1. עמוד הבית
 2. בחצרות
 3. תנצב"ה

נכדם של הרבנים בן ה-5 נפטר בבית החולים

טרגדיה קשה: הילד הקטן רפאל אלחנן מנחם וינטרניץ ז"ל, שנחנק ל"ע ביום חמישי שעבר מחגורת בטיחות ברכב בעיר בית שמש, נפטר‎ לבית עולמו בבית החולים

משה ויסברג, ב' אייר תשפ"א 14/04/2021 23:09

נחנק מחגורת בטיחות נר דולק. אילוסטרציה נר דולק. אילוסטרציה צילום: unsplash

אסון כבד בעיר בית שמש: ביום חמישי שעבר הוזעקו כוחות הצלה לרחוב נחל דולב בבית שמש, שם נמצא הילד רפאל אלחנן מנחם וינטריץ ז"ל כשהוא חגור ברכב, וייתכן כי נחנק מהחגורה.

"לדברי בני המשפחה, סיפר צבי מאיר מרקסון, חובש באיחוד הצלה, "הילד איבד את ההכרה תוך כדי שהותו עם אחים נוספים ברכב חונה בחניון של המרכז המסחרי". כוחות הצלה ביצעו בו פעולות החייאה והוא פונה במצב אנוש לבית החולים שם נלחמו טובי הרופאים על חייו, אך למרבה הצער הערב הוא הלך לעולמו.

הילד רפאל אלחנן מנחם וינטרניץ ז"ל, בן ה-5, הוא נין של הגאון הצדיק רבי ישראל יצחק קלמנוביץ, נכד לחתנו הרב ויסטרניץ (הזקוק לרחמי שמים). ונין הגאון רבי יצחק כהן זצ"ל, נכד לבנו הרב משה נתן כהן.

הוא נולד יחד עם אח תאום, שניהם כפגים אושפזו במשך שנה בבית החולים. רק בגיל שנה וחצי הם נימולו ושרדו את התקופה בניסים.

לבני המשפחה עוד שלושה ילדים.

מסע הלוויה הלילה בשעה 12:00 מבית הלוויות שמגר בירושלים, להר המנוחות שם נטמן.

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. ברוך דיין האמת  (ל”ת)

  א

 2. שלא תדעו עוד צער  


 3. סוף עצוב אלחנן רק לפני שבוע ראיתי אותך ראיתי איך יצאת לאותו מקרה טרגי רק לפני שבועיים בשביעי של פסח סיפרת שאתם נוסעים לסבא וסבתא כשנולדת פג שנה וחצי היית בבית החולים אלין -מונשם ושרדת את זה ועכשיו לא שרדת. איזה נשמה היית? איך נשרוד בלי הצחוק והחיוך שמלווים את הבניין הקטן איך אמא תשרוד? איך יונתן? איך?? נחנקת ביום השואה ונפטרת ביום הזיכרון וזו רק נקודה קטנה למחשבה... מתגעגעים ודומעים מעכשיו השכנים  (ל”ת)


 4. זלזול בחיי אדם, מדוע לא היה על גבי בוסטר? ניסו לחסוך כסף? בוסטר לילדים (כפי שהחוק מחייב) לא כורך חגורה מסביב לצוואר שלהם להבדיל מחגורת בטיחות שלא מותאמת לילדים קטנים ונמצאת מסביב לצוואר שלהם משום שהם לא מספיק גבוההים. בנוסף איזה מן הורים משאירים את הילדים ברכב ויוצאים לעיסוקים שלהם? בשביל זה יש בייביסיטר / משפחה שידאגו. פשוט עצוב שאלו התוצאות של ניסיון לחסוך כמה שקלים. לחיי אדם אין ערך כספי!  (ל”ת)


  • בוסטר למה? 

   חיים

  • איזה הרגשה נעימה להאשים את ההורים... א מחיה! אני מכיר כמה כמוך שמוצאים את הזמן והמקום הלא נכון להטיף מוסר לבן אדם הלא נכון... תצליח הלאה אחי. (ל”ת)


 5. עצוב.... לא הבנתי מה קרה בדיוק  

  חני

;