1. עמוד הבית
  2. בחצרות
  3. היכלי הישיבות

התייעצו לבד: האדמו"ר מביאלא עלה לראש הישיבה

חבר מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל, האדמו"ר מביאלא, עלה למעונו של נשיא מועצת גדולי התורה של 'דגל התורה', ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין, להתייעצות בענייני השעה וביקש מהנוכחים לצאת מהחדר

משה ויסברג, י"ד כסלו תשפ"א 30/11/2020 20:48

בנושאים העומדים על הפרק הרבי מביאלא אצל הגרי"ג אדלשטיין הרבי מביאלא אצל הגרי"ג אדלשטיין צילום: באדיבות המצלם

הערב (שני) הגיע האדמו"ר מביאלא במיוחד מירושלים לבני ברק. במסגרת ביקורו בעיר עלה הרבי לרחוב ראב"ד 17, למעונו של ראש הישיבה הגרי"ג אדלשטיין.

האדמו"ר נכנס לחדר ולאחר שהתברכו בשלום זה מזה, ביקש האדמו"ר מכל הנוכחים לצאת ושהה כעשרים דקות עם ראש הישיבה ביחידות להתייעצות בנושאי הכלל.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי האדמו"ר עלה להתייעצות בשל שני נושאים העומדים על הפרק כעת, חוק הדיחוי שעומד להתבטל בעוד כחודשיים על פי החלטת בג"ץ ומצריך חקיקה מחודשת לפני פקיעת החוק,

האדמו"ר רצה לוודא תיאום בין שתי מועצות גדולי התורה בנושא החשוב. בנוסף התייעץ האדמו"ר עם ראש הישיבה לגבי האפשרות של פירוק הממשלה והליכה לבחירות שוב, דבר שיסבך עוד יותר את נושא הגיוס.

ראש הישיבה שישב במוצאי שבת האחרון עם כל המסמכים הנוגעים לחוק הגיוס, כאשר יו"ר ועד הישיבות הרב חיים אהרון קופמן עלה למעונו להציג בפניו את תמונת המצב, שיתף את האדמו"ר בפרטים לקראת ההחלטה כיצד לפעול.

הרבי מביאלא אצל הגרי"ג אדלשטיין הרבי מביאלא אצל הגרי"ג אדלשטיין צילום: באדיבות המצלם

הרבי מביאלא אצל הגרי"ג אדלשטיין הרבי מביאלא אצל הגרי"ג אדלשטיין צילום: באדיבות המצלם

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הנהגה שנכשלה בקורונה תיכשל גם בגיוס, הייתי ממליץ לו לעלות למרן שר התורה ולמנוע מכשול  (ל”ת)


  2. דווקא מוטי פלאי כן נמצא בחדר....  


  3. לת  


;