1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

יפן: כך פועל "הבית רדוף הרוחות" בעידן הקורונה

יפן היא אחת מהמדינות שהתמודדו בצורה טובה עם התפרצות הקורונה וכעת מחזירים את השגרה במדינה בצורה מבוקרת. גם פארקי השעשועים הפופולריים של יפן מתחילים לחזור לפעילות - אך תחת הנחיות מחמירות

משה פריד, ח' סיון תש"פ 31/05/2020 13:46
תגיות:

חזרה מבוקרת לשגרה מתקנים בלונה פארק. אילוסטרציה מתקנים בלונה פארק. אילוסטרציה צילום: unsplash

ברוכים הבאים לפארקי השעשועים של יפן בעידן הקורונה: הפארק נפתח תחת הנחיות מחמירות של משרד הבריאות במדינה, והנהלת הפארק פרסמה הנחיות מיוחדות למבקרים בצל שגרת הקורונה.

ע"פ ההנחיות, על כלל המבקרים במתקן 'רכבת הרים' נאסר לצרוח או להרים את הקול. מתקן נוסף והאהוב שנקרא "הבית רדוף הרוחות" פועל תחת ריחוק חברתי, וכן נאסר על המבקרים ללחוץ ידיים לליצנים שמסתובבים ברחבי הפארק, כך דווח ב-ynet.

יפן חוזרת לשיגרה שצורה מבוקרת ובזמן שהירידים ופארקי השעשועים שבים ונפתחים תחת המגבלות החדשות, ארגון פארקי השעשועים של מזרח ומערב יפן פרסם קווים מנחים לגבי האופן שבו צריך להפעיל את הפארקים כדי שאיום וירוס הקורונה יצומצם עד כמה שניתן.

ההנחיות מחייבות את המבקרים שעולים על המתקן רכבת ההרים וכן על מתקנים נוספים. כולם חייבים לעטות מסכה כל הזמן ולהימנע מלהרים את קולם, זאת כדי למנוע צעקות ופליטה של רסיסי רוק פוטנציאליים לאוויר. כמו כן, על העובדים במתקן "הבית רדוף הרוחות" שם המפעילים מגלמים כביכול רוחות רפאים ובכך 'מפחידים' את המבקרים צריכים לשמור על "מרחק בריא" מהמבקרים.

מפעלי הפארק מודים כי לא ניתן ע"י הנחיות אלה לצמצם לגמרי את סיכויי ההדבקה אך הם "יפחיתו את הסיכון שבהדבקה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ורק פה אצל הערסים והקנאים, כאילו אין קורונה...  (ל”ת)

    מוישי

;