1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

נעצר הצעיר הערבי שסטר לתלמיד הישיבה ברכבת הקלה

המשטרה עצרה לחקירה את הצעיר הערבי שסטר לתלמיד ישיבה ברכבת הקלה בירושלים | החשוד, בן 17 תושב מזרח ירושלים, נעצר לאחר שנמלט לשטחי הרשות הפלסטינית | הוא אותר במעבר קלנדיה הסמוך לירושלים

אבי גדלוביץ', ח' אייר תשפ"א 20/04/2021 14:03
תגיות:

נמלט לרשות הפלסטינית התקיפה התקיפה צילום: מתוך הסרטון

פחות משבוע לאחר התקרית החמורה ברכבת הקלה, לוחמי משמר הגבול עצרו היום (שני) את החשוד בתקיפת הצעיר החרדי במהלך נסיעה, ביום העצמאות בשבוע שעבר. הצעיר, בן 17 תושב שועפאט במזרח ירושלים, נעצר לאחר שמלט לשטחים.

מעצרו מגיע לאחר בסוף השבוע עצרה המשטרה חשוד אחר, בחשד שהיה מעורב באירוע התקיפה "אודות למאמץ מודיעיני וטכנולוגי של המשטרה לעצור את החשוד בתקיפת נוסע ברכבת הקלה בירושלים, אירוע שתועד והופץ ברשתות החברתיות", נמסר מהמשטרה.

כזכור, בסוף השבוע שעבר פורסם תיעוד של קבוצת נערים ערבים המכים בחור חרדי ברכבת הקלה בירושלים, תוך שהם מתעדים את עצמם ומעלים את הסרטון לרשתות החברתיות על מנת להתפאר במעשה השנאה. פרסום התיעוד עורר סערה, וגרר תגובות נזעמות מכל קצוות הקשת הפוליטית.

מהמשטרה נמסר כי "הממצאים העלו שהחשוד ברח לשטחים ולפני זמן קצר הודות למאמץ מודיעיני וטכנולוגי משמעותי הביאו לוחמי משמר הגבול ושוטרי מחוז ירושלים למעצרו במעבר קלנדיה שבגזרת עוטף ירושלים".

אביו של הנער, יהודה אוירבך, סיפר ביום שישי ל'בחדרי חרדים': "הוא נכנס הביתה נסער כולו וכאוב נפשית, וסיפר שישב ברכבת הקלה יחד עם חבר שלו, כשמסביבם שמונה צעירים ערבים משולהבים. הם המשיכו לדבר ביניהם בתקווה שלא ישימו לב אליהם. וכשהרכבת עצרה בתחנה אחד מהם נתן לו סטירת לחי, וכל הנערים ברחו".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. עכשיי לאן???  

  יוני

 2. מה זה עצרה לחקירה?... לחסל אותו, אחרי שיחטיפו לו סטירת=ות ויפרסמו ברשת... אל הערבים המתנכלים צריך לדבר בשפה היחידה שהם מבינים. לא אידיש...  (ל”ת)

  ד.

 3. הוא נעצר ואחר כך ישוחרר  (ל”ת)

  צבי

 4. חייבים לשבור לו את האייפון לרסיסים. ולשלול לו את הזכות, עד סוף חייו, לעלות לתחבורה ציבורית כולל רכבת, אוטובוס, מונית, מיניבוס, ומידיבוס.  (ל”ת)


 5. ישב ברכבת הקלה שמלאה באנשים, כולם ראו ושתקו.  (ל”ת)


 6. ועכשיו לאחר מאמצים רבים לתפוס את הרוצח יעמידו אותו לפני השופט העמלקי שישחרר אותו לאלתר ושלום על ישמע-אל  

  לסדום היינו לעמורה דמינו

;