1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

המקומות החדשים בהם שהו חולי הקורונה

משרד הבריאות מפרסם רשימה חדשה של המקומות בהם שהו חולי קורונה • הרשימה בערים החרדיות מתארכת ומדאיגה. כך בבני ברק, בירושלים, בביתר ובאלעד • על פי כללי משרד הבריאות, כל מי שבר במגע עם חולי הקורונה חייב להיכנס לבידוד 14 יום, ולדווח על כך

דביר כהן, א' ניסן תש"פ 26/03/2020 11:56
תגיות:

רשימה ארוכה ומדאיגה בית הכנסת שומם בעקבות הקורונה בית הכנסת שומם בעקבות הקורונה צילום: David Cohen/Flash90

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בבני ברק

  • 15.3 בשעות 8:30-9:00 בית מרקחת של קופ"ח מכבי, רח' רבי עקיבא 86, בני ברק.
  • 15.3 בשעות 9:00-9:30  בית הכנסת הגדול, רח' רבי עקיבא, בני ברק.
  • 16.3 בשעות 7:00-8:00 בית הכנסת הגדול, רח' רבי עקיבא, בני ברק.
  • 17.3 בשעות 8:00-9:00 בית הכנסת הגדול, רח' רבי עקיבא, בני ברק.
  • 18.3 11:30-13:30 שהה באולפן "קול ברמה" רח' ז'בוטינסקי 7 בני ברק.
  • 10.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 11.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 12.3: 9:00-13:00 כולל "דרכי איש", רח' האדמו"ר מגור 16, בני ברק.
  • 12.3: 21:00-22:15 ישיבת "בית דוד", רח' זכאי 4, בני ברק.
  • 12.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 12.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 12.3: בשעות 18:00-19:00, , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 12.3: 20:00-21:00 ובשעות 23:00-23:30 סופרמרקט "שפע ברכת השם", רח' השלושה, בני ברק
  • 13.3: 8:00-9:00 בית כנסת מאקווא, רח' רבנו תם 6, בני ברק.
  • 13.3: 9:00-11:00 כולל "דברי שיר", רח' זכריה 4, בני ברק.
  • 13.3: 11:00-12:30 בית כנסת סטרובקוב, רח' נחום פינת השומר, בני ברק
  • 13.3: 17:00-19:00 בית כנסת "כנסת ישראל", רח' נחום פינת השומר, בני ברק.
  • 13.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 13.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 14.3: 7:00-8:30  בית כנסת "דברי שיר" , רח' זכריה 4 , בני ברק.
  • 14.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 14.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 15.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 15.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 16.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 16.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 17.3: 14:00-15:00 מרפאת קופת חולים כללית, רח' רבי עקיבא 83, בני ברק.
  • 17.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 17.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 18.3: 6:30-8:00 בית כנסת "תפילה למשה, רח' הנביא 12, בני ברק.
  • 18.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 19.3: בשעות 04:45-07:00 , בית הכנסת הגדול, רחוב רבי עקיבא 53 , בני ברק.
  • 19.3: 22:00-22:10 עמדה בתור מחוץ למאפיית ויז'ניץ רח' שמשון הגיבור 5 בני ברק.
  • 14.3: בשעות 8:30-18:45  בית כנסת בית הלל ויז'ניץ, רח' הרב אשי 15, בני ברק.
  • 15.3: בשעות 7:00-8:30 מקווה גברים שיכון ויז'ניץ תפילת שחרית בית כנסת בית הלל ויז'ניץ, רח' הרב אשי 15, בני ברק.
  • 13.3: בשעות 17:00-19:00 בית כנסת ברח' הרב מוהליבר 8, בני ברק.
  • 14.3: בשעות 18:00-18:30 בית כנסת ברח' הרב מוהליבר 8, בני ברק.
  • 21.3: בשעות 19:50-20:30 סופרמרקט "אושר עד", רח' הקישון 11, בני ברק.
  • 11.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 11.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 12.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 12.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 13.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 13.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 14.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 14.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 15.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
  • 15.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 15.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 16.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
  • 16.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 16.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 16.3: בשעות 20:00-21:30 סופרמרקט "יש חסד" מרכז רימונים, רח' אהרונוביץ' 10 בני ברק.
  • 17.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
  • 17.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 17.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 18.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
  • 18.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 18.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 19.3: בין השעות 8:20-9:00 בית כנסת בעל"ז, רח' יואל 18 בני ברק ובית כנסת לוקווע, רח' סירקין 10 בני ברק לסירוגין.
  • 19.3: בין השעות 9:30-13:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 19.3: בשעות 14:30-15:00 בית הכנסת הגדול, רח' רבי עקיבא, בני ברק.
  • 19.3: בין השעות 16:00-19:00 בית כנסת "נחלת סורוקה", רח' הרב אברמסקי 26, בני ברק.
  • 22.3: בשעות 14:15-15:45 קופת חולים מכבי- רנטגן, רח' רבי עקיבא 86, בני ברק.
  • 11.3 06:50-07:10 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
  • 11.3 07:10-08:10 בית מדרש צאנז, בני ברק. רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
  • 11.3 09:00-23:30 בית מדרש דחסידי גור, רח' יהודה הלוי, בני ברק.
  • 11.3 17:00-19:30 בית כנסת "אליהו הנביא", רח' עוזיאל 42, בני ברק.
  • 12.3 01:00-02:00 (בלילה שבין 12-13.3) מסעדת אגאדיר ברחוב מצדה 7, בבני ברק.
  • 12.3 06:50-07:10 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
  • 12.3 09:00-13:00 בית הכנסת הגדול, רח' קליש 1, בני ברק.
  • 12.3 16:00-21:30 ישיבת "אמרי אמת" בני ברק.
  • 13.3 05:30-05:50 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
  • 13.3 07:30-07:50 סופר "משביר לעמו", רח' אברבאנל 101, בני ברק.
  • 14.3 06:45-07:15 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
  • 14.3 22:20-23:00 אולמי "בית אשר", רח' יהודה הלוי בני ברק.
  • 15.3 05:30-05:50 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
  • 16.3 05:30-05:50 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
  • 16.3 09:00-13:00 בית הכנסת הגדול, רח' קליש 1, בני ברק.
  • 21.3 04:00-04:15 מקווה צאנז, רח' יהודה הלוי 22, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 7:30-8:00 בית כנסת "תפארת נחמן", רח' אבן שפרוט 2, בני ברק.
  • 12.3 בשעות 12:00-15:00 בית ספר כהנמן- בצהרון, רח' קהילות יעקב 65, בני ברק.
  • 13.3 18:00-19:00: בית כנסת ליד רחובות הרב חי טייב ויגאל אלון בבני ברק.
  • 14.3 8:00-10:00 בית כנסת ליד רחובות הרב חי טייב ויגאל אלון בבני ברק.
  • 14.3 16:45-17:15 בית כנסת ליד רחובות הרב חי טייב ויגאל אלון בבני ברק.
  • 14.3 18:20-18:40 בית כנסת ליד רחובות הרב חי טייב ויגאל אלון בבני ברק.
  • 12.3 12.45-13.10 – סופר "שוק העיר" בני ברק, רחוב כהנמן 105 בני-ברק.
  • 12.3 13.15-13.30-בית כנסת "בית הלל" רח' הרב אשי בני ברק.
  • 10.3-13.3: בשעות 07:00-07:20 מקווה גברים בית מדרש קומרנא, רח' דבורה הנביאה 14, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 08:30-11:30 בית מדרש ויז'ניץ, רח' תורת חיים 8, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 16:30-17:30 "המשתה הגדול" בית מדרש ויז'ניץ, רח' תורת חיים 8, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 21:00-02:00 למחרת (11.3) טיש אצל האדמו"ר בית מדרש ויז'ניץ, רח' תורת חיים 8, בני ברק.
  • 11.3 בשעות 09:00-10:30 בית מדרש ויז'ניץ, רח' תורת חיים 8, בני ברק.
  • 11.3 בשעות 17:00-20:00 טיש אצל האדמו"ר, בית מדרש ויז'ניץ רח' תורת חיים 8, בני ברק.
  • 13.3 בשעות 21:30-00:30 טיש אצל האדמו"ר, בית מדרש ויז'ניץ, רח' תורת חיים 8 בני ברק.
  • 14.3 בשעות 17:00-19:00 סעודה שלישית בית מדרש ויז'ניץ, רח' תורת חיים 8 בני ברק.
  • 14.3 בשעות 19:30-20:00 ישיבה גדולה בית מדרש ויז'ניץ, רח' תורת חיים 8 בני ברק.
  • 15.3-17.3 תפילות שחרית, מנחה, ערבית בית מדרש ויז'ניץ, רח' תורת חיים 8 בני ברק.
  • 15.3-18.3 בשעות 07:00-07:20 מקווה גברים, רח' דבורה הנביאה 14, בני ברק.
  • 18.3 בשעות 19:30-21:00 סופרמרקט רמי לוי, מבצע קדש 66, בני ברק.
  • 10.3: בשעות 18:30-20:00 בית כנסת עץ החיים, חזון אי"ש 10, בני ברק.
  • 14.3: בשעות 7:00-10:00 בית כנסת דרכי אי"ש, האדמו"ר מגור 16, בני ברק.
  • 14.3 בשעות 21:00-22:00 סופרמרקט "בר כל", שלמה המלך 6, בני ברק.
  • 11,12,13,15,16.3 למרץ בשעות 07:00-09:30 ובשעות 17:30-19:00 בית הכנסת חסידי גור רמת האהרון , סורוצקין 13, בני ברק. 
  •  14.3 בשעות 06:00-11:00 ו 16:00-19:00 שעה באותו בית כנסת של חסידי גור.
  • 12-15.3 בשעות 04:30-07:30, בית הכנסת אור ישראל, רחוב חבקוק 27 , בני ברק. 
  • 13.3 בשעות 17:00-19:00, בית הכנסת ברחוב נחום 18, בני ברק.
  • 11.3 21:00-22:00 מסעדת "מטעמי שלמה", הרב שך 3 , בני ברק.
  • 9.3 18:00- 20:30 מרכז חסידי ויזניץ רח שלמה המלך 18 בני ברק.
  • 9.3 בשעות 5:30-7:00 בית כנסת עץ החיים, חזון אי"ש 10, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 18:30-20:00 בית כנסת עץ החיים, חזון אי"ש 10, בני ברק.
  • 10.3 08:30-14.00  מרכז חסידי ויזניץ רח שלמה המלך 18 בני ברק.
  • 10.3 18:00-24:00 מרכז חסידי ויזניץ רח שלמה המלך 18 בני ברק
  • 11.3 16:00-22:00 מרכז חסידי ויזניץ רח שלמה המלך 18 בני ברק.
  • 11.3 בשעות חצות עד 5:00 בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק.
  • 12.3 בשעות חצות עד 5:00 בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק.
  • 12.3 08:30 קו 350 מרחוב יצחק הנשיא לכהנמן קוקה קולה בני ברק.
  • 12.3 09:30-15:00 סמינר בנות "לאה אסתר" כהנמן 106 בני ברק.
  • 9.3-12.3 בשעות 6:00-9:00 "כולל ברסלב" בקומת הקרקע, רח' אלשיך 5, בני ברק.
  • 9.3-12.3 בשעות 11.00-15.00 "ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק.
  • 9.3-12.3 בשעות 15:00-16:00 בית כנסת איצקוביץ, רח' הרב ש"ך 4, בני ברק.
  • 9.3-12.3 בשעות 22:00-23:00 בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק.
  • 13.3 בשעות 17:15- 18:30 בית כנסת "ישועה ליהודה", רח' יואל 16, בני ברק.
  • 14.3 בשעות 7:00-10:00 בית כנסת דרכי אי"ש, האדמו"ר מגור 16, בני ברק.
  • 14.3 בשעות 21:00-22:00 סופרמרקט "בר כל", שלמה המלך 6, בני ברק.
  • 14.3 בשעות 8:00-10:30 בית כנסת "ישועה ליהודה", רח' יואל 16, בני ברק.
  • 15.3 בשעות 6:00-9:00 "כולל ברסלב" בקומת הקרקע, רח' אלשיך 5, בני ברק.
  • 15.3 בשעות 8:00-10:00 בית מרקחת "מכבי", רח' כהנמן 64, בני ברק.
  • 15.3 בשעות 11.00-15.00 "ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק.
  • 11.3 10:30-21:30 - חנות לבני נשים "ג'ודי אקסלוסיב" ברחובות רבי עקיבא 90 ורבי עקיבא 134 בבני ברק.
  • 12.3 11:00-21:00- חנות לבני נשים "ג'ודי אקסלוסיב" ברחובות רבי עקיבא 90 ורבי עקיבא 134בבני ברק.
  • 15.3 11:00-15:00- חנות לבני נשים "ג'ודי אקסלוסיב" ברחובות רבי עקיבא 90 ורבי עקיבא 134 בבני ברק.
  • 9.3-15.3 בשעות 7:30-8:00 בשני בתי כנסת לסירוגין: באחד- בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין בבני ברק, והשני-בית כנסת הרב שחף, רח' הרב נויפלד 10 בבני ברק.
  • 9.3-15.3 בשעות הבאות 9:30-13:00, 15:45-16:10, 19:15-19:40 "כולל אדרת אליהו", רח' בן יעקב 17, בני ברק.
  • 9.3 בשעות 17:00-18:30 בית כנסת "היכל מאיר", רח' נורדאו 35, בני ברק
  • 10.3 בשעות 03:00-05:00 בית כנסת "אור ישראל" ברח' חבקוק 27, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 05:00-08:00 בית כנסת "היכל מאיר", רח' נורדאו 35, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 08:30:09:00 סופרמרקט "נתיב החסד", רח' נויפלד 15, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 20:30-21:00 בית כנסת "נאות יוסף"- קומת קרקע, רח' יואל 16, בני ברק.
  • 13.3 בשעות 16:30-17:30 בית כנסת "היכל מאיר", רח' נורדאו 35, בני ברק.
  • 13.3 בשעות 17:30-19:00 בית כנסת הרב שחף - אולם פנימי, רח' הרב נויפלד 10 בני ברק.
  • 14.3 בשעות 7:30-10:30 ובשעות 16:30-17:30 בית כנסת "היכל מאיר", רח' נורדאו 35, בני ברק.
  • 14.3 19:00-20:00 בית כנסת "זיו יהודה" ושטיבלאך, שד' אריה לוין, בני ברק.
  • 9.3-12.3 בשעות 06:00-09:00 "כולל ברסלב" בקומת הקרקע, רח' אלשיך 5, בני ברק.
  • 9.3-12.3 בשעות 10:00-15:00 "ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק.
  • 9.3-12.3 בשעות 15:00-16:00 בית כנסת איצקוביץ, רח' הרב ש"ך 4, בני ברק.
  • 9.3-12.3 בשעות 22:00-23:00 בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק.
  • 11.3 בשעות חצות ועד 05:00 בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק.
  • 12.3 בשעות חצות ועד 05:00 בית הכנסת הספרדי/חסידי, רח' הרב זוננפלד 15, בני ברק
  • 15.3 בשעות 06:00-09:00 "כולל ברסלב" בקומת הקרקע, רח' אלשיך 5, בני ברק.
  • 15.3 בשעות 09:00-10:00 בית מרקחת "מכבי", רח' כהנמן 64, בני ברק.
  • 15.3 בשעות 10:00-15:00 "ברכל מעיין 2000", סמטת אז"ר 3, בני ברק. 
  • 17.3 בשעות 18:00-22:00 צרכניית "יש חסד", אהרונוביץ' 10 בני ברק.
  • 10.3 15:30-20:00 אולמי "אחוזת וגשל" , הרב מלצר 13, בני ברק.
  • 12.3 17:30-18:30 עמותת "מכירה שכונתית", רח' יהודה הנשיא 57, בני ברק.
  • 9.3  בשעות 19:00- 20:30 בית כנסת קהל חסידים, רח' חולדה הנביאה 10, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 18:00-17:00 בית כנסת קהל חסידים, רח' חולדה הנביאה 10, בני ברק.
  • 10.3 בשעות 5:20-5:40 מקווה גברים, רח', בארי 7, בני ברק.
  • 13.3 בשעות 09:30-11:00 סופרמרקט "אושר עד", רח' הקישון 11, בני ברק.
  • 14.3 בשעות 07:00-10:00 בית כנסת קהל חסידים, רח' חולדה הנביאה 10, בני ברק.
  • 14.3 בשעות 23:00-00:30 סופרמרקט "יש חסד" מרכז רימונים, רח'  אהרונוביץ 10, בני ברק.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בירושלים והסביבה

