י' אייר התשפ"ד
18.05.2024
ההסוואה נכשלה

רכוב על טרקטורון: סוחר הנשק נעצר יחד עם בן 13

המלחמה בפשיעה: לוחמי היחידה המיוחדת הופתעו לגלות כלי נשק מוסלקים בטרקטורון עליו נהג חשוד יחד עם צעיר כבן 13 | מפקד היחידה רפ"ק יואל נוביק: "בעקבות הפשיטות הרבות, המחירים של כלי הנשק בשוק העברייני הולכים ומאמירים"

רכוב על טרקטורון: סוחר הנשק נעצר יחד עם בן 13
האמל"ח שנתפס צילום: דוברות המשטרה

תפיסה נוספת של סוחר נשק נרשמה ביום שישי בשעות הבוקר סמוך לבית שאן. החשוד, נעצר בשעה שהוביל בטרקטורון רובה סער מסוג קלאצ'ניקוב, רובה צייד פאמפ, 4 אקדחים, מחסניות ותחמושת.

הסוחר, שהרכיב עימו ילד בן 13 על מנת ליצר רושם של טיול משפחתי בשטח נלכד על ידי לוחמי יג"ל של מחוז צפון בכביש 90 סמוך לעיר בית שאן, מקום מגוריו.

מדובר בתפיסה השלישית של סוחרי נשק שביצעו לוחמי היג"ל בשלושת השבועות האחרונים: בתאריך 22.2.21 תפסו לוחמי היחידה שני חשודים שנסעו בגי'פ כאשר ברשותם 10 אקדחים ובתאריך 2.3.21 נתפסו 3 חשודים בשלושה כלי רכב שונים שבאחד מהם 33 אקדחים.

במשטרה מציינים כי יחידת יג"ל (יחידת גבולות) של מחוז צפון נמצאת בחוד החנית של הלחימה העקשת של מחוז צפון בהברחת כלי נשק מגבולות ירדן, סוריה, לבנון ושטחי הרשות הפלסטינאית לתחומי מחוז צפון. "היחידה, בה משרתים לוחמי עילית מבצעת פעילות מארבים ולכידת חשודים בהברחות וסחר בנשק וסמים", הוסיפו במשטרה.

מפקד היחידה רפ"ק יואל נוביק מסר: "הפעיליות המוצלחת של היחידה בסיכול הברחות וסחר היא חלק מהמאבק המקיף של משטרת ישראל, על כל יחידותיה וכוחותיה, בתופעת הנשק הבלתי חוקי. בשל הצלחות המשטרה בתפיסות כלי הנשק אנו רואים כי הסוחרים והעבריינים נאלצים להפוך נועזים יותר ויותר ולקחת סיכונים הולכים וגדלים בבואם להשיג נשק, המחירים של כלי הנשק בשוק העברייני הולכים ומאמירים.

לכידת אמצעי לחימה בית שאן טרקטורון משטרת ישראל

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד