י"ד אייר התשפ"ד
22.05.2024
בצל הצלילה בסקרים

יו"ר 'תקווה חדשה': אין הבנות שקטות ביני לבין בנט

יו"ר תקווה חדשה גדעון סער מפיח אופטימיות בבוחריו למרות הירידה התלולה בסקרים: "לנתניהו אין 61, מוקדם לדעת אם נעמוד ביעד". על רה"מ: "יש לסיים את שלטונו, אבל רק מתוך הימין"

יו"ר 'תקווה חדשה': אין הבנות שקטות ביני לבין בנט
גדעון סער צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

יו"ר תקווה חדשה, שר החינוך לשעבר גדעון סער, קורא לנפתלי בנט בראיון שיתפרסם מחר (שישי) ב'ישראל היום' לשתף עימו פעולה ביום שאחרי הבחירות כדי להביא להחלפת נתניהו.

בראיון לסיכום מערכת הבחירות מבהיר סער: "לעולם לא אשב עם נתניהו". הוא מוסיף שכדי לעצור את סבבי הבחירות החוזרים ונשנים, נדרשת החלפתו של נתניהו, ולשם כך על בנט לשתף עימו פעולה. עוד מבהיר סער כי גם אם יפסיד בבחירות ונתניהו ירכיב את הממשלה, אין בכוונתו לפרוש מהחיים הפוליטיים.

על כך שהמטרה שלו היתה להביא להחלפה של נתניהו, ועל פי הסקרים לפחות אתה לא משיג אותה, התייחס על כך סער ואמר: "ראשית, מוקדם מדי לבחון זאת עכשיו. אני לא רואה איך יש לו רוב. אין לו 61. כך שעדיין אי אפשר לומר אם מצליחים או לא בהשגת המטרה. עכשיו אנחנו רוצים לשחרר את המדינה מנתניהו, שסילף בעיניי בצורה קשה מאוד את ערכי הליכוד. הוא פועל כמי שמעדיף את טובתו האישית על טובת המדינה, וזה דבר שאדם לאומי לא יכול להשלים עם התנהלות כזו. לכן אני משוכנע שצריך לסיים את שלטון נתניהו, אבל רק מתוך המחנה הלאומי".

לשאלה האם יש הבנות שקטות בינו לבין בנט על היום שאחרי הבחירות ענה סער: "נכון להיום לא. אבל אני מניח שבהמשך יהיה דיאלוג כזה. לצערי, בנט לא גילה עד עכשיו מחויבות לשינוי והוא מכשיר את הקרקע לכניסה לממשלה נוספת של נתניהו. אבל אם תהיה לבנט מחויבות לשינוי במדינת ישראל, אז יהיה שיתוף פעולה והוא יהיה שת"פ טוב. אני לעולם לא אשב עם נתניהו".

מפלגת תקווה חדשה גדעון סער ישראל היום נפתלי בנט

art

'בחדרי' גם ברשתות החברתיות - הצטרפו!

הוספת תגובה

לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות

תגובות

הוסיפו תגובה
{{ comment.number }}.
{{ comment.date_parsed }}
הגב לתגובה זו
{{ reply.date_parsed }}
טען עוד