1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

צפו • פרץ לרכבים בטבריה ונתפס על חם

חשוד כבן 39 פרץ לרכבים בטבריה ובבית שאן ואף עשה שימוש בכרטיס אשראי שגנב • בזכות אזרחות טובה, שוטרי משטרת ישראל עצרו את החשוד בשעת מעשה וחטיבת התביעות של משטרת ישראל הגישה כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים צפו

חני לוין, י"ג אב תש"פ 03/08/2020 13:08

לאור יום פורץ לרכב פורץ לרכב צילום: מתוך הסרטון

לפני שבועיים התקבלה הודעה מאזרח שטען, כי הוא מבחין בגבר, בחניון "בית הרמב"ם" הסמוך לקניון "ביג פאשן" בטבריה, שעובר בין רכבים ובודק אם הדלתות פתוחות.

עם קבלת ההודעה הוזנקו שוטרים לזירת האירוע, תוך דקות ספורות הגיעו למקום והבחינו בנאשם יוצא מתוך רכב "וולו" שלא בבעלותו. השוטרים ניגשו לנאשם, כבן 39 מבית שאן, ושאלו אותו לפשר מעשיו, שכן הרכב איננו שייך לו. הנאשם נעצר, הובא לתחנת המשטרה לחקירה ומעצרו הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט בהתאם לבקשת המשטרה עד להגשת כתב האישום כנגדו.

החקירה העלתה, כי ביום האירוע הגיע הנאשם לחניון של קניון "ביג פאשן" בטבריה וניסה לפתוח דלתותיהם של שני רכבים, אך מאחר והיו נעולות עזב את המקום וניגש לחניון סמוך, "בית הרמב"ם", ושם פעל באותה שיטה, ניסה לפתוח דלתות של רכבים. מלבד רכב ה"וולו" בו נצפה יוצא על ידי השוטרים, נכנס הוא לרכב "סקודה", חיטט במסמכים ופיזר אותם על רצפת הרכב.

פורץ לרכבים ונתפס. קרדיט: דוברות המשטרה

עוד העלתה החקירה, כי הנאשם פעל באותו אופן בשני מועדים נוספים, מספר ימים קודם למעצרו בעיר בית שאן ושם אף נטל תיק שהושאר ברכב ועשה שימוש בכרטיס האשראי ומשך מזומנים מהכספומט.

בתום חקירה זריזה, לאחר איסוף ממצאים, גביית עדויות ופריקת מצלמות האבטחה, הועבר חומר החקירה לחטיבת התביעות של משטרת ישראל, אשר הגישה בבית משפט השלום בטבריה כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של פריצה לרכב, גניבה והונאה בכרטיס אשראי.  

משטרת ישראל קוראת לציבור לוודא עם היציאה מהרכב, כי הרכב ננעל ולא הושארו בו חפצים יקרי ערך.

משטרת ישראל פועלת בכל האמצעים הקיימים ברשותה כנגד אותם עבריינים העושים דין לעצמם ופוגעים בביטחון הציבור וברכושו במטרה שימוצה עימם הדין למען איכות חייהם של התושבים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;