1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. משפט

ראש הממשלה לשעבר נגד השכנים לבניין: "שלא יעלו לגג"

השכנים בבניין בו מתגוררים ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט ורעייתו הופתעו לגלות כי האחרונים הגישו בקשה לבית המשפט בדרישה לאסור עליהם התקהלויות חברתיות בגג המשותף של הבניין ללא ניסיון הידברות קודם עימם • הגג הוא משותף לכלל הדיירים ובתקופת הקורונה בילו שם השכנים והפכו את המקום למוקד התאספות

אבי גדלוביץ', י' אב תש"פ 31/07/2020 11:19

גג המריבה אהוד אולמרט משתחרר מהכלא אהוד אולמרט משתחרר מהכלא צילום: אבי דישי, פלאש 90

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט, ורעייתו עליזה, אשר מתגוררים בבניין מגורים משותף בתל אביב, הגישו השבוע בקשה לבית המשפט, לתת צו מניעה לשכניהם בבניין שיאסור עליהם לקיים מפגשים חברתיים בגג המשותף, כך דווח הבוקר באתר 'ויינט'.

הרקע לדרישה, הם מפגשים שהחלו לקיים שכניו של אולמרט בגג המשותף, הנמצא מעל הדירה בה הם מתגוררים. יש לציין, כי הזוג אולמרט אינם בעלי הגג אלא שותפים בו ככל השכנים. על פי הפרסום ב'ויינט', כחלק מהבקשה שהוגשה לבית המשפט, דורשים הזוג אולמרט לאסור על השכנים לבצע שינויים בגג כמו התקנת דק, הצבת ריהוט לאירוח כמו ספות, שולחנות וכיסאות, ויתיר להם להיכנס לגג אך ורק לצורך תיקון ותחזוקה של מתקנים כמו מזגנים ודודי שמש, ולא למטרת מפגשים חברתיים ופעילויות פנאי.

השכנים סיפרו ל'ויינט', כי בתקופת הסגר הם החלו לעלות לגג, ולהכיר את הדיירים. "ישבנו על הגג, שיחקנו משחקי קופסה יחד, חגגנו את המימונה ועלינו ביום העצמאות לראות את המטס. פתאום הייתה תחושה של קהילתיות שלא הייתה קודם בבניין", סיפרה שכנה לבניין.

כאמור, כעת דורשים בני הזוג אולמרט למנוע את המפגשים בטענה כי מדובר במטרד. עורך דינם של משפחת אולמרט שיגר השבוע מכתב לשכנים בו הודיע להם כי הגיש את הבקשה לבית המשפט. שכניו של אולמרט זועמים כי הפנייה נעשתה באופן ישיר לבית המשפט, ללא ניסיון הידברות עימם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. הוא כבר רגיל רק לבתי משפט, כנראה.  (ל”ת)

  שפוי

 2. שיקנה וילה, ומהר. מה הוא חשב לעצמו כשקנה בית בבניין משותף?  (ל”ת)

  חן

 3. מה אתם רוצים זה אולמרט  (ל”ת)


 4. מה לעשות יתכן והוא צודק  (ל”ת)


 5. אולמרט תשאר בתל אביב ששם ילקקו את האצבעות ממך אנו בירושלים שבענו ממך די והותר  (ל”ת)

  זאב

 6. אולמרט  

  שמואל

 7. אולמרט צודק  (ל”ת)

  ף

 8. בב"ב נהוג ששכן אחד משתלט על גג משותף ששווה המון...  (ל”ת)


 9. הרוב אינו יכול לרמוס את זכויות היחיד. אולמרט צודק.  

  חיים

 10. אדם רע  

  אודי

 11. למה להתערב בנושאי שכנים בלי שאנחנו יודעים פרטים  (ל”ת)


 12. למה אתר חרדי מתעסק ברכילות צהובה לשמה.  (ל”ת)

  אביתר

 13. שכן רע  

  אבי

 14. פשוט משעמם לו  


 15. שילך לגור ליד אהוד ברק במגדלי אקירוב.  (ל”ת)

  חיים לוי

 16. צריך לגור בחלל יחד עם אהוד ברק שניהם אסטרונאוטים בדרגה גבוה מאוד מומלץ לשלוח אותם לשם לתקופה ארוכה יהיו השלוחים שלנו בירח שנוכל לברך ברכת הלבנה יותר בכוונה כשם שאנו רוקדים סביבך ואין אנו יכולים לגע בך כך אם הם...........ואז תיפול.............  (ל”ת)

  חיים לוי

;