1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. חדשות פוליטיקה

דרעי דרש צדק לרב עוזי משולם ונתניהו גיבה

"היתה התעמרות גדולה ברב משולם. הוא דיבר ממעמקי ליבו על דבר אמיתי. אנחנו עושים הכל לחקר האמת ותיקון העוולה". כך מודה היום ראש הממשלה לצד השר דרעי באשר לעוול שנעשה לרב עוזי משולם שלחם למען חטופי תימן, ספג יחס משפיל וקשה ואף ישב על כך במאסר

קובי ברקת, י' אדר תשפ"א 22/02/2021 21:15

תיקון עוול היסטורי נתניהו ודרעי בכנסת נתניהו ודרעי בכנסת צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

במהלך ישיבת הממשלה שהתכנסה היום (שני) בנוגע לפיצויים למשפחות חטופי ילדי תימן, אמר יו"ר ש"ס השר אריה דרעי, כי הוא רוצה להעלות מחדש את הדיון אודות הרב עוזי משולם וקרא לממשלה לקחת אחריות על האירוע. ראש הממשלה בנימין נתניהו גיבה את דבריו.

"אני מצטרף לכל מה שאמרו קודמיי", אמר דרעי. "אני יודע שאני נוגע בפצע כואב, אבל זה חלק מריפוי הפרשה. אני רוצה להזכיר את הרב עוזי משולם ז"ל שזעק מעומק ליבו על החטיפה, זעק זעקת כאב וחלק מאיתנו חשבו אז שהוא הזוי".

לדבריו, "כולנו זוכרים את הארועים ביהוד של הרב משולם וחסידיו והיום שממשלת ישראל לוקחת בצעד אמיתי אחריות על הפרשה הזאת. צריך לזכור את הרב משולם ז״ל שמסר את נפשו לחקור את חטיפת יהודי תימן וזה המקום להוקיר את זכרו, ולתת כבוד ליהודי היקר עוזי משולם ז״ל ולזכור את המאבק העצום שניהל במשך כל השנים למען נושא כל כך חשוב וזכה לתגובות קשות ויחס קשה שספג".

רה"מ נתניהו גיבה את דבריו ואמר כי "אני מצטרף למה שאמר השר דרעי בנוגע לרב עוזי משולם. היתה התעמרות גדולה ברב משולם. הוא דיבר ממעמקי ליבו על דבר אמיתי. אנחנו עושים הכל לחקר האמת ותיקון העוולה".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. יישר כח  

  אריה

  • הכל בגלל הבחירות, כדי לקדם את עצמם. לא להתרגש. (ל”ת)

   אמת

 2. גילוי נאות  


 3. ממשלתך רבין - דרעי רצחה את הרב עוזי משולם  

  אורי

 4. בושה  

  בית שמשניק

 5. איפה הייתה אדון  

  מנחם

 6. ראו ערך פרסום  

  טוביה

 7. מר דרעי בעולם הזה אתה צוחק על כולם אך יבוא היום ומידת הדין תתחשבן ותפרע את חובה על כל העוול הנוראי הזה  


;