י"ב סיון התשפ"ד
18.06.2024
פרישה שנייה ביממה

מפקד מחוז י-ם לא מונה למפכ"ל ופורש מהמשטרה

מ"מ י-ם, ניצב דורון ידיד, הודיע היום (חמישי) לממלא המקום למפכ"ל, קובי שבתאי, על כוונתו לפרוש מתפקידו לאחר שירות של 36 שנים במשטרת ישראל וזאת לאחר העברת התפקיד למחליפו בתקופה הקרובה

מפקד מחוז י-ם לא מונה למפכ"ל ופורש מהמשטרה
דורון ידיד צילום: משטרת ישראל

מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון ידיד הודיע היום (חמישי) למ"מ מפכ"ל המשטרה על כוונתו לסיים את תפקידו ולפרוש משרותו במשטרת ישראל וזאת לאחר העברת תפקיד מפקד המחוז למחליפו בתקופה הקרובה.

ניצב ידיד, פורש לאחר 36 שנות שירות במגוון תפקידי פיקוד מרכזיים, בניהם פיקוד על יחידות, מרחבים ובתפקידיו האחרונים כראש אגף התנועה ומזה שנתיים כמפקד מחוז ירושלים.

ניצב דורון ידיד איחל הצלחה למ"מ מפכ"ל המשטרה ניצב קובי שבתאי והביע הערכה רבה לפועלם של שוטרי משטרת ישראל ומחוז ירושלים בפרט על פעילות מקצועית, נחושה ומאתגרת ובתקופה המורכבת בה אנו נמצאים.

מדובר בפרישה שניה של בכיר במשטרה תוך יממה. סמפכ"ל המשטרה ניצב אלון אסור הודיע אתמול למ"מ המפכ"ל הנכנס ניצב קובי שבתאי על פרישתו מהארגון, זאת בתום שירות ממושך וארוך שנים במשטרה. לאחר ההודעה של השר לביטחון פנים אמיר אוחנה על מיניו של שבתאי, דווח כי בכוונת כמה בכירים במשטרה לפרוש מתפקידם.

ניצב אסור, בן 56, מכהן בתפקיד סגן המפקח הכללי החל משנת משנת 2019.

בין תפקידיו במשטרה לאורך השנים כמפקד המחוז הצפוני, מפקד המכללה הלאומית לשוטרים וקצין אגף מבצעים מחוז מרכז.

ניצב אלון אסור הודיע שפרישתו תצא לפועל במהלך החודשים הקרובים לאחר סיום סבב המינויים והשלמת חפיפה סדורה למחליפו לכשיקבע. "אני מודה לארגון ולאנשיו על תקופה נפלאה ומאחל לניצב קובי שבתאי המפכ"ל הנכנס בהצלחה" אמר.

בתנועת 'הדגלים השחורים' הגיבו לפרישתו של ידיד: "את מה שדורון ידיד עשה במשטרת ירושלים חייבים לחקור: עשרות הפצועים, מאות מעצרי השווא, החקירות הפוליטיות ותיוג המפגינים באופן פוליטי - הפרישה אינה מספקת, דרוש ניקיון אמיתי במשטרת ירושלים".

ניצב דורון ידיד קובי שבתאי משטרת ישראל מפכ"ל המשטרה

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 3 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד