1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

צפו בתיעוד הדרמטי: אדם מחולץ מלב הכנרת

שוטרי השיטור הימי הפועלים בכנרת, חילצו השבוע אדם כבן 50 שנסחף לעומק האגם בזמן ששט על סירת גומי ואפסו כוחותיו. במקרה אחר חולץ גולש במרחק של קילומטרים מהחוף • צפו בתיעוד הדרמטי

אבי גדלוביץ', י"ז תמוז תש"פ 09/07/2020 13:28

נסחף לעומק ואפסו כוחותיו רגע החילוץ הדרמטי רגע החילוץ הדרמטי צילום: דוברות המשטרה

ביום שלישי השבוע, בשעות הצהריים המאוחרות, התקבלה הודעה במוקד המשטרה מאדם אשר טען, כי הוא נמצא בלב אגם הכנרת ונמצא במצוקה מאחר ואבדו לו כוחותיו.

מיד עם קבלת ההודעה, הוזעקו שוטרי השיטור הימי לעזרתו של הגבר. השוטרים עשו שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לאתר את מיקומו באגם, באמצעותם הוא אותר כק"מ וחצי מחוף גינוסר על גבי סירת גומי, אשר נסחפה לעומק האגם כשהוא באפיסת כוחות. צוות השיטור הימי חילץ את הגבר, העלה אותו לסירה המשטרתית וסייע לו לחזור לחוף.

מבירור נסיבות האירוע עולה כי מדובר בגבר תושב כרמיאל בשנות ה-50 לחייו, אשר יצא מחוף וילה אנתיקה ובשל הרוח המערבית החזקה נסחף במהירות ללב האגם מבלי כל יכולת לחזור לחוף בשל הרוחות החזקות .

אירוע נוסף ארע בזמן פעילות אכיפה באגם כאשר שוטרי השיטור הימי הבחינו לפתע בגולש רוח, בשנות ה-40 לחייו תושב טבריה, מנופף בידיו. השוטרים פעלו מייד לחילוצו של הגולש, שהיה באפיסת כוחות ובמרחק של 2 ק"מ מהחוף. השוטרים חילצו אותו בשלום וסייעו בשינוע הגלשן לחוף.

"שוטרי משטרת ישראל פועלים כל העת ביבשה ובים לשמירה על שלום הציבור, בריאותו וביטחונו", נמסר מהמשטרה.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא מבינים כנרת  

    יובי

  2. נתנו לו דוח על מסכה  


;