1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

יו"ר ההסתדרות השעה את חברי מועצת עובדי אל-על

ארנון בר-דוד, יו"ר ההסתדרות, הודיע ליו"ר מועצת עובדי אל על ולכל חברי מועצת עובדי החברה, כי החליט להשעותם לאלתר, לאחר שלטענתו הם התנהלו בניגוד להוראות ההסתדרות • "הובאו לידיעתי האירועים החמורים אשר התרחשו היום במהלך ישיבת מו"מ של הנהלת אל על"

קובי ברקת, ב' סיון תש"פ 25/05/2020 18:50
תגיות:

התנהלו בניגוד להוראות מטוס אל על מטוס אל על צילום: משה שי, פלאש 90

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד, הודיע היום (שני) ליו"ר מועצת עובדי אל על שרון בן-יצחק ולכל חברי מועצת עובדי החברה, כי החליט להשעותם לאלתר - לאחר שהתנהלו בניגוד להוראות ההסתדרות ובאופן הפוגע בכלל עובדי אל על.

במכתב שהגיש לפני דקות אחדות יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ליו"ר מועצת עובדי אל על שרון בן-יצחק ולכל חברי מועצת עובדי אל על, הודיע להם יו"ר ההסתדרות כי החליט להשעותם באופן מיידי מתפקידם בנציגות העובדים.

"הובאו לידיעתי האירועים החמורים אשר התרחשו היום במהלך ישיבת מו"מ של הנהלת אל על עם סקטור הטייסים בליווי ההסתדרות", כתב בר-דוד, וציין כי מדובר ב"חציית קו אדום בוטה של חברי מועצת העובדים זאת בהמשך להתנהלות בניגוד להוראות ההסתדרות, מדיניות ההסתדרות והמצופה מנציגות עובדים בעיקר בתקופת משבר כה קריטית לחברה ולעובדיה".

בהודעתו לחברי מועצת העובדים מתח יו"ר ההסתדרות ביקורת על התנהלותם, וציין כי "התנהגות זו וחבלה במו"מ, פוגעת בכלל עובדי החברה, אשר מצויה בצומת דרכים גורלי".

 

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;