתית של צה"ל "תנופה", אותה הציג הרמטכ"ל רא"ל אביב כוכבי. "כששמעתי את אביב כוכבי מתבטא בביטויים כמו 'נקודת סיכול סינגולרית', 'מרחבים חכמים', 'רב ממדיות', 'ניהול התפיסה', העצמת קטלניות'. אמרתי רגע רגע, גל הירש חזר לשירות פעיל? גל הירש הוא עכשיו הרמטכ"ל שמתקרא אביב כוכבי?".

גל הירש לא נשאר חייב וכתב בתגובה בעמוד הפייסבוק שלו: ‫"באולפן שישי לעג אמנון אברמוביץ' לרמטכ"ל כוכבי ולי.‬ ‫הרי ידוע שיש אנשים של דיבורים ויש האומרים ומבצעים למען מדינת ישראל.‬ ‫הגיע הזמן להגיד לך אברמוביץ'. אתה אדם רע, מר ומתוסכל. שנים אתה רודף אותי באובססיה חולנית, מנסה לבוז עם טינה מוזרה, מלגלג ומכפיש.‬ ‫עוד יסופר כיצד השתלבת בסיכול המינוי שלי למפכ"ל וגם אח"כ לא חדלת ללכלך".

הירש הזכיר לו כי "לא מזמן היה מי שלעג לך, על פציעתך ותוצאותיה. למרות הכל יצאתי מיד להגנתך בתקשורת. נפצעת במלחמה ולכן הייתי מראש בעדך, אני יודע מה זו מלחמה ויודע מה היא פציעה. ‫אתה אינך יודע מה היא מקצוענות, הגינות, מידתיות, ואתה פופוליסט מרושע, מוטה וחסר גבולות. יש עיתונאים ראויים, אתה לא כזה. ‫מופעי הרשעות שלך אינם באמת תקשורת, אני מקווה שיש מי שיבין שיש גבולות ויראה לך את הדלת החוצה", סיים בתקווה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. דברים כדרבנות  

  ג'ק

 2. אברמוביץ שטוף שנאה רעל נודף ממנו שמאלן עלוב  

  דפנה

 3. אברמוביץ הוא דמגוג ולא עיתונאי.  (ל”ת)

  מלכה

 4. החמוץ אברמוביץ  

  רימונה

  • מדהים !!! (ל”ת)

   תהלה

  • תודה 


 5. אברמוביץ שמלאן ללא אתיקה בסיסית  

  יפה שאולי

 6. יישר כוח גל הירש  

  גאולה