1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

שבוע לאחר החיסון השני: 63 נדבקו בקורונה

משרד הבריאות מדווח הערב כי 63 ישראלים חלו בקורונה שבוע לאחר שקיבלו את מנת החיסון השנייה לנגיף • מוקדם יותר הערב דווח כי שני קשישים בני 96 ו-82, נמצאו חיובים לקורונה בבדיקה שנערכה 12 יום אחרי מנת החיסון השנייה

קובי ברקת, י"ב שבט תשפ"א 25/01/2021 22:24

החיסון אפקטיבי? חיסונים לקורונה חיסונים לקורונה צילום: יוסי אלוני, פלאש 90

משרד הבריאות מפרסם הערב (שני) נתונים על תחלואה אחרי קבלת מנת החיסון השנייה לנגיף מהם עולה כי מבין 428,000 בני אדם שחלף שבוע מאז קיבלו מנת חיסון שנייה - 63 חלו בקורונה.

מוקדם יותר הערב דווח כי שני דיירים בבית האבות משען בחולון, בני 96 ו-82, נמצאו חיובים לקורונה בבדיקה שנערכה 12 יום אחרי מנת החיסון השנייה. כל פי הדיווח בחדשות 12, אחד מהקשישים שנדבקו לא סובל מסימפטומים ואילו השני סובל מחולשה כללית.

בתוך כך, מנתונים של אגף מידע ובריאות דיגיטלית בקופת החולים מכבי שירותי בריאות עולה כי 20 אנשים בלבד נדבקו בקורונה מקרב 128,600 מחוסנים אשר חלף למעלה משבוע מאז קיבלו את מנת החיסון השנייה בקופה.

על פי הנתונים, מבין 20 הנדבקים, מרביתם הם מעל גיל 55, מחציתם סובלים ממחלות כרוניות ומחציתם ללא כל מחלות רקע, וחווים מחלה קלה עם תסמינים של כאבי ראש, שיעול, חולשה או עייפות. אף אחד מהם לא אושפז בבית חולים ולא סבל מחום מעל 38.5 מעלות.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא סתם יש כל כך הרבה חולים ממתי שהתחילו לחסן  (ל”ת)


  2. כלומר הם יכולים להמשיך להדביק ולהיות פטורים מבידוד.... ולכן הזריקה המסריחה הזו לא שווה כלום. מי יודע אם לא קיימים יותר כאלה.  (ל”ת)

    כת ההזויים שדחפה לחסן (ביניהם פוליטיקקים שמחופשים לרבנים-חרבנים) תשלם ביוקר.

  3. תמשיכו להאמין לפוליטיקאים כלומניקים חסרי השכלה וידע בסיסי בתחום שהם אחראים עליו.  (ל”ת)

    רק מסוממים מזריקים לגוף חומרים.

  4. כוחי ועוצם ידי! מי השם אשר אשמע בקולו... יש לנו חיסונים... אנחנו נעצור את המגייפע! בזכות המדע! גם פירר ויצחק יוסף תמכו! רק חיסונים עצרו מגייפות בעבר! אנחנו חיינו אלפיים שנה וראינו בעינינו שחיסונים חיסלו אלפי מגייפות..! כל שבוע חיסון אחר שהמדע(!) הקדוש יצר הביא בריאות ואריכות ימים לכולם! מי שלקח עד היום חיסון חי מאתיים שנה!  (ל”ת)


;