1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

שלושת הנשיאים צפויים להתחסן בשידור חי

בעוד ברוסיה כבר מחסנים את האזרחים, ובבריטניה הצהירו כי לא ימתינו לאישור סופי של החיסון בארצות הברית ויחלו לחסן את האזרחים בשבוע הבא, ולישראל צפוי החיסון להגיע בעוד כ-3 שבועות, בארצות הברית העניינים קצת יגעים. הנשיאים לשעבר הציעו את עזרתם

אהרן מילר, י"ז כסלו תשפ"א 03/12/2020 19:04

ממגננה למתקפה ברק אובמה ברק אובמה צילום: pixabay

ממגננה למתקפה, בעוד בשנה האחרונה היו עסוקים נציגי המדינות במלחמה בנגיף הקורונה, כעת עברו הרשויות לתקוף חזרה את הנגיף על ידי חיסון האזרחים.

בעוד מכל רחבי העולם מתקבלים דיווחים על התחלת שיווק החיסון. בבריטניה הודיעו כי יחסנו החל מהשבוע הבא, ברוסיה כבר החלו להתחסן עם החיסון הרוסי. הבוקר (חמישי) אף דיווחנו על הגעתו הצפויה של החיסון של חברת פייזר לישראל בעוד כ-3 שבועות.

בארצות הברית העניינים קצת יותר יגעים, ובעוד על פי הדיווחים בימים הקרובים אמורים להתחיל לשווק את החיסון, יצאו היום 3 נשיאים לשעבר והציעו את עזרתם לבכירים המנהלים את המאבק בנגיף הקורונה.

על פי הדיווח ב-CNN, נשיאי ארה"ב לשעבר, ביל קלינטון, ג'ורג' בוש וברק אובאמה הציעו את עזרתם לדוקטור אנתוני פאוצ'י המרכז את המאבק בנגיף הקורונה טעם ממשלו של טראמפ, והציעו כי הם יקבלו את החיסון לקורונה בשידור חי, ובכך יעודדו את אזרחי ארצות הברית להתחסן ולנצח את הנגיף.

כאמור, על פי דיווח ראשוני שהגיע ל'בחדרי חרדים', מקור בכיר בקופת החולים מכבי אמר הבוקר כי בעוד כ-3 שבועות יגיעו החיסונים המיוחלים כל כך לנגיף הקורונה לישראל. עוד חשף הבכיר כי מדובר בחיסון של חברת פייזר שזכה ל-95% יעילות. "קופות החולים יחלו לחסן מיד את אוכלוסיות היעד" אמר הבכיר. מדובר בבשורה של ממש, כאשר עיני כל העולם נשואות אל הפצת החיסונים שישחררו את העולם מלפיתתו של הנגיף.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. הם הולכים להתחסנן במים...  (ל”ת)

    דודוי

  2. חיסונים - חיסולים  


;