י"ד אייר התשפ"ד
22.05.2024
סערת השכנה שנעצרה בשבת

מנדלבליט במתקפה חריגה נגד השר אמסלם: "דברי בלע ושקרים"

לאחר ששר הדיגיטל דודי אמסלם, התייחס היום במליאה לחשיפתה של איילה חסון כי שכנתו הדתייה של מנדלבליט נעצרה בשבת בגלל שלוש מילים, פרסום שגרר ביקורת רבה נגד היועמ"ש, האחרון מפרסם הערב באופן חריג מתקפה נגדית נגד השר שלדבריו שיקר בכמה עובדות: "השר אמסלם מנצל את בימת הכנסת לצורך הפצת דברי בלע ושקרים בוטים"

מנדלבליט במתקפה חריגה נגד השר אמסלם: "דברי בלע ושקרים"
אביחי מנדלבליט/דודי אמסלם צילום: תומר נויברג/דודי אמסלם, פלאש 90

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, יוצא הערב (שני) בחריפות נגד שר הדיגיטל דודי אמסלם, בעקבות דבריו מוקדם יותר היום בנאום במליאת הכנסת. "מצער שפעם נוספת, השר אמסלם מנצל את בימת הכנסת לצורך הפצת דברי בלע ושקרים בוטים נגד היועץ המשפטי לממשלה", נמסר בהודעה חריגה ששוגרה מטעמו של מנדלבליט.

היועץ המשפטי זעם כאמור, על דבריו של אמסלם, שטען היום כי מנדלבליט, הוא זה שגרם לאשה שצעקה לעברו להיעצר, פרסום שגרר ביקורת רבה נגד היועמ"ש. "קראתי שיש גם לאשתו מאבטח, יכול להיות גם לילדיו ולאחיו", אמר אמסלם במליאה.

"יובהר בזאת", נמסר מטעמו של מנדלבליט, "כי מדובר בשקר וכזב. ליועץ המשפטי לממשלה - ולו בלבד - יש אבטחה לנוכח איומים שנשקפים לו, והכל בהתאם להחלטות הגורמים המוסמכים במשטרה". באשר לטענות כי הוא זה שגרם למעצרה של האשה בעיצומה של השבת, נמסר: "כפי שכבר הובהר, מנדלבליט לא התלונן, לא מסר עדות כלשהי ולא היה מעורב בכל החלטה בנושא. כך הדבר גם ביחס לאירוע נוסף שהתפרסם בימים האחרונים, בו אדם איים לפגוע במאבטח שלו, שגם בו היועמ"ש לא היה מעורב, לא התלונן ולא מסר עדות".

השכנה הדתיה זרקה לעברו של מנדלבליט שלוש מילים ונלקחה לחקירה

"ברור לכל", נמסר מטעמו של היועמ"ש, "כי העיתוי של קמפיין הכזבים המתנהל בימים אלה נגד היועץ המשפטי לממשלה, הכולל מידע שקרי ומסולף שנועד להשמיצו על אירועים ישנים, איננו מקרי. בשנים האחרונות ספגו היועמ"ש ואף בני משפחתו הטרדות רבות, חלקן מאורגנות ושיטתיות. הטרדות אלה מועברות לטיפול גורמי האבטחה והמשטרה, אשר פועלת לפי שיקול דעתה המקצועי ועל-פי סמכויותיה"

עוד נמסר, כי "היועמ"ש לא מתערב בהחלטות של המשטרה בנושאים אשר נוגעים אליו אישית. כל ניסיון להציג את הדברים או אף לרמוז אחרת, תוך מיחזור סיפורים ישנים וניסיון חמור ומכוון לבלבל בין קורבן ההטרדות לבין מי שבחרו להטרידו, הינו שקר וכזב"

"שקר שחוזרים עליו שוב ושוב, לא יהפוך לאמת", טוענים בסביבתו של היועמ"ש, "כל ניסיון להציג את הדברים או אף לרמוז אחרת, תוך מיחזור סיפורים ישנים וניסיון חמור ומכוון לבלבל בין קורבן ההטרדות לבין מי שבחרו להטרידו, הינו שקר וכזב".

אביחי מנדלבליט דוד אמסלם היועץ המשפטי לממשלה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 9 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד