י"ח תמוז התשפ"ד
24.07.2024
חיסון לאומי

מבצע החיסונים הגדול של 'לאומית': מרכז גדול ייפתח ביום רביעי בבני ברק

ראש העיר בני ברק, שהיה מראשוני המתחסנים בלאומית, אמר: "הגעתי לכאן כדי להעביר לציבור החרדי ולעם ישראל כולו מסר ברור - רוצו להתחסן כדי להגן עליכם ועל היקרים לכם" • שר הבריאות יולי אדלשטיין: "אני שמח לראות מתחסנים ראשונים מקרב מבוטחי הקופה. פגשתי בן  102 ובת 91, ניצולי שואה, שהגיעו לקבל את החיסון" • מנכ"ל לאומית חיים פרננדס: "ביום רביעי יפתח מרכז חיסונים גדול לטובת תושבי בני ברק במטרה לתת כתף למיגור התחלואה

מבצע החיסונים הגדול של 'לאומית': מרכז גדול ייפתח ביום רביעי בבני ברק
שר הבריאות עם מנכ"ל לאומית צילום: יח"צ

מבצע החיסונים הגדול של 'לאומית שירותי בריאות' יצא השבוע לדרך כאשר הצוותים הרפואיים התחילו בחיסון מאסיבי של קבוצות החיסון. במקביל ערוכים בלאומית להתחיל בחיסון גם של שאר קבוצות האוכלוסייה בהתאם לתמונת היצע החיסונים בשטח.

בין המתחסנים הראשונים בלאומית היה ראש העיר בני ברק, הרב אברהם רובינשטיין, שאמר: "הגעתי לכאן כדי להעביר לציבור החרדי ולעם ישראל כולו מסר ברור - רוצו להתחסן כדי להגן עליכם ועל היקרים לכם! אני כאן כדי לשמש דוגמה לציבור החרדי ואני בטוח שכפי שבני עירי יצאו להיבדק בהמוניהם - כך הם גם יגיעו ויתחסנו באחוזים הגבוהים במדינה. ביחד, ובאמונה שלמה בבורא עולם - ננצח את הנגיף".

מנכ"ל לאומית, חיים פרננדס, הודה להרב רובינשטיין והודיע: "נפעל לפתוח בימים הקרובים מרכז חיסונים גדול לטובת תושבי בני ברק במטרה לתת כתף למיגור התחלואה".

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין ביקר ביום שני השבוע בהנהלת קופת חולים לאומית כדי לבחון מקרוב את הניהול והיישום בפועל של מבצע החיסונים הגדול.

בין היתר פגש השר במתחם חיסוני הקורונה מבוטח בן 102 ומבוטחת בת 91, שניהם ניצולי שואה שהגיעו במיוחד להתחסן.

"אני שמח לראות מתחסנים ראשונים מקרב מבוטחי הקופה", אמר השר. "פגשתי בן  102 ובת 91, ניצולי שואה, שהגיעו כדי לקבל את החיסון.  ראיתי את האחיות בפעולה. כל התורים מלאים. אני רוצה להודות לכם על ההיערכות בזמן כל כך קצר. הערכה שלנו שכבר למעלה מ 200,000 תורים נקבעו בקופות השונות ורואים היענות מדהימה של הציבור".

השר הוסיף: "אני מבקש מאזרחים שמעל גיל 60 ועם מחלות רקע להגיע להתחסן. בעזרת ה' תוך פרק זמן קצר נראה מיליוני מחוסנים. אנחנו עומדים בקצב".

בעניין המוטציה החדשה שהתגלתה לנגיף אמר השר: "לגבי הישראלים החוזרים נדרוש בידוד ובדיקות לכל החוזרים מכל המדינות. נשים את הדברים על שולחנו של הקבינט. אין שום עדות לכך שהמוטציה עמידה לחיסון. אנחנו עדים לעובדה שקצב ההדבקה עלה. בקבינט הקורונה נראה מה אנחנו כממשלה צריכים לעשות כדי להבטיח שהזן הזה לא יגיע לישראל. אנחנו מודאגים מהכניסה של האנשים מהמדינות האלו וממדינות אחרות בעולם".

השר התייחס לריסון המהודר וביקר את ההתנהלות של חלק מהשרים: "אני רואה בחומרה את חוסר היכולת של השרים להחליט על צעדים למאבק בתחלואה. את ההשפעות של החיסונים נרגיש עוד חודשיים-שלושה. להניח שאפשר להמשיך ללא צעדי ריסון עוד חודשיים, זה להניח שעוד אלפים יגיעו לבתי חולים וחלקם ימותו לצערי הרב. לדבר הזה אני לא מוכן להסכים. לכן אנחנו דורשים לקבל החלטות לא פשוטות כדי להוריד את התחלואה".

חיים פרננדס מנכ"ל לאומית אמר בסיום הביקור: "אני מברך את שר הבריאות על ביקורו במרכז החיסונים של לאומית בתל אביב והמפגש המרגש של השר עם 2 מבוטחי לאומית ניצולי שואה בני 102 ו91 שבאו הבוקר להתחסן. המבצע החל בהיענות גבוהה במיוחד, ולמעלה מ10,000 מבוטחים כבר תיאמו תור לחיסון. הקופה נערכה מבעוד מועד ואנו נותנים מענה בכל הערוצים לכלל הלקוחות- באתר, באפליקציה ובמוקד הטלפוני".לאומית שירותי בריאות חיסון לקורונה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו טרם התפרסמו תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד