1. עמוד הבית
 2. דעות
 3. טור אורח

התמונות חושפות: וירוס גרוע בהרבה ממחלת הקורונה // דעה

בתקופה זו של מגיפת הקורונה, כאשר אנו חשים כבתוך חלום, ונפגשים לא פעם בהתנהגויות אלימות, עד שלעיתים לא ניתן לתאר כיצד אנו מגיעים בכלל למצב כזה | מי הוא אותו אחד שהעלה את התמונה האפילה שחושפת וירוס גרוע בהרבה ממחלת הקורונה? | טור דעה אישי

נילי גינגולד, כ"ז חשון תשפ"א 14/11/2020 22:48

השלכותיו קשות מנשוא חרדי מובל למעצר חרדי מובל למעצר צילום: דוברות המשטרה

המציאות שאנו חיים בה כיום מעלה שאלות רבות סביב וירוס הקורונה, וקונספירציות שרבים מתחילים לטעון עליה מתחת לפני השטח.

המציאות שמתחילה לצוף אט אט עולה על כל דמיון. יש המתעלמים ויש המבינים שזו אינה השאלה אם יש או לא אמונה בדברים, אלא האם יש אמת בדברים?

איש כמובן לא מתעלם מהווירוס אבל נראה שהחמירו איתו מעבר למה שהוא. רק לאחרונה הדס שטייף חשפה אישה שבעלה נפטר, ונמסר לה מבית החולים שאם היא תאשר שיכתבו כי הוא מת ממגפת הקורונה היא תקבל 70 אלף ש"ח, מאחר וכל מי שנפטר בבית החולים מקבל 220 אלף ש"ח.

במקביל שומעים על אנשים שעברו תת טיפול. מאושפזים שנצרכו לדברים בסיסיים ולא קיבלו מענה במשך שעות, מה שגרם להידרדרות במצבם. מה גם שמשרד הבריאות העולמי! הוציא חוק שכל מי שנפטר בבית החולים מסיבה של קוצר נשימה או משהו בדומה, ירשמו עליו כי הוא מת מנגיף הקורונה גם אם הוא מת מסרטן.

והדבר העצוב ביותר בכל הסיפור הוא - אם באמת המטרה של הממשל והמשטר היא להגן עלינו, אז מדוע מתנהגים כך?!.

כאשר רואים אזרח שנפלה לו לרגע המסיכה, לא פעם קיבלו מכות! או כאשר אנשים חוטפים מכות רצח בחתונה. מן הסתם מזהירים.

אני גרה בתל אביב. יש אזורים בהם ובפרט ליד הים שאנשים הולכים בראש חוצות ללא מסיכה, המשטרה חולפת על פניהם ולא מבצעת שום אכיפה ושום קנס. ככה שעל הדרך גם משסים בנו ומעל הכל ההשלכות החמורות של הסגרים שהם עצמם מביאים לנזקים ולתמותה בפרט לאוכלוסייה המבוגרת הבודדה, לא פחות מהווירוס עצמו!!!

יש שפעת ויש כאן אמת אבל לגמרי הוציאו את זה מפרופורציה. ויש כאן משהו מאוד לא כשר שנעשה מאחורי הקלעים שמעלה יותר מדי סימני שאלה וככל שיותר ויותר נכנסים לעובי הקורה, המציאות עולה על כל דמיון או יותר נכון הדמיון עולה על המציאות.

לפניכם אנשים רבים ממקומות שונים בעולם מאירים תמונה אפילה במיוחד שחושפת וירוס גרוע בהרבה ממחלה פיזית אלא וירוס חברתי שהשלכותיו קשות מנשוא ואם לא נתעורר מהחלום הוא יהפוך להיות המציאות הלא מתבקשת!

אחד מהאנשים שהעלה את אותה אמת המסתובבת כבר שנים מתחת לפני השטח. יש רבים אך מעטים שהעזו לומר אותה בקול. אחד מהם הוא לא פחות מטד גונדרסון סוכן בכיר בסוכנות FBI מציג ראיות שחושפות את השחיתות מיסודה.

רבים רוצים להתייחס לעניין כאמונות מופרכות אך השאלה המתבקשת היא, לא אם מדובר אמונה, אלא עובדות, לפעמים המציאות עולה על כל דמיון, עד שאנחנו פשוט לא נותנים דעתנו עליה.

אבל כך בדיוק שלטונות של רוע מנצלים את הדמוקרטיה ומתהפכות עלינו בדיוק כמו שקרה בשואה. המפלגה הדיקטטורית הנאצית ניצלה את הדמוקרטיה בכדי לעלות ואז השליטה את עצמה על כלל החברה!

טורה של נילי גינגולד

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. פייק ניוז - הדס שטייף לא כתבה דבר כזה  


  • קניונים חוף הים זה לא מסוכן? אבל חגים כן 

   רותי

  • מה אתם באים לחילונים בטענות? הם ממשיכים את דרכו של מר ליצמן. כולם שכחו שהוא זה שהתחיל עם סגר בחגים? שהלך ואמר לתקשורת החילונים שהמגיפה "משתלוללת" אצל החרדים וחייבים לסגור בתי מדרשות וכנסיות? הוא זה שאמר את זה, היום הם רק חוזרים על המילים שלו וממשיכים לעשות סגר בחגי ישראל כפי שהוא עצמו עשה ודרש לעשות ואמר שחייבים לעשות דווקא בפסח. (ל”ת)


 2. מי שמכסה את האף במסיכה לא מריח קונספירציות.  (ל”ת)


 3. אין דבר כזה "אזרח שנפלה לו לרגע המסכה" זה כמו לומר "אזרח שנפלו לו לרגע המכנסיים". אם שמים את זה כמו שצריך זה לא נופל. אותו דבר למכנסיים.  (ל”ת)


  • חזק 


  • ילדה שהורידה את המסכה שניה לשתות לא נותנים לה דוח (ל”ת)


  • ‏ילדה שהורידה רגע ע את המסכה כדי לשתות לא ‏נותנים לדו״ח 


  • לו היו מפרסמים תמונות של וירוס שנאת האחר שקיימת בציבור החרדי כבר יותר מכמה עשורים כולם היו מתביישים. מה עם אותם בחורי ישיבות שלא מוכנים להכניס אותם לישיבות כי הם לא אשתכנזו מספיק? מה עם אותן בנות סמינר? מה עם העובדה שבשביל שאברך ספרדי יכנס לכולל אשכנזי הוא צריך "להשתכנז"? מה עם מסורת ישראל? אבל 'רק' החילונים חולים בוירוס שנאת האחר. הציבור החרדתי הוא הציבור הכי צבוע שיש. (ל”ת)


 4. כותב הכתבה כפויי טובה  

  יוסי

  • אנשי הרפואה הורגים את האנשים 

   דוד

 5. צודק, לא רואים בשום מקום שמרביצים לחילוני בגלל מסכה, כל הזמן רואים רק חרדים  

  צבי

 6. מה עדיין מקשקשים פה על המגיפה אצלינו היא נגמרה כבר לפני חודשים איזה ישנים אתם חחח  (ל”ת)


;