1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

חיפושים נרחבים אחר שני ילדים בדרום הארץ

מבצע נרחב לאיתור שני אחים בני 7 ו-4 הנעדרים משעות הבוקר • השניים יצאו מביתם בכפר סילבר שבדרום רכובים על קורקינט ומאז לא שבו על עקבותיהם • בשעות האחרונות הצטרפו אל המשטרה גם לוחמי משמר הגבול ומתנדבים בסיוע מסוק שמכווין את המחפשים • מהמשטרה נמסר כי כל היודע על מידע היכול לסייע באיתורם מתבקש לעדכן במוקד 100

אבי גדלוביץ', י"ז אב תש"פ 07/08/2020 17:49

באמצעות מסוק וכלבים החיפושים אחר הילדים החיפושים אחר הילדים צילום: דוברות המשטרה

המשטרה פתחה בשעות האחרונות (שישי) בחיפושים נרחבים אחר שני אחים, בני 4 ו-7 אשר נעדרים מאז שעות הבוקר המוקדמות מביתם בכפר סילבר סמוך לאשלקון

הוריהם של השניים, שהבחינו כי ילדיהם משתהים מלשוב לביתם, הזעיקו את המשטרה שפתחה בחיפושים. לדברי ההורים, השניים יצאו רכובים על קורקינט בסביבות השעה 9:00, ומעז נעלמו עקבותיהם. תחילה, התמקדו החיפושים בתוך היישוב בו מתגוררים האחים, אך עם הזמן התרחבו החיפושים לאזורים נוספים בדרום הארץ.

במטרה להאיץ את החיפושים, בדקות האחרונות הצטרפו אל כוחות המשטרה הרגליים המתנדבים, ולוחמי משמר הגבול, גם יחידת הכלבנים והיחידה האווירית של המשטרה באמצעות מסוק אשר מנסה להכווין את המחפשים.

"אנו פועלים בכל האמצעים העומדים לרשותינו לשם איתור שני האחים שנראו לאחרונה היום בבוקר. כל היודע דבר היכול לסייע באיתורם מתבקש לחייג 100." נמסר מהמשטרה.

האחים הנעדרים והמבצע לאיתורם\\צילום: דוברות המשטרה

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. וואיי וואי  

  מישהי

 2. נמצאו ברוך ד  (ל”ת)

  ש

 3. ברוך ה' אותרו הצדיקים. יגדלו יהיו בעלי תשובה בעז"ה  (ל”ת)

  סעדיה פרישוואסער מושב זנוח

;