1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. עיתונות ותקשורת

רועי קונקול יועצו של יאיר לפיד הטריל את יונתן אוריך יועצו של בנימין נתניהו

"כשהחרדים יהיו פה רוב, אפשר יהיה להגיד קדיש על מדינת ישראל", כך כתב היום רועי קונקול דובר 'יש עתיד' בטוויטר • לאחר שקיבל שלל גינויים, חשף קונקול מי הכותב המקורי של הטקסט

קובי בורנשטיין, כ"ה שבט תש"פ 20/02/2020 15:45

"קדיש על מדינת ישראל" יונתן אוריך יונתן אוריך צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

"כשהחרדים יהיו פה רוב, אפשר יהיה להגיד קדיש על מדינת ישראל", כך כתב היום רועי קונקול דובר 'יש עתיד' בטוויטר. "אי אפשר לקיים חברה מודרנית, יצרנית, מערבית ומתקדמת, כשרוב הציבור הישראלי הוא שנורר, שלא נושא בנטל הביטחון והוא מחוסר השכלה אקדמית".

הוא הוסיף כי "‏חברה טבעית מסוגלת לחיות עם טפילים אך היא איננה מסוגלת לחיות במציאות בה רוב רובה מורכבת מטפילים. אי אפשר לקיים חברה מודרנית, יצרנית, מערבית כשרוב הציבור הישראלי הוא שנורר, מחוסר השכלה אקדמית, שלא מעורב בסוגיות ההגנה על ביטחון המדינה, וכמעט ולא לוקח חלק בתרבות הכללית וכו'. ‏כלומר, החרדים כנראה ”בונים“ על כך שאחרים ילמדו וישקיעו את זמנם ומרצם וחייהם למענם, כדי שיהיה מי שיעשה להם צינתור בבוא היום ולאחר תוצאות הצ‘ולנט שיגיעו.

‏תשובה היא פשוטה: אם רוב הציבור הישראלי יורכב מחרדים, אפשר לארוז מזוודות ולברוח לקנדה. זה סופה המוחלט של מדינת ישראל כמדינה הציונית שמסוגלת לעמוד על רגליה. אני אהיה הראשון לעזוב ואני מזמין את כולם לכוס קפה אחרונה בנתב“ג".

הציוץ הנ"ל זכה לשלל גינויים, ואז הפתיע קונקול כשכתב שאת הדברים הללו כתב יונתן אוריך, דוברה של תנועת הליכוד במאמר שכתב בשנת 2013 לאתר כיפה. קונקול רצה להטריל ולהוכיח שגם אוריך יוצא נגד החרדים.

"‏פעם בקריירה קונקול מצליח לעשות משהו וגם זה בזכותי", הגיב על זה אוריך, ויהודה שלזינגר הכתב הפוליטי של 'ישראל היום', הזמין את השניים לעימות באולפן.

 

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. גדולי ישראל באירופה ניבאו את חורבן המדינה הציונית...  

  שריר

 2. תגובה לעניין: אני מציע לכל רואי השחורות  

  אחד

 3. אני מתנדב להגיד קדיש על הפאקאקטע מדינה הזו.  (ל”ת)

  חיים

 4. נאה דורש נאה מקיים  

  סולי

 5. אני חושב שזה נכתב כתיאור הכתבה שצפה בה  

  אמיתי

 6. אני מברך אותו שבקרוב יפגש עם טפילים אמיתים  (ל”ת)

  שלמה