1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

במהלך המחאה: נעצר משחית כיכר טראמפ בפ"ת

במהלך המחאה שנערכה אמש בכיכר רבין בתל אביב, נעצר מפגין שבחקירתו קשר עצמו למייצג הדם לפני כשבועיים בכיכר טראמפ בפתח תקווה במחאה על תכנית הסיפוח

אבי גדלוביץ', כ' תמוז תש"פ 12/07/2020 14:27

נחשף בחקירה כיכר טראמפ כיכר טראמפ צילום: באדיבות המצלם

אמש (מוצ"ש), במהלך הפגנה שנערכה ברחובות תל אביב נגד התנהלות הממשלה, נעצר אדם בחשד שהפר את הסדר במהלך המחאה ועוכב לחקירה בתחנת המשטרה. בחקירתו של החשוד עלה כי הוא דרוש לחקירה בגין האירוע בו נצבעו המים בכיכר טראמפ בפתח תקווה לפני כשבועיים.

במשטרה מציינים, כי במהלך חקירה לאיתור ולזיהוי מעורבים במעשה, זוהה החשוד במעשה ונעשו פעולות לאיתורו, עד שנעצר אמש במהלך המחאה בתל אביב. החשוד הובא הבוקר לתחנת המשטרה ונחקר. בהמשך יוחלט האם להביאו בפני שופט להארכת מעצרו.

כזכור, לפני כשבועיים התעוררו תושבי העיר פתח תקווה למראה מה שנראה כדם זורם במזרקה שהוקמה כמחווה לנשיא ארה"ב. לצד המזרקה רוססה כתובת גרפיטי: "הסיפוח יעלה לנו בדם". ‎

יוצרי מיצג המחאה כתבו במקום: "יש צעדים שאין דרך לקחת אחורה. את הפחד מפיגועים בילדותנו לעולם לא נשכח. הסיפוח ימיט עלינו אסון ביטחוני וכלכלי וכל זה בשל פוליטיקאים שמשחקים באש על חשבון האזרחים בתקופה של משבר כלכלי".

כעת, כאמור, מגיעה הפרשה לסיומה עם מעצרו של מי שנמצא כחשוד במעשה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. כמובן  


  2. יש קבוצה גדולה של שמאלנים שהולכת לכל הפגנה העיקר להפגין נגד השלטון.צריך לעשות סוף לחגיגת האנרכיסטים האלה שלא מוכנים להשלים עם תוצאות הבחירות  (ל”ת)

    שלמה

    • חזק ביותר!!!  (ל”ת)


;