ט"ז אייר התשפ"ד
24.05.2024
כינוס משותף בשידור חי

ביהדות התורה מציגים חלופה לכנס הבחירות הענק

לאור מגבלות הקורונה לא נראה במערכת בחירות זו רבבות גודשים את צמתי הרחובות המרכזיים בירושלים ובבני ברק. ל'בחדרי' נודע כי בסיעת יהדות התורה עמלים על כינוס וירטואלי בהשתתפות כל גדולי ישראל שישודר באמצעות לוויין לכל ריכוזי החרדים בארץ | ישנה התלבטות לגבי העיתוי הנכון והמועיל

ביהדות התורה מציגים חלופה לכנס הבחירות הענק
עצרת בחירות למען יהדות התורה צילום: שוקי לרר

פרסום ראשון: בסיעת 'יהדות התורה' נערכים בימים אלה לעצרת בחירות מרכזית בסמוך ליום הבחירות. בימים כתיקונם נערכו כמה וכמה כינוסי בחירות והמרכזי שבהם בירושלים ובבני ברק בהשתתפות רבבות ברחובה של עיר, אלא שהפעם נערכים במפלגות החרדיות לשדר את המסר של גדולי ישראל באופן שתואם את מגבלות הקורונה החלים בימים אלה וזאת בהיעדר הימצאות של מחשב, אינטרנט וכן זום בבתים.

ל'בחדרי לחרדים'  נודע כי בימים אחרונים מתבשל בין סיעות דגל התורה לאגודת ישראל, כינוס משותף של מועצות גדולי התורה הליטאית והחסידית, שיתכנסו ככל הנראה בבית הכנסת 'לדרמן' בבני ברק.

במפלגה עדיין מתלבטים לגבי התאריך, האם לקיים את הכינוס לאחר חג הפורים או שמא להמתין קרוב יותר למועד הבחירות, ראש חודש ניסן, אז גם בחורי הישיבות יצאו לחופשת בין הזמנים.

הכינוס ישודר לכל רחבי הארץ בשידורי לוויין. ב'יהדות התורה' אומרים ל'בחדרי חרדים' שלא רק לריכוזים החרדים, אלא גם לישובים בדרום הרחוק, בהם אין קהילות חרדיות לגמרי.

נזכיר כי בשלוש במערכות הבחירות האחרונות אירועי בחירות מרכזיים, "נשק יום הדין" התקיימו ברחובה של עיר, בבני ברק בצומת הרחובות רבי עקיבא-השומר וכן בירושלים בצומת סנהדריה בהשתתפות אלפים כשעל במת ענק יושבים של כל גדולי הדור חסידים וליטאים.

יהדות התורה כנס בחירות בחירות 2021 בחירות לכנסת ה 24

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 6 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד