1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה
 4. אקטואליה

במטוס הפרטי של אדלסון: אלי ביר המריא לישראל

נשיא איחוד הצלה שהבריא מקורונה המריא לפנות בוקר ובדרכו לישראל. לווה מבית החולים במיאמי מלווה בשיירה ארוכה של חברי הקהילה היהודית. ראש עיריית בל הארבור במחוז מיאמי-דייד: "אלי חוזר הביתה למשפחתו כמנצח". ביר: "נלחמתי על החיים שלי במשך כמה שבועות, עכשיו אני חוזר לישראל להמשיך להציל חיים"

יצחק לין, כ"ז ניסן תש"פ 21/04/2020 11:04

לאחר שהיה מורדם ומונשם אלי ביר, לקראת ההמראה אלי ביר, לקראת ההמראה צילום: באדיבות המצלם

נשיא ומייסד איחוד הצלה אלי ביר שהבריא מקורונה המריא ממיאמי היום (שלישי) לפנות בוקר ועושה דרכו חזרה לישראל. ביר נדבק בנגיף הקורונה לפני כחודש וחצי בעת שהיה במסע לגיוס תרומות לאיחוד הצלה בארה"ב.

הוא אושפז בביה"ח במיאמי, מצבו הורע והוא הורדם והונשם על ידי רופאיו. כאמור, היום לפנות בוקר המריא בחזרה לישראל במטוסה הפרטי של ד"ר מרים אדלסון.

את דרכו מבית החולים במיאמי לנמל התעופה עשה באמבולנס כאשר הוא מלווה בשיירה ארוכה של חברי הקהילה היהודית במיאמי שנסעו מאחרי האמבולנס ברכביהם, עודדו אותו לפני המראתו עברו על פניו ונפרדו ממנו.

ראש עיריית בל הארבור במחוז מיאמי-דייד, גבריאל גרויסמן, בירך את ביר על חזרתו הביתה ואמר "אחרי מאבק עיקש במחלת הקורונה, אלי חוזר הביתה למשפחתו כמנצח". ביר, שעדיין מתאושש, אמר לפני שעלה למטוס: "נלחמתי על החיים שלי במשך כמה שבועות, עכשיו אני חוזר לישראל להמשיך להציל חיים".

צילום: באדיבות המצלם

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. איחוד הצלה  


 2. מאיפה הכסף להטסות במטוסים פרטיים??  

  דוד ישרן

  • תגיד אתה דפוק 

   איציק

  • אתה תמים או טרול? 

   דוד ישרן

 3. אם תוכלו להביא הסרטה שהוא חוזר לארץ  (ל”ת)


 4. אין על איחוד הצלה1221  (ל”ת)

  נ.י.א

 5. על זה נאמר "המציל שניצל"....  (ל”ת)


;