1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. מיוחדים

היום רק עד 21:00 אפשר להצטרף להגרלת יד לאחים על ספר התורה

ספר התורה שיוגרל הלילה יהפוך לרשותו הבלעדית של הזוכה • פונים רבים שמשתוקקים להנציח את זכר יקיריהם בספר תורה מהודר, ממהרים להירשם • ממוקד יד לאחים מפצירים בציבור: הגדלנו את מוקד הרישום. הזדרזו, הרגע האחרון הגיע! • ההכנסות קודש לפדיון שבויים של יד לאחים • עוד הערב תימסר ההודעה לזוכה המאושר

שימי פרקש, ד' סיון תש"פ 27/05/2020 13:04

הרב מנדעל ווכטר בהכנסת ספר תורה של אחד הזוכים הרב מנדעל ווכטר בהכנסת ספר תורה של אחד הזוכים צילום: יד לאחים

אחרי ציפייה ארוכה, הלילה זה קורה: בשעה 21:00 בדיוק ייסגר מוקד ההרשמה להגרלת יד לאחים על ספר תורה מהודר ומפואר.

כפי שפרסמנו אתמול במשך כל הימים האחרונים מציפים את מוקד ההגרלה המוני פניות של יהודים מכל רחבי הארץ. פונים אלו חפצים להגשים חלומם רחוק מהישג ידם ולהכניס ספר תורה לבית הכנסת שלהם - לזכותם ולעילוי נשמת יקיריהם.

לא בכדי נבחר מועד ההגרלה להתקיים היום, ערב חג השבועות. "לזכות בספר תורה בערב חג השבועות בו חוגג עם ישראל את קבלת התורה, יעניק לזוכים המאושרים משמעות נוספת של 'קבלת התורה'" אומרים ביד לאחים.

תהלוכת הכנסת ספר התורה • קרדיט: יד לאחים

בני משפחת צירקוס מקריית מלאכי שזכו בספר תורה והכניסו אותו לפני שלשה חודשים לבית הכנסת שלהם כתבו ליד לאחים: "הייתם שליחים נאמנים לדבר עצום שבלעדיכם לא היינו מגיעים אליו. ספר התורה שבו זיכיתם אותנו היה מהודר ביותר. הפרסום שעשיתם לאירוע היה מצוין, וזכור לטוב היחס החם שגיליתם לפרטים הקטנים כמו קישוט הבית ביום האירוע והרכב המפואר לתהלוכת ההכנסה. ככלל, חשנו את האכפתיות שלכם ואת הליווי הנאמן לכל אורך האירוע".

ממוקד ההגרלה פונים לציבור הרחב בקריאה: הזדרזו, הרגע האחרון הגיע!

המוקד ייסגר הערב בשעה 21:00 בדיוק. כל ההכנסות קודש לפעילות פדיון השבויים של יד לאחים להצלת נשים וילדים יהודיים מכפרים ערביים ולמאבק במיסיון. על פי פסק הרבנים ניתן לתרום מכספי מעשר.

לכניסה להגרלה לחצו כאן חייגו למוקד יד לאחים 9234*

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;