  • 10.03 18:00 - 21:00 קריאת המגילה בבית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
  • 11.03 8:00 - 08:45 קריאת המגילה בבית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
  • 12.03 07:00 - 08:00 בית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
  • 13.03 07:00 - 08:00 בית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים .
  • 13.03 10:00 - 12:00 בית קפה 'דניה בככר' האומה ירושלים.
  • 13.03 16:30 - 19:00 תפילה בבית כנסת בישיבת נתיב מאיר, הפסגה 19 ירושלים .
  • 13.03 שבת חתן בישיבת נתיב מאיר, הפסגה 19 ירושלים.
  • 14.03 07:30 , 11:00 - 14:00 ישיבת נתיב מאיר, הפסגה 19 ירושלים.
  • 14.03 07:30 , 16:30 - 19:00 ישיבת נתיב מאיר, הפסגה 19 ירושלים.
  • 14.03 08:00 - 10:00 בית כנסת 'נהלל' בנחלת יצחק, תל אביב.
  • 16.03 18:00 - 18:30 חנות 'הודיה לוביץ' ברח' ההסתדרות, ירושלים.
  • 16.03 18:30 - 19:00 חנות 'הגרה' ברח' קינג ג'ורג', ירושלים.
  • 17.3 18:00-20:00 מלון דן פנורמה ירושלים.
  • 10.03.2020  18:00 עד 21:00 קריאת המגילה בבית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
  • 11.03.2020 07:30 עד 09:30 קריאת המגילה בבית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
  • 12.03.2020  07:00 עד 08:00 בית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
  • 13.03.2020 07:00 עד 08:00 בית הכנסת 'משכן האומה' במשכנות האומה ירושלים.
  • 13.03.2020  10:00 עד 12:00 בית קפה 'דניה בככר' האומה ירושלים.
  • 1.3 12:30-12:45 בית הרב הרוש שלום החומש השלישית, ירושלים.
  • 1.3 15:00-18:00 אולמי סיווהל רח שמואל הנביא, ירושלים.
  • 1.3 19:45-20:30 חנות בגדים זויה רח קינג גורג ,ירושלים.
  • 13.3 אירוח במלון הר ציון, ירושלים
  • 14.3 אירוח במלון הר ציון, ירושלים
  • 15.3 אירוח במלון הר ציון, ירושלים
  • 13.3 סיור בעיר דוד, ירושלים
  • 14.3 סיום בעיר העתיקה, ירושלים
  • 11.3: 12.30-12.45 בית הרב שלום הרוש החומה השלישית ירושלים.
  • 11.3: 14.00-21.00 אולמי לה בל שכונת תלפיות ירושלים.
  • 11.3: 21.00-21.15 חנות yellow תחנת דלק רח פארן ירושלים.
  • 11.3.20 17:00-18:00 אולמי לבל ירושלים
  • 12.3.20 20:45-22:00 בית כנסת "טשכנוב" רח' שלום סיון 7 רמות ג ירושלים.
  • 13.3: יום שישי קבלת שבת בבית כנסת 'חוט של חסד', שמואל הנביא 13 ירושלים.
  • 14.3: שבת שחרית מנחה וערבית בבית כנסת 'חוט של חסד', שמואל הנביא 13 ירושלים.
  • 11.3 22:45-00:00 בית הכנסת זכרון יעקב, בישיבת 'חניכי ישיבות', רוממה, ירושלים.
  • 13.3 11:30-13:00 מסגד בשועפט (מעל קופת חולים מכבי)
  • 16.3 15:00-18:30 ישיבת 'נהר השלום' , רח' שילה, ירושלים 
  • 10.3 08:00 עד 09:00 קריאת המגילה בבית הכנסת של ישיבה יוניברסיטי בר"ח דובדבני בית וגן, ירושלים.
  • 10.3 יום שלישי 21:30 עד 23:00 מכללת מבשרת ירושלים, דרך חברון, ירושלים.
  • 10.3 יום שלישי מהבוקר עד 11:00 בחדר מיון שערי צדק.
  • 10.3 יום שלישי 20:30 עד 22:00 בית הכנסת 'חסידי ביאלא' רח' עמרם הגאון, גבעת שאול, ירושלים.
  • 11.3 08:00 עד 10:00 יום רביעי בית הכנסת 'משכן באב"ד', גבעת שאול, ירושלים.
  • 11.3 יום רביעי 15:00 עד 18:00 בבית הכנסת של ישיבה יוניברסיטי בר"ח דובדבני בית וגן, ירושלים.
  • 11.3 יום רביעי 10:30 עד 11:30 קריאת המגילה אצל הרב בן-ישי, קורא הדורות 30, ירושלים.
  • 12.3 יום חמישי  19:00 עד 19:30 חנות פתרונו, רח' שח"ל, ירושלים.
  • 12.3 יום חמישי מ-13:00 עד 15:00 מכללת מבשרת ירושלים, דרך חברון, ירושלים.
  • 12.3 יום חמישי מ-20:30 עד 21:50 מכללת בנות ירושלים, בית וגן, ירושלים.
  • 12.3 18:00-19:00 בית הכנסת "משכן אתרוג" במגרש הספורט ברחוב הגיא בגבעת זאב בירושלים.
  • 12.3 יום חמישי, 10:00 עד 17:00 מיונים למחנה קיץ במשרדי בני עקיבא, רח' יהושע יבין, ירושלים.
  • 13.3 17:15 עד 18:30 יום שישי בית הכנסת 'משכן באב"ד', גבעת שאול, ירושלים.
  • 14.3 שבת 09:00 11:30 בית הכנסת 'חסידי ביאלא', גבעת שאול, ירושלים.
  • 14.3 שבת 18:00 עד 18:45 בית הכנסת 'משכן שמעון', רח' בן ציון, ירושלים.
  • 16.3 12.20-12.45 – בית כנסת חב"ד ירושלים, רח' חנה (ליד רחוב יעקבזון).
  • 18.3 יום רביעי מ-10:00 עד 14:00 חדר מיון בי"ח שערי צדק.
  • 08-14.3 06:10 עד 07:10 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 08-14.3 12:00 עד 12:15 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 08-14.3 17:00 עד 19:00 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 10.3 בשעות 14:00-15:00 מסעדת "אמא", רח' הרב שמואל ברוך 55, ירושלים.
  • 10.3 יום שלישי 17:30 עד 19:30 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 8.3 יום ראשון 06:30 עד 08:00 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 8.3 יום ראשון 17:30 עד 18:30 בית כנסת 'שיף שול', רח' אביעד, גבעת מרדכי, ירושלים.
