1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. חדשות חו"ל

נציג היהודים: "ניתן לראות את ידם של הציונים בחיסול המרושע"

"הניתוח של כל המומחים ברחבי העולם הוא כי ההתנקשות בחלל הקדוש פחריזאדה התרחשה בליווי ותמיכה של ארצות הברית והמשטר הציוני, וניתן לראות את ידם בחיסול מרושע זה", כך אומר נציג היהודים בפרלמנט האיראני שמבטיח כי לפחריזאדה ישנם ממשיכים

יענקי פרבר, ט"ו כסלו תשפ"א 01/12/2020 08:17

התלמידים שהוכשרו ימשיכו ד"ר הומאיון שמח, נציג היהודים בפרלמנט האיראני ד"ר הומאיון שמח, נציג היהודים בפרלמנט האיראני צילום: באדיבות המצלם

ד"ר הומאיון שמח, נציג היהודים בפרלמנט האיראני, הגיב על חיסולו של מוחסן פחריזאדה, המדען הראשי של תוכנית הגרעין האיראנית. חיסול שמיוחס לישראל.

"ההתנקשות בחלל הקדוש מוחסן פחריזאדה היתה בהכוונת ארצות הברית - ההתקדמות המדעית במדינתנו אינה תלויה ביחידים".

הוא אמר כי "הניתוח של כל המומחים ברחבי העולם הוא כי ההתנקשות בחלל הקדוש פחריזאדה התרחשה בליווי ותמיכה של ארצות הברית והמשטר הציוני, וניתן לראות את ידם בחיסול מרושע זה".

ד"ר שמח, נציג איראן באסיפה המייעצת האיסלאמית, אמר עוד: "האויב חושב שמדע וידע ברפובליקה האיסלאמית של איראן תלויים באדם אחד, והם יכולים למנוע את המדע בהתנקשות באישים, העובדה היא שתפיסת האויב הזו שגויה לחלוטין וההתקדמות המדעית במדינתנו אינה תלויה ביחידים, ולמרות שיש לנו אישים מדעיים בולטים, התנקשות בהם אינה מובילה את האויב למטרתו לעכב את התקדמותנו המדעית".

הוא הצהיר: "בנוסף, השאהיד פחריזאדה הוא דמות אקדמית והודות לו הוכשרו סטודנטים לכך, וסטודנטים אלו הם מחליפיו וימשיכו בעבודתו בכוח ובמרץ".

יצוין כי הומיון שמח, תקף בעבר בחריפות את הסכם השלום בין ישראל לאיחוד האמירויות.

לאחר חתימת ההסכם, שהסעיר את העולם בכלל ואת העולם הערבי בפרט, אמר אז שמח: "בגין ההסכם לנורמליזציה של היחסים בין איחוד האמירויות הערביות למשטר הציוני השנוא, מצהירה הקהילה האיראנית כי ההצגה המגוחכת הזו אינה רק אינטרס של המשטרים הציוניים ההולכים עם האיחוד האמירויות", אמר נציג היהודים בפרלמנט האיראני.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הוא כמו כול היהדנים שנתנו את הכול שלהם לביידן  (ל”ת)

    יוסי

  2. מה רציתם שהוא יגיד? ידבר נגד המשטר ויגרום לרדיפה של הקהילה היהודית שם? זאת לא מדינת ישראל ששר בממשלה יכול לעשות גטו על ערים חרדיות, לא לפרסם את נתוני התחלואה האמיתיים, לזעוק לחילונים שהמגיפה משתלוללת אצל החרדים וחייבים לסגור בתי כנסיות ומדרשות כשאין בכך תועלת אמיתית. ועוד לקרוא לעצמו חרדי. שם לא רוצים לגרום לרדיפת הציבור פשוט מאוד. כאן אדם שגורם לרדיפת הציבור שלו עוד מהללים ומשבחים אותו.  (ל”ת)


    • לך לטיפול פסיכולוגי, מדינת ישראל אפילו תתן לך החזרים על העלויות. (ל”ת)


  3. מבין אותו.  


;