1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

תיעוד: פרץ לדירה ברעננה ונתפס על חם

לבית משפט השלום בפתח תקווה, הוגש כתב אישום נגד שני חשודים תושבי נתניה, שפרצו לדירה ברעננה. אחד מהם נתפס על חם ע"י השוטרים. מעצר החשוד תועד בתיעוד מצלמת הגוף של השוטר

אבי גדלוביץ', כ' אב תש"פ 10/08/2020 13:07

מאבק על הדלת נעילה אילוסטרציה צילום: pixabay

במשטרה התקבל דיווח בשעת הבוקר של יום חמישי לפני כשלושה שבועות, על שני פורצים ברח' היובל ברעננה. מבדיקה ראשונית של השוטרים התברר כי בעוד בעל הדירה ואשתו נמצאים בבית, הם שמעו רעש מכיוון דלת הכניסה לדירה. בעל הדירה הבחין כי סוגר הדלת פתוח בעוד הוא עצמו השאיר אותו סגור.

מחקירת המשטרה עלה, כי שני הפורצים הגיעו לדירה כשאחד מהם ניגש לדלת, סובב את המנעול שהיה נעול בדרך שאינה ידועה וניסה לפתוח את הדלת. הוא דחף אותה מספר פעמים ללא הצלחה מאחר שוו הסגירה העליון של הדלת היה סגור. בו בזמן, החשוד הנוסף אבטח את מעשיו מחוץ לבניין. בעל הדירה שמע את הרעשים של ניסיונות פתיחת הדלת וניגש לדלת ואחז בה בחוזקה על מנת שהחשוד לא יוכל לפתוח את דלת הדירה.

במקביל, בעל הדירה התקשר ודיווח למוקד המשטרה על האירוע. החשוד שהיה בסמוך לדלת עזב את המקום, אז פגש בשוטר בכניסה לבניין ונעצר על ידו, כשהשוטר שומע את החשוד מדבר בטלפון עם החשוד הנוסף ואומר לו: "לך מפה". בהמשך, הגיעו למקום שוטר נוסף ופקחית והביאו את החשוד לחקירה בתחנת המשטרה.

חוקרי המשטרה הצליחו לזהות מסרטוני מצלמות דרך של הרכב את החשוד שנמלט מהמקום והוא אותר יום למחרת ונעצר ע"י השוטרים.

מעצרם של החשודים בני 58 ו-52 תושבי מנתניה הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בפ"ת. לפני מספר ימים חטיבת תביעות של המשטרה הגישה נגדם כתב אישום בעבירה של התפרצות לדירה. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשודים גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;