  • 9.3 יום שני 06:30 עד 09:00 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 10.3 יום שלישי 06:30 עד 08:00 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 10.3 יום שלישי 17:30 עד 18:30 בית כנסת 'שיף שול', רח' אביעד, גבעת מרדכי, ירושלים.
  • 11.3 יום רביעי 06:30 עד 08:00 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 11.3 יום רביעי 17:30 עד 18:30 בית כנסת 'שיף שול', רח' אביעד, גבעת מרדכי, ירושלים.
  • 12.3 יום חמישי 06:30 עד 08:00 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 12.3 יום חמישי 17:30 עד 18:30 בית כנסת 'שיף שול', רח' אביעד, גבעת מרדכי, ירושלים.
  • 13.3 יום שישי 06:30 עד 08:00 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 13.3 יום שישי 17:30 עד 18:30 בית כנסת 'שיף שול', רח' אביעד, גבעת מרדכי, ירושלים.
  • 14.3 שבת 08:00 עד 13:00 בית כנסת יד רמה, רח' עוזיאל 45, ירושלים.
  • 14.3 שבת 17:00 עד 18:30 בית כנסת 'שיף שול', רח' אביעד, גבעת מרדכי, ירושלים.
  • 9.3 יום שני 15:15 עד 22:30 סופר יוחננוף רח' האומן, תלפיות, ירושלים.
  • 10.3 יום שלישי 15:15 עד 22:30 סופר יוחננוף רח' האומן תלפיות, ירושלים.
  • 10.3 יום שלישי 21:00 עד השעות המאוחרות של הלילה מסיבת פורים במועדון הבוג'וייה, מרכז ז'ראר בכר, ירושלים.
  • 11.3 יום רביעי 07:45 עד 16:00 סופר יוחננוף רח' האומן תלפיות, ירושלים.
  • 6-12.3 19:30 עד 20:25 שיעור יומי לילדים בבית הכנסת 'זכרון בתיה', רח' גשר החיים 14, ירושלים
  • 6.3 יום שישי 10:00 עד 12:00 לימוד בבית כנסת 'היכל התורה' ומקווה בתוך סקוריא רח' בר גיורא, ירושלים
  • 6.3 יום שישי 17:35 עד 18:20 בית כנסת "עץ החיים" רח' יפו ליד גשר המיתרים, ירושלים.
  • 7.3 יום שבת 07:30 עד 9:40 בית כנסת "חניכי הישיבה" רח' יהודה המכבי/גשר החיים, ירושלים.
  • 7.3 שבת 12:30 עד 12:50 בית כנסת "זכרון בתיה " רח' גשר החיים 14, ירושלים.
  • 7.3 שבת 17:25 עד 17:50 בית כנסת "זכרון בתיה " רח' גשר החיים 14, ירושלים.
  • 9.3 יום שני 09:45 עד 10:15 בית כנסת "דברי חיים" רח' צאנז, ירושלים.
  • 18.3 08:15 עד 09:00 בית כנסת 'נעם השם', רח' זילברג פינת מוצפי, בבית וגן, ירושלים.
  • 10.3 בשעות 14:55-15:15 "ואפל פקטורי", רח' עמק רפאים 24, ירושלים.
  • 10.3 בשעות 15:50-16:25 מסעדת "ארבעס", רח' שילה 1, רחביה ירושלים.
  • 10.3 בשעות 17:10-17:25 סופרפארם, רח' ההסתדרות 3, ירושלים.
  • 11.3 בשעות 02:30-07:00 תיאטרון אספקלריא, רח' שטנר 3, ירושלים.
  • 11.3 בשעות 15:00-16:50 בר "המזקקה", רח' שושן 3, ירושלים.
  • 12.3 בשעות 12:45-13:10 "ואפל פקטורי" בסינמה סיטי, ירושלים.
  • 11.3 ישיבת הכותל ברובע היהודי בירושלים תפילת שחרית ומנחה וסעודת פורים בבית ראש ישיבת הכותל בין השעות 17:00-21:00.
  • 10.3 יום שלישי 18:30 עד 20:00 קריאת מגילה בבית הכנסת 'סערט' ויז'ניץ, רח' גרוסברג, ירושלים.
  • 11.3 יום רביעי 07:45 עד 08:30 קריאת המגילה בבית הכנסת 'טולנא', רח' אביתר הכהן, ירושלים.
  • 15.3 יום ראשון 11:10 עד 11:30 ביקור בטרם, רח' שרי ישראל, ירושלים.
  • 5.3 06:00-07:00 גבעת התחמושת.
  • 9.3 יום שני 18:00 עד 21:30 חנות יפית, גאולה, ירושלים.
  • 8.3, 9.3, 12.3  קומת הנהלה, מרפאת עיניים, שערי העיר, ירושלים..
  • 16.3 יום שישי 08:00 עד 12:15 אפיית מצות בבניין בעלז, רח' קדושת אהרון, ירושלים.
  • 11.3 יום רביעי 09:30 עד 10:10 קריאת מגילה בבית הכנסת האשכנזי, רח' ההגנה, ירושלים.
  • 12.3 יום חמישי 13:40 עד 14:40 קפה מלכה, הר חוצבים, רח' הרטום 9, ירושלים.
  • 10.3 13:00-13:40 מסעדת קובה׳לה, רחוב הדקל 1, ירושלים.
  • 10.3 14:30 קו אוטובוס 74 מתחנה שוקניון/אגריפס עד לתחנה קרן היסוד/אחד העם, ירושלים.
  • 11.3 בשעות 17:30-18:00 בית כנסת גני גאולה, רח' תכלת מרדכי 6, ירושלים.
  • 11.3 בשעות 16:00-17:00 "פיצה אורי", רח' ירמיהו 9 ירושלים.
  • 12.3 בשעות  12:50-13:10 מיסוי מקרקעין מחלקת גביה, רח' כנפי נשרים 66, ירושלים.
  • 10.3 18:00 עד 18:45 בית כנסת ישקלוב, רח' שאולזון 1, הר נוף, ירושלים.
  • 11.3 08:45 עד 11:00 בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים
  • 12.3 10:00 עד 11:00 בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים..
  • 13.3 10:00 עד 11:00 בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים.
  • 13.3 13:00 עד 13:30 סופר יש, רח' שאולזון, הר נוף, ירושלים.
  • 14.3 10:45 עד 12:15, 17:40 עד 19:00, בית כנסת אמרי שפר, רח' קצנלבוגן 1, הר נוף, ירושלים.
  • 15.3 09:00 עד 09:30 סופר יש, רח' שאולזון, הר נוף, ירושלים.
  • 15.3 21:30 עד 23:00 מסעדת דבש, רח' קצנלבוגן, הר נוף, ירושלים.
  • 12.3 יום חמישי בשעות 18:00 עד 19:30 היתה בחדר כושר מתי במרכז הדר בתלפיות, ירושלים.
  • 13.3 יום שישי בשעות 12:00 עד 12:15 בבורקס אמא, רח' רבקה, ירושלים.

