1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

האחיות סרבו לחסן את האזרחים: "לא בטוח"

בעוד שירותי רפואה רבים ברחבי העולם מתחננים לקבלת משלוחי חיסונים, אחיות במחלקת הבריאות בקנזס החליטו כי למרות החיסונים שברשותן, הן לא מחסנות את האזרחים | לדבריהן: "החיסון לא בטוח לשימוש"

יענקי פרבר, ד' שבט תשפ"א 17/01/2021 12:55

על דעת עצמן אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: pexels

במחוז קופי בקנזס יש כ-8,500 תושבים, אך הם לא יקבלו חיסונים מהאחיות של מחלקת הבריאות במחוז.

ראש המחלקה העונה לשם לינדזי פייר ועוד שלוש אחיות, החליטו לא לחסן את התושבים, משום שיש להן "ספק בנוגע לבטיחות החיסון של חברת מודרנה", אותו מציע המחוז. כך דיווחה תחנת הטלוויזיה המקומית WIBW.

ראש המחלקה אמרה ל-WIBW כי הן החליטו על דעתן ו"לא בלי מחשבה" כי הן לא יחסנו את האזרחים, המהלך העצמאי הביא את המחוז לשכור אחיות חיצוניות למתן החיסון.

"נצטרך להביא עובדי קבלן, כי הצוות שלי לא מרגיש בנוח עם זה, זו טכנולוגיה חדשה, מעולם לא ראינו את זה בעבר, זה נבדק רק אצל 45 אנשים לפני שאושר", כך אמרה ראש המחלקה. "זה קצת לא נעים לאחות שצריכה להכניס את זה לגופם של אנשים" אמרה.

היא ציינה כי זה לא נדיר שמחלקות בריאות במחוז מתקשרות עם ספקים חיצוניים על מתן שירותים כמו חלוקת חיסונים. היא אמרה כי האחיות יכולות להחליט אם הן רוצות לתת חיסון או לא.

קצין הרפואה במחוז, ד"ר ג'ף סלויר, אמר בישיבה האחרונה במחוז ביום שני האחרון 11 בינואר, כי "שני החיסונים הללו נחקרו היטב, בפייזר היו מעל 40,000 איש בניסוי שלהם, ובמודרנה היו 30,000 איש בניסוי, אז אני חושב שזה טוב" אמר.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. מכחישות חיסונים אידיוטיות ושקרניות! איזה 45? עשרות אלפי חיסונים בניסוי! מכך שהחיסונופובים משקרים כל הזמן שקרים ילדותיים ובחלקם גלויים, מובן רמת האמינות שלהם  (ל”ת)


    • מה קרה, יש לך מניות שם? בסוף הן כנראה ייפלו....  (ל”ת)


  2. למעשה החיסון לא נבדק כלל על בני אדם, שכן לא עבר פרק זמן השולל את החשש המוצדק לכאורה לגרימת עקרות ובעיות במע' החיסונית.  (ל”ת)

    יהודי

;