1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. אקטואליה

תיעוד: במהלך אכיפה במאה שערים - שוטר מכה חרדי באגרופים

תיעוד מטריד שצולם הבוקר בשכונת מאה שערים בירושלים, מציג אלימות של שוטר כלפי תושב חרדי ללא סיבה הנראית לעין • השוטר נראה כשהוא מכה באגרופים את הצעיר החרדי לאחר מרדף בסמטאות השכונה • מהמשטרה נמסר כי המקרה ייבדק

אבי גדלוביץ'ה' תשרי תשפ"א 23/09/2020 16:16

תיעוד מטריד התקרית במאה שערים התקרית במאה שערים צילום: צילום מסך

הבוקר (רביעי), הגיעו כוחות גדולים של משטרה לשכונת מאה שערים בירושלים, במטרה לאכוף את המגבלות על מוסדות חינוך ובתי עסק בשכונה שפעלו בהוראת גדולי ישראל. אלא, שבמהלך ניסיון האכיפה, החלו עימותים בין השוטרים לתושבים.

בתיעוד מהמקום, נראים שוטרים רודפים אחרי בחור צעיר, שככל הנראה התעמת קודם לכן עם הכוחות, אך כשאחד השוטרים פוגש אותו, הוא מכה בו באגרופים ללא כל סיבה הנראית לעין.

כזכור, במהלך הגל הראשון של נגיף הקורונה, נרשמו בשכונת מאה שערים עימותים קשים בין תושבים לשוטרים, לאחר שהמשטרה בחרה לבצע סיורים יומיים במטרה למנוע את התפילות שהתקיימו בבתי הכנסת. גם אז, חלק מהתיעודים עוררו סערה ואף הובילו לבדיקת מח"ש.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה ל'בחדרי חרדים' כי מבירור ראשוני עולה כי במהלך פעילות מבצעית של השוטרים במקום, מספר חשודים זרקו לעברם חפצים וקראו לעברם קריאות נאצה. בתוך כך, השוטר הבחין בחשוד וניסה לעצור אותו, זאת תוך שהוא מתנגד פיזית למעצר ומנסה לחמוק מהשוטר באגרסיביות. לצד האמור, המקרה ייבדק.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. במאה שערים רק צדיקים, אין עברינים חרדים  (ל”ת)


 2. אף אחד לא יודע מה קרה לפני הסרטון  (ל”ת)


 3. משטרה אנטישמית של ישות דיקטטורית  

  יואל

 4. מה מציגים השוטרים בסרט שלהם ?בכל מקרה התנפלות כזאת הזוי מטורף  (ל”ת)

  חבר

 5. כל הכבוד לשוטר  


  • Shame on you  


 6. חכי"ם  

  בר

;