מוצא

  • 12.3 יום חמישי 09:00 עד 10:30 בית הכנסת העתיק מוצא.

נווה אילן

  • 12.3 יום חמישי 11:00 עד 14:00 סעודת בר מצווה, סי הוטל, נווה אילן.

קריית יערים

  • 13.3 יום שלישי במהלך הבוקר כולל 'נחלי דעת' קרית יערים (טלז סטון).
  • 13.3 יום שלישי 05:20 עד 06:30 בית כנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון).
  • 14.3 יום רביעי 07:00 עד 08:50, 16:30 עד 17:00 בית הכנסת 'היכל נתן צבי' קרית יערים (טלז סטון).
  • 14.3 יום רביעי 08:50 עד 09:30  בית הכנסת 'הקריה' קרית יערים (טלז סטון).
  • 14.3 יום רביעי 16:00 עד 16:45 ו-18:20 עד 18:45,  עזרת נשים בבית הכנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון).
  • 15.3 יום חמישי 05:20 עד 06:30 בית כנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון).
  • 15.3 יום חמישי במהלך הבוקר כולל 'נחלי דעת' קרית יערים (טלז סטון).
  • 16.3 יום שישי 05:20 עד 06:30 בית כנסת 'בני ישיבות' קרית יערים (טלז סטון).
  • 16.3 יום שישי במהלך הבוקר כולל 'נחלי דעת' קרית יערים (טלז סטון).

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים באלעד

  • 10.03.2020 – 15:00-21:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 11.03.2020 – 08:00-14:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 11.03.2020 - 16:00-22:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 17.03.2020 – 12:00-14:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 17.03.2020 - 17:00-22:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 18.03.2020 – 12:00-14:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 18.03.2020 – 17:00-22:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 19.03.2020 - 08:00-14:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 20.03.2020 – 17:00-22:00 בית כנסת נחלת משה רח' רשי 9, אלעד.
  • 16.3 5:30-6:30, ישיבת הר"ן, אלעד.
  • 16.3 8:00-13:00 כולל מדרש אליהו, רח' חוני המעגל 10, אלעד.
  • 16.3 13:00-13:20 ישיבת הר"ן, אלעד.
  • 16.3 16:15-19:20 כולל מדרש אליהוף רח' חוני המעגל 10, אלעד.
  • 16.3 20:00-21:00 כולל הרב סיסילר, רח' רש"י 9, אלעד.
  • 17.3 5:30-6:30 ישיבת הר"ן, אלעד.
  • 17.3 9:00-9:35 כולל מדרש אליהו, רח' חוני המעגל 10, אלעד.
  • 17.3 15:50-19:20 כולל מדרש אליהו רח' חוני המעגל 10, אלעד.
  • 18.3 5:30-6:30, ישיבת הר"ן, אלעד.
  • 18.3 8:00-13:00 כולל מדרש אליהו, רח' חוני המעגל 10, אלעד.
  • 18.3 13:00-13:20 ישיבת הר"ן, אלעד.
  • 18.3 16:15-19:20 כולל מדרש אליהוף רח' חוני המעגל 10, אלעד.
  • 19.3 5:30-6:30 ישיבת הר"ן, אלעד.
  • 19.3 9:00-9:35 כולל מדרש אליהו, רח' חוני המעגל 10, אלעד.
  • 19.3 15:50-19:20 כולל מדרש אליהו רח' חוני המעגל 10, אלעד.
  • 20.3 5:30-6:30 ישיבת הר"ן, אלעד.
  • 20.3 12:00-12:20 בית כנסת אחיעזר, רח' יהודה הנשיא, אלעד.
  • 20.3 18:00-18:25 היכל מרכזי, בית כנסת היכל זרח, רח' חוני המעגל 26, אלעד.
  • 21.3 5:30-7:30 בית כנסת אחיעזר, רח' יהודה הנשיא, אלעד.
  • 21.3 12:30-15:00 בית כנסת אחיעזר, רח' יהודה הנשיא, אלעד.
  • 13.3 08:30-12:30 בנק איגוד, רחוב שמאי 1, אלעד.
  • 16.3 08:00-18:00 בנק איגוד, רחוב שמאי 1, אלעד.

מקומות בהם שהו חולי קורונה ב-קריית גת

  • 15.3 15:30-16:00 סופרפארם מתחם ביג, קרית גת. 
  • 15.3 16:00-16:20 חנות עידן 2000 מתחם ביג ,קרית גת.
  • 16.3 19:00-19:20 סופרפארם מתחם סולומון ,קרית גת.
  • 16.3 19:30-20:00 סופרפארם מתחם ביג, קרית גת.
  • 17.3 13:30-15:00 סיטונאות רחמים קריה חרדית, קרית גת.
  • 13.3: 12.00-13.00 סופרמרקט אלף כל רח הקוממיות קרית גת.
  • 13.3: 15.00-15.30 מקווה קרעטשניף שכונת רמות דוד קרית גת.
  • 13.3: 17.30-19.00 בית כנסת רח אלישע קרית גת.
  • 14.3: 08.00-10.00 , בית כנסת רח אלישע קרית גת.
  • 14.3: 16.00-16.30 , בית כנסת רח אלישע קרית גת.
  • 14.3: 19.00-19.30 , בית כנסת רח אלישע קרית גת.
  • 12.3: חנות קטשופ מתחם ביג קרית גת.

