1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. צרכנות

3 דקות עומדות לרשותכם למלא את העגלה ברשתות המובילות בחינם

הגרלת הבונוס של 'בית חם' יוצאת לדרך ואתם נהנים מכרטיס הגרלה נוסף להגרלת 'מלא כפי יכולתך ב 3 דקות וצא מהחנות בלי לשלם ברשתות המובילות במגזר החרדי' כל זה רק בונוס בדרך להגרלת הענק על דופלקס יוקרתי צופה פני כנרת

כתבה מקודמת, ח' תמוז תש"פ 30/06/2020 08:30
תגיות:

קניות קניות צילום: pixsabay

'בית חם' לא מפסיקים להפתיע: והפעם על הכוונת הגרלת בונוס שווה במיוחד בשווי של עד 2,000 שקל שתעמיד אתכם במבחן המהירות של 3 דקות. לקראת ההגרלה הגדולה על דופלקס יוקרתי עם נוף מרהיב לכנרת, מעניקים לכם הזריזים שנרשמים להגרלה עד ליום שלישי הבא ח' בתמוז, כרטיס כניסה להגרלת הבונוס. 3 מן הזוכים בהגרלה  שתעמיד אותם באתגר ה-3 דקות שבו הם נדרשים לדחוס לתוך העגלה שלהם כמה שיותר מוצרים שכל המוצרים שנדחסו לעגלה הם שלהם בחינם בהגבלה של עד 2,000 שקלים. בהגרלה משתתפים רשתות מובילות במגזר החרדי 'אושר עד' 'קניון רפאלי' 'קינדר-טויס' ספרי 'אור החיים'. הזוכים הם שיבחרו את הרשת המועדפת עליהם שבה ימלאו את העגלה.

אז רוצו למלא את הכרטיס ואולי גם אתם תזכו למלא את העגלה>>>>>

או חייגו ל-077-8036236

'בית חם' היא מובילת מהפכת בריאות הנפש במגזר החרדי. היוזם ומחולל המהפכה הרב אריה מונק, הוביל בשנים האחרונות לשינוי חסר תקדים בטיפול במחלות נפש במגזר החרדי. ממצב של חוסר כתובת הולמת לטיפול שהובילה להסתרה שגבתה לא אחת מחירים כבדים, הוביל הרב מונק ביחד עם הצוות המקצועי של 'בית חם' שינוי דרמטי שנתן מענה מקצועי מן השורה הראשונה לבעיות בתחום בריאות הנפש במגזר החרדי.

במטרה להתפתח ולהגדיל את היצע השירותים בתחום בריאות הנפש, פונים 'בבית חם' בקריאה לציבור להיות שותפים במהפכה ולהיכנס להגרלה שווה על דופלקס יוקרתי עם נוף מרהיב לכינרת ושורה של פרסים שווים.

אם תזרזו להצטרף עד ליום שלישי הבא ח' בניסן, תוכלו כאמור להצטרף להגרלת העגלה ולהתחיל לחלום על כמה מוצרים אתם יכולים למלא ב-3 דקות ולהגיע מוכנים לרגע הזכיה.

לרכישה מהירה של כרטיס הגרלה לחצו כאן>>>

או חייגו ל-077-8036236

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;