1. עמוד הבית
 2. חדשות
 3. קורונה

נתניהו: זהו התאריך למנת החיסון השלישית

לאחר סאגה ארוכה והתנגדות של יושב ראש כחול לבן בני גנץ אושר בימים האחרונים החוזה מול חברת פייזר, היום בהצהרה לתקשורת הבהיר נתניהו כי החיסון צפוי להיות מאושר בקרוב עבור ילדים, וגם מתי תינתן מנת החיסון השלישית

אהרן מילר, ח' אייר תשפ"א 20/04/2021 19:42

תכינו את הכתפיים אילוסטרציה אילוסטרציה צילום: unsplash

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסר היום (שלישי) הצהרה לתקשורת בתום דיון בנושא החיסונים והיערכות להמשך המאבק בקורונה והתייחס גם לסוגיית החיסון השלישי.

בפתח דבריו אמר נתניהו: "אני מגיע לכאן מדיון עם שר הבריאות ואנשי מערכת הבריאות, לאחר שסיכמתי עם ראשי פייזר ומודרנה על אספקה נוספת של 16 מיליון חיסונים נוספים לאזרחי ישראל. אנחנו נערכים למבצע חיסונים נוסף בעוד כשישה חודשים, אז תכינו את הכתפיים וגם את הילדים משום שלהערכתנו עד אז יהיו חיסונים מאושרים לילדים".

"תמיד יכולה להיות הפתעה על ידי ווריאנט חדש, ההודי או אחר. היציאה מהקורונה עד היום וההימנעות שלנו מהקורונה בהמשך היא מובטחת כל עוד אין הפתעה כזאת" הסביר נתניהו.

לסיום אמר: "אחת הדרכים למנוע את ההפתעות האלה היא לחזור ולהדק את המעטפת החיצונית שלנו. על זה קיימנו היום דיון די ממושך, על האפשרויות השונות שדיבר עליהן שר הבריאות שאנחנו דנים בהן ביחס גם ליחסי החוץ שלנו עם כמה וכמה מדינות. הגישה שלי ושל מערכת הבריאות היא שצריך להדק, כי אנחנו נמצאים במציאות שהיא עדיין לא ברורה לחלוטין".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. לא הבנתי פייזר אומרים שנחיסון יעיל חיותר מחצי שנה וכבר רוצים שנעשה שוב חיסון??? כאילו למה?? שנהיה כרוניים??? ומגיםת אמורות לדעוך מתישהו גם בלי חיסונים  (ל”ת)


 2. לאט לאט מתגלה האמת.. שהחיסונים הולכים ללוות את מי שמתחסן עד 120  (ל”ת)


  • והקורונה את מי שלא...חס ושלום (ל”ת)


 3. נתניהו ומיליוני מנות חיסון  

  יולי

 4. השמע נעצר באמצע איפה המסכן שיגיד שזה בכוונה כדי להילחם בביבי  (ל”ת)

  אילוז

 5. ביבי תכין תיק אתה הולך להכנס לכלא להרבה שנים על הפשע שעשית בניסוי בבני אדם  (ל”ת)


;