1. עמוד הבית
 2. פוליטי
 3. בחירות 2021

לא רק לנתניהו: גם לגדעון סער יש לוח מחיק וטושים • צפו

באירוע מוקדם יותר היום עם חבריו למפלגת השלטון, זימן נתניהו לוח, וכשהוא חמוש בטוש החל לנתח את סיכוייהם הפוליטיים של בנט וסער | המתקפה הנגדית של סער לא אחרה לבוא | צפו

אהרן מילר, י"ב אדר תשפ"א 24/02/2021 17:03

הקרב על המספרים בנימין נתניהו/גדעון סער בנימין נתניהו/גדעון סער צילום: מארק ישראל סאלם, לע"מ/יונתן זינדל פלאש 90

פחות מחודש לבחירות, והקרב הולך ומתחמם. ראש מפלגת הליכוד בנימין נתניהו, פתח בבליץ תקשורתי נגד בנט וסער תוך שהוא מקטין אותם, והופך אותם ללא רלוונטיים. כאשר המתמודד היחיד מולו, לשיטתו, הוא יאיר לפיד.

באירוע מוקדם יותר היום (רביעי) עם חבריו למפלגת השלטון, זימן נתניהו לוח, וכשהוא חמוש בטוש, החל מנתח את סיכוייהם הפוליטיים של בנט וסער.

"אתם רוצים הוכחה", פתח נתניהו, והחל לרשום, תוך שהוא מציין שהוא נדיב "אני תמיד לארג' במספרים" כשהוא נותן לצמד סער ובנט לפי הסקרים הנוכחיים: גדעון מקבל 14, בנט, 11, ביחד כמה? 25 מנדטים. "איך הם יקימו ממשלה", תהה נתניהו והדגיש: "כדי להקים ממשלה הם חייבים את לפיד". 

לפיד, על פי נתניהו יקבל 18, ועדיין אמר ראה"מ "הם לא יכולים להקים ממשלה". הם ביחד 43. ליברמן? אני נותן לו עוד 6. הגיעו ל-49 וכך המשיך נתניהו ותקף אותם על ממשלת השמאל שהם הולכים להקים.

המתקפה הנגדית של סער לא אחרה לבוא. וכשמאחוריו לוח עם הספרות 5,648, 90,000, 720,000 2,000,000 פתח סער ותקף: "נתניהו, ראיתי אותך היום כותב מספרים על הלוח, אבל איכשהו, לדברים החשובים באמת בכלל לא התייחסת".

"חמשת אלפים שש מאות ארבעים ושמונה, זה המספק המעודכן של נפטרים מקורונה בישראל נכון להיום" תקף סער והמשיך לפרט: "תשעים אלף, זה מספר העסקים שנסגרו במשבר בשנה האחרונה. שבע מאות עשרים אלף, זה המספר המעודכן של מובטלים בישראל. שני מיליון תלמידים היו רוב השנה בבית".

"ובגלל שלכל הדברים החשובים באמת, אתה בכלל לא מתייחס, ב-23 במרץ, הולך להיות שינוי, ואתה הולך הביתה", תקף סער לסיום.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. חבל לך סער, בתור מפלגה שלישית או רביעית לא תקבל הזדמנות להקים קואליציה. תחת לפיד לא תשב כדברך. אתה בעצם חותר לשבת באופוזיציה ולבזבז לשווא מאות אלפי קולות של אזרחים שרוצים שקולם כן ישפיע בכנסת ובממשלה.  (ל”ת)


 2. הגה יפה!  


  • אין כמו ביבי  (ל”ת)


 3. הוא רוצה שהעסקים לא ייפגעו כמו בארה"ב ועדיין מספר המתים יהיה כמו בניו זילנד...  (ל”ת)

  אדם

 4. כריזמה של מלפפון, זה כמו גנץ רק מאליאקספרס  (ל”ת)


 5. נעבעך, תפסיק לנסות לחקות את ביבי  (ל”ת)

  יודה

 6. זה פשוט מצחיק כמה ביבי בליגה אחרת לגמרי מהם כולם לידו נראים פרווה  (ל”ת)


 7. פשוט דוחה  

  אבי

 8. הטושים של סער  

  מוטי הזועם

 9. למה בכעס ובעצבים  

  אלון

 10. הצעה לליכוד לחגוג על סרטון זה. פשוט הוא יוצא אהבל. רמה שכלית בטאטא. אפילו הלוח והטושים נראים עלובים. איך לעזזאל החמור גדעון מנותק? תשוה לחו''ל. שמעת קראת ראית מה הולך שם? בושהההההההההההה  (ל”ת)


;