י"ד תמוז התשפ"ד
20.07.2024
רכסים מתחסנת

מרגש: רבה של רכסים בירך שהחיינו על החיסון וקרא לכולם להתחסן

גם רכסים על מפת החיסונים. הגר"מ תנעמי רבה הראשי של רכסים פתח את רשימת המתחסנים במרכז הרפואי לין של הכללית בחיפה • רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של 'שירותי בריאות כללית': "ההתחסנות של הרב תשמש דוגמא לרבים נוספים וכך נוכל להיפטר מהקורונה"

מרגש: רבה של רכסים בירך שהחיינו על החיסון וקרא לכולם להתחסן
רבה של רכסים צילום: יח"צ

במעמד מנכ"ל שירותי בריאות כללית פרופ' אהוד דוידסון נפתח הבוקר יום החיסונים הראשון במרכז הרפואי לין בחיפה עם רבה הראשי הספרדי של רכסים הגאון רבי משה תנעמי שהיה המתחסן הראשון. הרב תנעמי שהתרגש מהמעמד, בירך ברכת "שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה", לפני קבלת החיסון.

רבה של רכסים על החיסון

את הגר"מ תנעמי קיבלו במקום גם מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית מר רונן נודלמן והרב משה אדלר מנהל מגזר חרדי בשירותי בריאות כללית מחוז חיפה וגליל מערבי. בכירי הכללית שערכו במקום סיור כחלק מפיקוח ארצי על התנהלות מערך החיסונים, ציינו כי ההתחסנות של הרב כמתחסן ראשון, תהווה דוגמא אישית לתושבי המחוז בכלל ותושבי רכסים בפרט. בנוסף בישר מנהל המחוז לגר"מ תנעמי כי שירותי בריאות כללית יפתחו בימים הקרובים מרפאת חיסונים גם ברכסים לטובת תושבי המועצה.

לאחר שבירך שהחיינו, אמר רבה הראשי של רכסים רבי משה תנעמי: "כל כך ציפינו ליום הזה, קיווינו שיבוא, ובפרט שההנהגה הרוחנית שעומדת מאחורינו כולם בעד החיסון הזה, ומעוררים ומעודדים אותנו אדרבה ללכת להתחסן, ולכן אני רוצה להודות לבורא עולם שזכינו כי המגפה הזאת הפילה המון חללים בכל העולם, ותודה לכל אלו שהשתדלו ומשתדלים למצוא ולהביא את החיסון לתושבי ישראל."

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית מר רונן נודלמן אמר: "תודה לרב שהגיע להיות ראשון המתחסנים כדי לשמש דוגמא ואחריך בעזרת ה' כולם יגיעו בהמוניהם להתחסן וכך נוכל להיפטר מהקורונה ולחזור לחיים שגרתיים".

מנהל המגזר החרדי במחוז חיפה וגליל מערבי בשירותי בריאות כללית הרב משה אדלר הודה לרב שבא להתחסן ראשון כדי להוות דוגמא אישית לשאר תושבי המחוז, וכן הודה למנכ"ל פרופ' אהוד דודסון ומנהל המחוז מר רונן נודלמן על מאמציהם להרחיב את פריסת אתרי החיסונים ולפתוח מרפאת התחסנות ברכסים.

רכסים חיסון לקורונה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 4 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד