1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

שני תלמידי בית ספר בשרון נדבקו בקורונה

המועצה אזורית דרום השרון הודיעה כי שני תלמידים בבית הספר היסודי שבשטחה נדבקו בקורונה

משה פריד, ד' סיון תש"פ 27/05/2020 12:25
תגיות:

גל הדבקה? ביצוע בדיקת קורונה ביצוע בדיקת קורונה צילום: יוסי זמיר, פלאש 90

למרות החזרה המלאה של מערכת החינוך, מסתבר כי הסכנה כלל לא חלפה. המועצה אזורית דרום השרון הודיעה כי שני תלמידים בבית הספר היסודי "בית חינוך אזורי צופית" נדבקו בקורונה, התלמידים חשים בטוב ושוהים בבידוד מסוף השבוע שעבר, ה-22.5.

כל התלמידים שבאו איתם במגע נכנסו לבידוד ביתי. משרד הבריאות יבצע בדיקות קורונה לאלו שבאו במגע עם הנדבקים, כך דווח בחדשות 12.

המועצה האזורית דרום השרון פרסמה הודעה בדף הפייסבוק שלה ובה נכתב: "נבקש לעדכנכם כי היום נודע ששני תלמידים בבית החינוך היסודי צופית נמצאו חיוביים לנגיף הקורונה. בהתאם לתחקיר האפידמיולוגי ולהנחיות משרד הבריאות יכנסו לשהייה בבידוד כל מי שהיו במרחק של פחות משני מטר ויותר מרבע שעה עם שני התלמידים החל מהתאריך ה-21.5".

בתום הערכת מצב שקיים ראש המועצה עם מפקחת משרד החינוך, מנהלת בית הספר ומנהלת אגף החינוך בנוגע למצב, הם דרשו ממשרד הבריאות לקיים בדיקות קורונה לכל התלמידים והצוות שבאו במגע עם הנדבקים. היום הודיע משרד הבריאות כי הוא נעתר לבקשת המועצה ויבצע בדיקות קורונה בהתאם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא יתכן. לא חרדים ונדבקים בקורונה? מוזר....  (ל”ת)


    • מעניין מאד... מפרסמים למרות שהם חילוניים, לא שמעתם ודאי על התפרצות הקרונה ב"רעות" בת"א, כמעטו כל המוסד בבידוד, טוב, נו, הם לא חרדים... (ל”ת)


;