1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. קורונה

ברזילי: זוג הורים ובנם הקטן מאושפזים במחלקת קורונה

זוג הורים שנדבקו בקורונה אושפזו במחלקה הייעודית במרכז הרפואי ברזילי, בנם בן ה-4 שנדבק אף הוא אך לא נזקק לטיפול רפואי, אושפז יחד איתם לבקשת האם

קובי ברקת, כ"ח שבט תשפ"א 10/02/2021 17:28

"לא נזקק לטיפול" בית חולים. אילוסטרציה בית חולים. אילוסטרציה צילום: אביעוז דוד, דוברות ברזילי

במחלקת הקורונה במרכז הרפואי ברזילי מאושפזים כעת יחד זוג הורים ובנם בן ה-4 לאחר שנדבקו בנגיף ונזקקו לעזרה רפואית.

אתמול (רביעי) התאשפזה האם וביקשה שהבן שלה יצטרף אליה ויהיה איתה, חרף העובדה שאין צורך להעניק לו טיפול רפואי למרות היותו חולה קורונה. במרכז הרפואי ברזילי נעתרו לבקשה והיום, לאור התדרדרות מצבו הרפואי של האבא, גם הוא אושפז.

האם, נטליה גנדל אמרה כי היא "מבקשת להודות לצוות המחלקה מכל הלב. קיבלנו כאן חדר משלנו, לבן שלנו יש מרחב לשחק, אנחנו מקבלים שירות יוצא מן הכלל ונרגשים מהאהבה שאנחנו מקבלים מהצוותים".

תהלה מרסל גבאי, אחות אחראית מחלקת קורונה ב' במרכז הרפואי ברזילי אמרה כי "במרכז הרפואי ברזילי מאושפזים הבוקר מעל 70 חולי קורונה, מהם 23 במחלקה שלנו. שלושה מבין המטופלים הם בני משפחה אחת. כאשר האם התאשפזה היא ביקשה שבנה, גם הוא מאומת, יהיה יחד איתה – למרות שהוא לא נזקק לטיפול רפואי. כמובן שהסכמנו לבקשתה, ומהבוקר גם אבי המשפחה אושפז, בעקבות קשיי נשימה. אנו מעניקים למשפחה טיפול אישי מקיף, מלווים אותם ומספקים טיפול תומך, ומקווים שישובו מהר מאוד לבריאותם ולביתם".

נציין כי במרכז הרפואי ברזילי מאושפזים כעת 63 חולי קורונה, ביניהם 3 בני משפחה אחת: זוג הורים ובנם בן ה-4, מאושפזים יחד במחלקת קורונה ב' (מבוגרים) של המרכז הרפואי ברזילי, בחדר נפרד, גדול ומרווח.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
;