1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

נחשף: בנט בעד נושאים הנוגדים את ההלכה

על רקע נסיקתו בסקרים, האם נפתלי בנט שכח את הכיפה שלראשו ואת מי הוא מייצג? מנהיג הציונות הדתית נשאל בשידור לייב באשר לנישואים שלא על פי ההלכה והביע בהם תמיכה: "אני לא מתעסק בהלכה היהודית. אני בעד חיה ותן לחיות"

ארי קלמן, כ"ז תשרי תשפ"א 15/10/2020 23:42

ברית האחים חוזרת? נפתלי בנט נפתלי בנט צילום: תומר נויברג, פלאש 90

חבר הכנסת נפתלי בנט, מי שעומד בראש מפלגת הציונות הדתית 'ימינה', מפתיע היום (חמישי), כאשר במהלך שידור שקיים באינסטגרם יחד עם העיתונאית מעיין אדם, הוא הביע תמיכה בנושאים הנוגדים את ההלכה.

אדם שאלה את עמדתו של בנט שלא ידועה עד כה, לגבי אלה המתחתנים שלא כהלכה. והוא השיב: "אני נורא שמח שאת שואלת, אני בעד חיה ותן לחיות, ולכבד כל בן אדם, שאת כל הזכויות האזרחיות שיש לכל בן אדם בישראל יהיה בצורה מלאה גם לאלה".

לדבריו: "אני לא מתעסק בהלכה היהודית", מוסיף בנט ומפתיע, כשלטענתו, "אי אפשר לשנות את ההלכה היהודית, אבל זה לא קשור במדינת ישראל מי שרוצה לחיות גם...", בנושאים שלא דרך ההלכה, "צריך שיכול לקבל את כל הזכויות כמו כל בן אדם אחר".

יו"ר 'ימינה' בנט שנוסק בסקרים עד לשיא של 23 מנדטים, מודה בשידור: "אני חי בסביבה של אנשים שחלק נשואים שלא על פי ההלכה", והסביר כי הוא קיבל את החינוך הזה לשפוט כל אדם על פי האישיות מאביו, וגם חשוב לא לדבר לשון הרע נגד השני.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. זה לא נכון  


  • חחחח מה הקשר לא לשקר הרמב"ם לא כתב זאת מעולם אדרבה תגיד לי סקילה למחלל שבת מורידין ואין מעלין זה לא כפייה דתית בעל היראים כותב שמי שהוא מזלזל במצוות בארץ ישראל צריך לגרש אותו מפה כל שכן מחלל שבת או איזה נואף ורבי נחמן אמר שעל כולם יכול להגיד כף זכות אבל לא על משכב זכור  (ל”ת)


 2. ימינה אינה מפלגת הציונות הדתית!!!  


  • מחאה! 

   א

 3. "הכיפה שעל ראשו" תזכירו לי איפה היא באמת חחחחחחחחחחח..  (ל”ת)

  יוסקה השמן

 4. חרדים שמסכנים את אחיהם בקורונה  

  אורית

 5. הוא מסוכן לציבור החרדי לא נישכח את הדיל שהוא עשה עם לפיד וזה היה התקופה הכי קשה לחרדים ובנט זילזל אז בחרדים  (ל”ת)

  שי

 6. לא הבנתי. מה זה נשואים שלא כהלכה?  (ל”ת)


 7. בנט  


 8. אולי הוא קיבל את זה מאביו אבל לא מהתורה התורה אומרת שאם יש לך אפשרות אז אתה אפילו צריך לכפות את השני לעשות מה שהתורה אומרת לפי התורה אין דבר כזה חיה ותן לחיות (אלא אם כן אתה לא יכול לכפות ואז ודאי שצריך להיבדל מהרשעים ולא להיות בחברתם )  (ל”ת)


 9. נתניהו יותר דתי?  (ל”ת)


 10. צודק מאה אחוז  


 11. כשרוצים כסא..משנים דעות  (ל”ת)

  אלון

 12. מ2013 שהצטרף ללפיד נגד לומדי התורה הוא רק נהיה יותר גרוע.  


  • אותו חכם קרא גם לליברמן ולפיד צדיקים והבטיח להם עולם הבא כדי שיכנסו איתם לכנסת 


 13. האמירה של בנט היא ריקה מתוכן כמו כל פוליטיקאי  

  נ

;