מקומות בהם שהו חולי קורונה ב-ביתר

  • 15.3: 10.30-20.45 ישיבת נעימות התורה בישוב ביתר (כולל תפילות מנחה וערבית).
  • 16.3: 10.30-20.45 ישיבת נעימות תורה בישוב היתר (כולל מנחה וערבית).
  • 17.3: 10.30-20.45 ישיבת נעימות התורה בביתר.
  • 18.3: 10.30-20.45 ישיבת נעימות התורה ביישוב ביתר.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בפתח תקווה

7.3 21:00-21:15 סניף  "אורון" של סופרפארם רח' רוטשילד 182 פתח תקווה.

  • 17.03: 21:00-21:15 "סופר פארם", רח' רוטשילד 72, פתח תקווה.
  • 18.03: 14:30-15:00 "סופר פארם", רח' ההסתדרות 26, פתח תקווה.
  • 16.3: 09:00-10:00 - סטודיו דור רחוב רשיש חדוה 6, בפתח תקווה.

מקומות בהם שהו חולי קורונה באבן יהודה

  • 14.3: 10:30-12:00 בית חב"ד אבן יהודה רח' המייסדים 41.
  • 13.3 06:00-07:00 בית חב"ד אבן יהודה המייסדים 41
  • 13.3 17:15-18:45 בית חב"ד אבן יהודה המייסדים 41
  • 14.3 08:00-12:00 בית חב"ד אבן יהודה המייסדים 41
  • 1.3  17:15-18:45 בית חב"ד אבן יהודה המייסדים 41
  • 14.3 10:30-12:00 בית חב"ד אבן יהודה המייסדים 41
  • 15.3 06:00-07:15 בית חב"ד אבן יהודה המייסדים 41
  • 15.3 17:30-18:30 בית חב"ד אבן יהודה המייסדים 41
  • 16.3 06:00-07:15 בית חב"ד אבן יהודה המייסדים 41
  • 13.3  14:00-14:30 – סופר פארם, המייסדים 62, אבן יהודה.
  • 14.3  10:30-12:00 בית חב"ד רח' המייסדים, אבן יהודה.
  • 19.3  13:30-14:10 סופר פארם- המייסדים 62 אבן יהודה.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בגדרה

  • 17.3: 09:00-10:00 קופת חולים "מאוחדת " סניף בן גוריון בגדרה.
  • 12.3 בין השעות 17:00-17:30 מרפאת עיניים רחוב הבילויים 17, גדרה.
  • 12.3 בין השעות 10:00-10:30 מרכז הבשר, האירוס 1, גדרה.
  • 13.3 17:30-18:00 בית כנסת "בית חב"ד" רחוב היסמין 24 גדרה.
  • 14.3 08:00-10:00 בית כנסת "בית חב"ד" רחוב היסמין 24 גדרה.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים באופקים

  • 13.3 10:30-11:30 סניף יוחננוף אופקים.
  • 17.3 07:00-07:30 שירותי בריאות כללית סניף אופקים ב׳ בדיקת דם.
  • 9.3-22.3 ימים א'-ו' בשבוע תפילת שחרית  בבית הכנסת "זהר ישראל" ברחוב החידה באופקים. 

  • 9.3-22.3 ימים א'- ה' בין השעות 21:00-22:00,  לימוד דף גמרא "בבית הכנסת הריף", שכונת הריף באופקים.
  • 9.3-22.3 ימים א'- ה' בשבוע, בין השעות 8:30-16:00 בנק המזרחי ברחוב הרצל באופקים.
  • 15.3 בין השעות 08:30-09:00 מרפאת כללית בסניף מישור הגפן, אופקים.
  • 17.3 בין השעות 17:15-17:45 מרפאת כללית בסניף מישור הגפן, אופקים.
  • 19.3 בין השעות 18:00-18:30 מרפאת כללית בסניף מישור הגפן, אופקים.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים במגדל העמק

  • 8.3 5:10-6:20 בית כנסת מעלות ניסים מגדל העמק
  • 8.3 8:30-18:00 כולל מגדל אור מגדל העמק
  • 8.3 20:00-21:00 כולל קול יעקב מגדל העמק
  • 9.3 5:10-14:30 כולל מגדל אור מגדל העמק
  • 9.3 17:40-19:00 כולל מגדל אור מגדל העמק
  • 9.3 20:45-00:30 בית כנסת קטן של מעלות ניסים מגדל העמק
  • 10.3 5:10-7:00 כולל מגדל אור מגדל העמק
  • 10.3 12:20-12:50 כולל מגדל אור מגדל העמק
  • 10.3 18:00-18:15 בית כנסת נר יוסף נחל צבי מגדל העמק
  • 10.3 20:00-21:00 כולל קול יעקב מגדל העמק
  • 11.3 5:10-6:20 בית כנסת מעלות ניסים מגדל העמק
  • 11.3 12:45-13:00 כולל חסדי רחל מגדל העמק
  • 11.3 13:10-18:10 כולל מגדל אור מגדל העמק
  • 12.3  8:40-18:00 כולל מגדל אור מגדל העמק
  • 13.3 5:30-06:20 בית כנסת מעלות ניסים בשכונת הכוכב
  • 13.3  9:45-11:30 כולל רשב"י מגדל העמק
  • 13.3 12:25-12:45 כולל מגדל אור מגדל העמק
  • 14.3 4:50-7:30 בית כנסת דנן מגדל העמק
  • 14.3 12:45-13:10 בית כנסת בנר יוסף נחל צבי מגדל העמק
  • 14.3 18:25-18:40 בית כנסת חב"ד (מול פארק רבין)
  • 16.3.20 18:10-18:25 בית כנסת נר יוסף נחל צבי מגדל העמק
  • 17.3.20 18:10-18:25 בית כנסת נר יוסף נחל צבי מגדל העמק
  • 19.3.20 12:20-12:30 בית מרקחת כללית ברחוב האלה
  • 10.3 21:00-01:00 מסיבת פורים במועדון נוער אור ישראלית.
  • 9.3 20:00-02:00 מסיבת פורים מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק.
  • 10.3 16:00-21:00 מועדון נוער "אור ישראלי" מגדל העמק.
  • 12.3 14:30-17:30 משחק כדורגל מתנ"ס מגדל העמק.
  • 12.3 08:00-12:30 בית ספר יערת העמק מגדל העמק (כיתה ט'3).
  • 13.3 06:00-06:30 בית כנסת יוצאי אירופה מגדל העמק.
  • 10.3 15:00-15:45 קריאת מגילה באוהל חב"ד רח הזית מגדל העמק.
  • 12.3 17:00-18:00 מכון פיזיותרפיה כוכב הילדים מגדל העמק.
  • 6.3 13:30-13:45 קופ"ח מכבי פרץ סנטר מגדל העמק.
  • 8.3 14:30-15:30 חנות פרחים פרץ סנטר מגדל העמק.
  • 10.3 22:00-05:00 בית כנסת רשב"י במגדל העמק.
  • 15.3 10:00-11:30 שופרסל הראשי באזור תעשייה מגדל העמק.
  • 15.3 17:15-18:00 סופר פארם פרץ סנטר, מגדל העמק.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בנתניה

  • 11.3: בין השעות 16:00-16:20 "איקיאה" סניף נתניה מחלקת תמונות ומסגרות.
  • 12.3 בין השעות 19:00-19:40 "איקיאה" סניף נתניה.
  • 12.3 בין השעות 19:40-20:00 סופרמרקט "טיב טעם", רח' גיבורי ישראל 7 אזור תעשיה פולג, נתניה.
  • 10.3: 17:30-22:30 במסעדת "נישי" רח' בן עמי 113, נתניה.
  • 11.3: 10:30 -15:00 –במסעדת "נישי" רח' בן עמי 113, נתניה.
  • 11.3: 15:45 – 16:15 – סופר פארם בקניון "עיר ימים" , נתניה.
  • 19.3: 16:00-17:30 "מחסני חשמל"- אזור תעשייה חדש ביג פולג, נתניה.
  • 19.3: 18:00-19:00 "פעמית סטור"- גיבורי ישראל אזור תעשייה חדש, נתניה.
  • 19.3: 20/03/20 בין השעות 10:30-12:00 "סופר בונוס"- פינסקר 17, נתניה.
  • 19.3: 16:00-17:30 "מחסני חשמל"- אזור תעשייה חדש ביג פולג, נתניה.
  • 19.3: 18:00-19:00 "פעמית סטור"- גיבורי ישראל אזור תעשייה חדש, נתניה.
  • 13.3: שוק "רמלה לוד" רח' האורזים 6,  אזור התעשייה הישן, נתניה.
  • 14.3 18:00-20:00 מסעדת רובינשטיין בשדרות גיבורי ישראל 17 בנתניה.
  • 19.3 בין השעות 17:00-18:00 "מחסני להב", קניון עופר השרון הרצל 60, נתניה.
  • 9.3 09.00-09.15 "מקס סטוק", רחוב אונטרמן נתניה.
  • 9.3 17.50-19.00-בית כנסת בבית ספר "בית יעקב" , רחוב לח"י 17 נתניה.
  • 10.3 14.30-14.45- בית כנסת "מניין אברהם" רח' גבע 25 נתניה.
  • 12.3 14.00-14.15 – סופר "נתיב החסד" רח' שוהם 23 נתניה.
  • 12.3 14.20-14.35 – סופר "מחסני להב" בתוך קניון השרון, רח' הרצל 58 נתניה.
  • 12.3 18.10-18.20-בית כנסת בבית ספר "בית יעקב", רח' לחי 13 נתניה.
  • 13.3 12.50-13.00-חנות פיצוחים "פיצוחי אלגרה" אח' אלון צבי 10 נתניה.
  • 13.3 18.15-19.45- בית כנסת "מנחם מרדכי" רח' שרעבי נתניה.
  • 14.3 08.30-10.15 – בית כנסת בתוך בי"ס "בית יעקב", רח' לחי 13 נתניה.
  • 14.3 16.40-17.10 – בית כנסת "מנחם מרדכי" ברח' שרעבי נתניה.
  • 15.3 10.35-10.50 – חנות "איי טוי" אזור התעשייה הישן, רחוב פנחס בלקני 6, נתניה.
  • 15.3 11.00-11.30 – חנות "מוצצים" , רח' המחקר 2 נתניה.
  • 15.3 17.20 – 17.30 – בית כנסת בתוך בית ספר "בית יעקב", רח' לח"י 13 נתניה.
  • 17.3 18.30-18.45 – סופרפארם רח' הארי נתניה.
  • 21.3 08.00-13.00 – בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 20.3 08.00-12.00 – בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 19.3 08.00-14.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 19.3 17.00-21.00- בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 18.3 08.00-14.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 18.3 16.00-21.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 17.3 08.00-14.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 17.3 16.00-21.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 16.3 08.00-14.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 16.3 16.00-21.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 15.3 08.00-14.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 15.3 16.00-21.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 14.3 08.00-18.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 14.3 21.00-22.00- סופרפארם, רח' ויצמן פינת ששת הימים נתניה.
  • 13.3 08.00-13.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 13.3 18.00-19.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 12.3 08.00-13.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 12.3 18.00-19.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 11.3 08.00-12.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 11.3 16.00-20.00 - בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 10.3 08.00-09.00 – בית כנסת חב"ד ברחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 10.3 11.30-12.00 – תחנת כיבוי אש נתניה (קריאת מגילה עם צוות הכבאים).
  • 10.3 19.00-01.00 – מסיבת פורים, מלון גלי צאנז, רחוב המלאכים.
  • 9.3 19.00-19.15 – בית כנסת חב"ד, רחוב גד מכנס 6 נתניה.
  • 13.3 בין השעות 17:30-18:30 בית כנסת "בית מאיר", עזרת גברים, רח' משה שפירא 42, נתניה.
  • 14.3 בין השעות 08:00-10:00 בית כנסת "בית מאיר", עזרת גברים, רח' משה שפירא 42, נתניה.
  • 16.3 בין השעות 12:00-14:00 בית מרקחת "הנשיא" רחוב שד' ויצמן 36, נתניה.
  • 17.3 בין השעות 13:00-13:30 חנות "אסטרל" מדרחוב קרואזה 8, נתניה.
  • 20.3 בין השעות 11:00-11:15 מכולת "אליקו" רח' גולומב 1, נתניה.
  • 20.3 בין השעות 17:30- 18:30 בית כנסת "בית מאיר", עזרת גברים, רח' משה שפירא 42, נתניה.
  • 21.3 בין השעות 08:00-10:00 בית כנסת "בית מאיר", עזרת גברים, רח' משה שפירא 42, נתניה.
  • 12.3 בשעות 21:30-23:00 מתנ"ס רמת ידין דורה, רח' נחום 35, נתניה.
  • 14.3 20.00-21.00 סופר פארם – רחוב רמז 16 נתניה.
  • 19.3 19.00-20.30 מר"מ קופ"ח כללית רחוב רזיאל 8  נתניה.
  • 21.3 23:30 -02:30 (22.3) מיון בי"ח לניאדו, נתניה.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בחיפה

  • 13.3 17:30-19:00 בית כנסת אור יהושע.
  • 14.3 05:30 -07:00 בית כנסת אור יהושע.
  • 14.3 15:00-18:30 בית כנסת אור יהושע.
  • 14.3 20:30-21:00 סופרפארם, סניף נוה שאנן, שד׳ טרומפלדור 54, חיפה.
  • 14.3 01:30-02:30 חדר בריחה  "quest room "  רחוב לאון 2 חוצות המפרץ כשעה.
  • 9-12.3.20, 15.3.20 08:00-16:00: בית הדין לגיור, חיפה, רח' פלי"ם 7, קומה 5.
  • תפילת בוקר בכל יום בשעות 05:00 עד 07:00.בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6, חיפה.
  • 10.3 תפילת ערב בתאריך בבית כנסת יגדיל תורה ברחוב ביל״ו 7 בשעות 17:00 עד 19:00, חיפה.
  • מדי יום החל מ-15.3: תפילת בוקר שעה 05:00 עד 07:00, בית כנסת מורשה - רח' השילוח 6 חיפה.
  • תפילת צהריים 12:30 עד 13:00, בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה.
  • ותפילת ערב 17:00 עד 19:00, בית כנסת מורשה -רח' השילוח 6 חיפה.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בבית שמש

