ו' סיון התשפ"ד
12.06.2024
למרות כל המאמצים

משפחה הורדה מטיסה לאחר שבתם הפעוטה סירבה לעטות מסכה

משפחה בטיסה של 'יונייטד איירליינס' הורדה מהטיסה בגלל שבתם בת השנתיים סירבה לעטות את מסכת הפנים שלה | האב והאם עשו ככל שביכולתם בכדי לחבוש לבתם את המסכה, אך סירובה העיקש אילץ את צוות המטוס להוריד אותםמהטיסה

משפחה הורדה מטיסה לאחר שבתם הפעוטה סירבה לעטות מסכה
אילוסטרציה צילום: pixabay

אליז אורבן סיפרה בסרטון באינסטגרם שפורסם ביום שישי כי היא, בעלה והילדה אמורים היו לטוס בטיסה של 'יונייטד איירליינס' מדנבר לשדה התעופה הבינלאומי ניוארק בניו ג'רזי, אך הם הורדו מהמטוס.

"פשוט הורידו אותנו מהטיסה מכיוון שהילדה בת השנתיים לא לבשה מסכה, וניסינו", אמרה אורבן כשהיא דומעת בסרטון. אורבן פרסמה גם תיעודים כיצד בעלה מנסה להלביש את רצועות המסכה מעל הילדה.

בעלה נשמע אומר לילדה: "בואי הנה, את צריכה ללבוש את זה," בעלה של אורבן השתדל אך לשווא, כשהילדה הקטנה כיסתה את פיה בידיה הוא אמר "את חייבת", אך זה לא עזר.

איש מצוות המטוס ניגש לאב המשפחה ואמר לו: "שלום אדוני, אצטרך לבקש ממך לקחת את חפציך ולצאת מהמטוס," אמר האיש לבעלה של אורבן. "אתה בטח צוחק עלי," ענה בעלה של אורבן באי אמון. "לא, אדוני," אמר איש צוות המטוס.

בעלה של אורבן הסביר כי הוא עושה כמיטב יכולתו - אפילו מחזיק את המסכה על פניה של בתו - אך איש הצוות לא התרצה, "אני חייב לבקש ממך לרדת מהמטוס הזה," הוא אמר.

לשאלת בעלה של אורבן אם מהלך כזה הוא שגרתי, ענה איש הצוות: "אם אין שיתוף פעולה, כן".

אורבן אמרה באינסטגרם כי הם טסו בעבר עם בתם "כבר 4 פעמים מאז המגיפה, בלי שתהיה לה בעיה". היא גם ציינה כי אפילו ארגון הבריאות העולמי ממליץ כי אין לחייב ילדים מגיל חמש ומטה לעטות מסכות.

אולם חברת התעופה יונייטד איירליינס אמרה בהצהרה כי מדיניות המסכות שלהם כוללת ילדים בני שנתיים. "הבריאות והבטיחות של העובדים והלקוחות שלנו הם בראש סדר העדיפויות שלנו, ולכן יש לנו מערך מדיניות הכולל עטיית מסכה מגיל שנתיים ומעלה", נמסר מחברת התעופה.

טיסה קורונה יונייטד איירליינס מסכה ילדה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד