1. עמוד הבית
  2. משפט ופלילים
  3. משפט

שוב בכותרות: אהוד אולמרט תובע את שכניו

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט שוב בכותרות | לאחר שהגיש נגד שכניו בקשה להפסקת השימוש בגג הפנטאוז שבבעלותו, הגיבו השכנים בכתב הגנה מושחז נגדו ונגד רעייתו

אהרן מילר, ט"ז ניסן תשפ"א 29/03/2021 20:10

גג המריבה אהוד אולמרט אהוד אולמרט צילום: משה שי, פלאש 90

ראש הממשלה לשעבר, העבריין המורשע אהוד אולמרט, מתגורר בתקופה האחרונה יחד עם רעייתו עליזה בפנטהאוז שרכשו באזור כיכר המדינה בעיר תל אביב.

בזמן האחרון סוערות הרוחות בבניין ששופץ במסגרת תכנית תמ"א 38, ועליו הוסיפו שני פנטהאוזים, שבאחד מהם מתגוררים בני הזוג אולמרט.

הסערה החלה לאחר ששכניו של ראש הממשלה לשעבר הקימו על הגג 'מקום התכנסות', הניחו שם ספות ועוד ציוד למפגשים ביניהם ובין חבריהם. השכנים הגדילו לעשות ומתכננים לרצף את המקום, על מנת להקל את השהות של הנוכחים.

בני הזוג אולמרט, המתגוררים כאמור בפנטאהוז שבקומת הבניין העליונה, הגישו תביעה נגד שכניהם, לאור השימוש המנוגד לחוק בגג הבניין.

על פי הדיווח ב'כלכליסט', השכנים הגישו כתב הגנה, אשר מתבסס על הטיעון הבא: "אהוד ועליזה אולמרט חשים עצמם מורמים מעם ומזלזלים בשכנים". השכנים מצידם טוענים כי מדובר בנכס משותף.

"הגשת הבקשה נעשית בלית ברירה של ממש, לאחר שהמבקשים עשו כל שבידם לנסות ולהגיע להבנות תוך שמירת יחסי שכנות טובה. אולם נראה כי חלק מדיירי הבניין מטרתם אחרת, ובימים האחרונים גמרו אומר בליבם לעשות בגג כבשלהם, להפוך את הגג המשותף שנועד להצבת מתקנים טכניים למקום התכנסות של דיירים ומוזמניהם" צוטט כתב התביעה של בני הזוג אולמרט ב'כלכליסט'.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. לא נישכח שאולמרט היה יקיר הציבור החרדי שעלה לראשות עיריית ירושלים עכשיו עברין  (ל”ת)


  2. כל הכסף שגנב, לא מספיק לו??????  (ל”ת)

    בעעעע

;