  • 11/03/20 ישיבה גדולה חב"ד בית שמש רח' הנשיא 1 בית שמש 
  • 12/03/20 17:15-18:15 בית חב"ד אבן יהודה רח' המייסדים 41
  • 10.3 10:15-10:45 בית הכנסת "אהבת תורה", רח' עידו הנביא , בית שמש
  • 15.3 יום ראשון 10:00 עד 14:00, מספרה, רח' הדישון 19, בית שמש.
  • 16.3 יום שני 09:00 עד 12:00, לימוד בכולל, רח' דוברי שלום, בית שמש.
  • 16.3 יום שני 14:00 עד 16:00, מספרה, רח' הדישון 19, בית שמש.
  • 9.3 14:30-16:00 קניון "לב הרמה", שד' הירדן, בית שמש.
  • 9.3 17:00-17:30 בית הכנסת "אהבת תורה", רח' עידו הנביא, בית שמש.
  • 9.3 18:00-19:30 בית הכנסת "אהבת תורה", רח' עידו הנביא, בית שמש.
  • 10.3 08:00-09:30 בית הכנסת "בית אביי", רח' ירמיהו הנביא, בית שמש.
  • 10.3 14:00-14:30 בית הכנסת "אהבת תורה", רח' עידו הנביא, בית שמש.
  • 10.3 22:00-22:30 בית הכנסת "אהבת תורה", רח' עידו הנביא, בית שמש.
  • 11.3 08:00-09:00 בית הכנסת "בית אביי", רח' ירמיהו הנביא, בית שמש.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים באור יהודה

  • 13.3: 13:30-14:00 מרכול "יש", רחוב יהדות קנדה, אור יהודה.
  • 13.3: 14:15-14:30 "סופר בול מרקט", נווה רבין, אור יהודה.

11.3: בשעה 8:00 תפילת שחרית בבית כנסת "נווה סביון", רח' צאלון ,24 אור יהודה.
11.3: בשעה 18:00 תפילת ערבית בבית חב"ד נווה סביון, רח' בר לב 12, אור יהודה.
12.3: בשעה 8:00 תפילת שחרית בבית כנסת "נווה סביון", רח' צאלון ,24 אור יהודה.
12.3: בשעה 18:00 תפילת ערבית בבית חב"ד נווה סביון, רח' בר לב 12, אור יהודה.

12.3: בשעות 11:00-12:00 סופרמרקט "יוחננוף", רח' המפעל 2, אור יהודה.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים ביהוד

  • 11.3 19:30-20:00 סיטונאות מאיר יהוד רח' סעדיה גאון 5.
  • 13.3 08:30-09:30 חנות "דארלן", רח' שבזי 21, יהוד.
  • 13.3 09:30-09:40 מאפיית צמח, רח' אברהם גירון 4 יהוד.
  • 13.3 08:30-09:30 תחנת שירות irobot, אלטלף 11, יהוד.
  • 13.3 17:30-18:45 בית הכנסת "שבט אחים" רח' שפירא פינת רמב"ם, יהוד.
  • 14.3 07:30-10:30 בית הכנסת "שבט אחים" רח' שפירא פינת רמב"ם, יהוד.
  • 14.3 13:15-13:45 בית הכנסת "שבט אחים" רח' שפירא פינת רמב"ם, יהוד.
  • 15.3 07:30-10:30 בית הכנסת "שבט אחים" רח' שפירא פינת רמב"ם, יהוד.
  • 15.3 13:15-13:45 בית הכנסת "שבט אחים" רח' שפירא פינת רמב"ם, יהוד.
  • 12.3 17:30-18:00 בית כנסת "שבט אחים", יהוד.
  • 13.3 8:30-9:30 BE פארם בקניון סביונים ביהוד, קומה שנייה.
  • 13.3 8:00-8:30 "סופר אדוארד" רח' ויצמן 55, יהוד.
  • 14.3 10:30-11:00 בית הכנסת ״שארית הפליטה״, יהוד.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בראש העין

16.3.20:  5:25-6:30 בית כנסת ספרדי בראש העין, רח' ברקן 1. 
17.3.20:  5:25-6:30 בית כנסת ספרדי בראש העין, רח' ברקן1.
18.3.20:  5:25-6:30 בית כנסת ספרדי בראש העין, רח' ברקן 1.
19.3.20:  5:25-6:30 בית כנסת ספרדי בראש העין, רח' ברקן 1.

  • 13.3: 10:00-12:00 קייטרינג רוזמרין רחוב העבודה 7, ראש העין.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בנתיבות

16.3: 17:00-17:30 סופר ויקטורי צים סנטר נתיבות.

  • 16.3 בין בשעות 12:00-14:00 קניות בסופר ח.כהן הגדול ברחוב המלאכה, נתיבות.
  • 16.3 בין השעות 16:30-17:30 חנות "זול פעמי" בנתיבות.
  • 16.3 בין השעות 18:00-19:30 סופר- רמי לוי באיזור התעשיה ליד נתיבות.
  • 12.3 בין השעות 13:00-20:00 מכללת חמדת הדרום בנתיבות.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בחדרה

  • 10.3  21:30-23:10 מיון כירורגי בהלל יפה.
  • 22.3  00:45 (לילה בין 22-23.03) מיון הלל יפה.
  • 16.3  19:30-21:30 "סופר אושר עד" המסגר 22 חדרה.
  • 16.3  21:00-23:00 סופר "אושר עד"- אזור תעשייה חדרה.
  • 16.3  21:00-23:00 סופר "אושר עד"- אזור תעשייה חדרה.
  • 11.3 21.30-22.30 – סופר "אושר עד", רחוב האומן חדרה.
  • 13.3 בשעות 10:00-11:00 סופר יוחננוף במול החוף חדרה.
  • 9.3 בשעות 19:00-20:00, בבית הכנסת פאר ששון בחדרה.
  • 10.3 בשעות 07:00-09:00 , בבית הכנסת פאר ששון, חדרה
  • 11.3 בשעות 13:00-16:30 אקו פארק חדרה.
  • 11.3 בשעות 17:30-19:00 מסעדה איטלקית "fat vinny" במול החוף חדרה.
  • 11.3 בשעות 19:00-19:30 חנות זארה במול החוף חדרה.
  • 12.3 בשעות 20:00-21:00 , סופר אושר עד באזור התעשייה חדרה.
  • 13.3 בשעות 14:00-15:00 יינות ביתן מתחם mix חדרה.

מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים במעלה אדומים

18.3.20: 9:45-10:15 סופרמרקט "רמי לוי" רח' איתם 1 אזור תעשיה מעלה אדומים

  • 13.3 יום שישי, 17:15 עד 18:30 בית הכנסת 'עזר אהרון' פארק מצפה נבו מעלה אדומים.
  • 14.3 שבת 07:30 עד 10:30 ו-15:00 עד 16:30, בית הכנסת 'עזר אהרון' פארק מצפה נבו מעלה אדומים.

 



עוד בנושא:





הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. חצי מהרשימה  


    • צודק... (ל”ת)


  2. מה עם רחובות? עפולה?  (ל”ת)

    רחלי

  3. כל המקומות שהבאתם מבית שמש כבר עברו 14 ימים מיום שנגוע ביקר שם יש רק מקום אחד בבית שמש שעדיין רלוונטי בית הכנסת גור בשיר ברמה רח בן איש חי ואת זה לא הבאתם פליז, תקנו את זה  (ל”ת)


;