1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. פלילים

תיעוד: כך הושחתו הרכבים בקריה החסידית

במשטרה פתחו בחקירת אירועי הוונדליזם כנגד רכביהם של תושבי קריית קרעטשניף ברחובות | כמה תושבים שרכביהם הושחתו בידי אלמוני הגישו תלונה במשטרה | תיעוד: כך בוצעה ההשחתה בליל שבת  

אבי גדלוביץ', כ"ב אדר תשפ"א 06/03/2021 22:56

המשטרה חוקרת החשוד בהשחתה החשוד בהשחתה צילום: מצלמות אבטחה

המשטרה פתחה הערב (מוצ"ש) בחקירת האירועים בליל שבת בקריית קרעטשניף ברחובות. מספר תושבים שרכביהם ניזוקו בידי אלמוני, הגישו תלונה בתחנת המשטרה בעיר. מהמשטרה נמסר כי "נסיבות האירוע נבדקות".

בתיעוד ממצלמות האבטחה שהגיע לידי 'בחדרי חרדים', נראה החשוד בהשחתה כשהוא מנקב את צמיגי הרכבים ואף חורץ אותם באמצעות חפץ חד. החשוד ביצע את המעשים ונמלט מהמקום תוך מספר דקות.

"במהלך השבת התקבלו במשטרה תלונות על גרימת נזק וניקוב צמיגים במספר כלי רכב שחנו ברחוב במרכז העיר ברחובות. נסיבות האירוע נבדקות", מסרה המשטרה בצאת השבת.

כפי שדווח מוקדם יותר ב'בחדרי חרדים', עשרות רכבים בקריית קרעטשניף בעיר הושחתו בליל שבת קודש. הרכבים שצמיגיהם נוקבו, רוססו עם צלבי קרס ואתיות SS בשילוב הסיסמה "הסוף" – סיסמת הבחירות של ליברמן.

תושבי השכונה הזדעזעו לגלות כי גם רכבו של האדמו"ר מקרעטשניף, המשמש כנשיא ארגון החסד "לשבוע" המיטיב עם כל תושבי העיר ומחלק בבית החולים קפלן בעיר מזון ושתיה, רוסס אף הוא בצלב קרס וצמיגיו נוקבו. החשוד אף כתב עליו את המילה 'הסוף'.

גם רכביהם של חבר המועצה פנחס הומינר מאגודת ישראל ושל ראש העיר החרדי רחמים מלול נוקבו על ידי החשוד.

 

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. למה לא שבתם בכתבה על המילים, זעזוע ברחובות? מה קרה, הזעזוע חלף?  (ל”ת)

    יוני

;