1. עמוד הבית
  2. פוליטי
  3. חדשות פוליטיקה

מיקי זוהר: ברור לכולם שמנדלבליט הלך באופן עיוור אחרי שי ניצן

יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר, תקף את היועץ המשפטי בראיון בגלי צה"ל ואמר: "ברור לכולם שמנדלבליט הלך באופן עיוור אחרי שי ניצן שהמציא את עבירת השוחד במיוחד לראש הממשלה" • בראיון נוסף אמר זוהר: "כולנו, אנשי הימין, עומדים למשפט" • כך מסמנים בליכוד את ניצן

יצחק לין, ב' סיון תש"פ 25/05/2020 09:01
תגיות:

משפט נתניהו מיקי זוהר מיקי זוהר צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

יו"ר הקואליציה, ח"כ מיקי זוהר, תקף את היועץ המשפטי בראיון בגלי צה"ל ואמר: "ברור לכולם שמנדלבליט הלך באופן עיוור אחרי שי ניצן שהמציא את עבירת השוחד במיוחד לראש הממשלה".

עוד אמר זוהר: "טוב יהיה שכחול לבן יכבדו אותנו בשעה הזו. אין לנו עניין להתווכח איתם בסוגיות שאנחנו לא מסכימים".

נראה כי בליכוד סימנו את שי ניצן. דבריו של זוהר מצטרפים לדברים שאמר אמש בראיון לכאן ב'. "האם יש דוגמה נוספת, שסיקור חיובי יכול להוות עבירת שוחד? זה קרה באיזו שהיא דמוקרטיה בעולם כולו? זה קרה במדינת ישראל אי פעם? ברור שלא, שי ניצן המציא את העבירה הזו עבור ראש הממשלה".

הוא קרא למנדלבליט לחשוף בפני הציבור את ההקלטות הקשורות בפרשה: "תראה לנו שאתה זך, נקי וטהור. כרגע הציבור מאבד את האמון שלו גם ביועץ המשפטי וגם בפרקליטות".

"כולנו, אנשי הימין, עומדים למשפט", הצהיר זוהר. "נתניהו מביא לנו את השלטון, הוא שעוזר לנו לנצח בכל פעם את הבחירות. הימין נשאר בשלטון הרבה בזכות העשייה המדהימה של נתניהו כראש ממשלה, ובשמאל הגיעו למסקנה אחת – שאם ינטרלו את נתניהו, הם יוכלו לחזור להגה השלטון".

"הדבר הזה התחיל בשמאל, יחד עם התקשורת, התגלגל למשטרה ולפרקליטות. היום אני מקווה וסומך את ידיי על בית המשפט, שיוציא את הצדק לאור. אם בית המשפט יזכה את נתניהו, האמון של הציבור בבית המשפט יגיע למקסימום", סיכם זוהר את דבריו.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. אסור למנות את שי ניצן לשופט.  (ל”ת)


  2. כל כך התחבר שי ניצן לנחשים עד שהפך עורו לנחש  


    • למיקי זהר ברור 

      נמר

;