1. עמוד הבית
  2. חדשות
  3. אקטואליה

אחמד טיבי פוצץ את הראיון: "תשאל לפי הסטנדרטים שלי"

ראיון עם חה"כ אחמד טיבי התחיל בשיחה נינוחה על הפלונטר הפוליטי אליו נקלעה מדינת ישראל, כמו גם התייחסות למתיחות ההולכת וגוברת בשבועות האחרונים של ערביי ישראל התוקפים בעלי חזות חרדית, אך הסתיים בניתוק השיחה 

אהרן מילר, י"ד אייר תשפ"א 26/04/2021 12:22

התמיכה במחבלים אחמד טיבי בכנסת אחמד טיבי בכנסת צילום: אוליבר פיטוסי, פלאש 90

ח"כ אחמד טיבי שוחח הבוקר (שני) עם ינון מגל ובן כספית ברדיו 103, והראיון שנמשך במשך דקות ארוכות כמעט ופוצץ לאחר שינון מגל הקשה על טיבי בשאלת התמיכה של חבריו לרשימה המשותפת במחבלים.

הראיון התחיל בשיחה נינוחה על הפלונטר הפוליטי אליו נקלעה מדינת ישראל, כמו גם התייחסות למתיחות ההולכת וגוברת בשבועות האחרונים של ערביי ישראל התוקפים בעלי חזות חרדית.

בדבריו התייחס טיבי לסאגת המחסומים אמש ואמר: "מי שהחליט להציב מחסומים שער שכם עשה שגיאה קשה, הרפתקה מיותרת שגרמה לפרובוקציה מי שהחליט להסיר אותם עשה תיקון. זו המחאה של הצעירים הירושלמים, אל קודס".

"במשך שנים יודעים שחלק מהמסורת זה לשבת שם, הישיבה בשער שכם היא נבדקה וזו הדרך שעוברים המוסלמים בדרך למסגד אל אקצה זה נקרא באב אל עמוד" הוסיף טיבי. 

לאחר מכן שאל ינון מגל את אחמד טיבי מה דעתו על כך שמפלגת בל"ד נתנו אות הוקרה לרוצחו של החייל משה תמם ז"ל, רושדי אבו מוך. טיבי ביקש להגיב בקצרה ולאחר מכן ניתק את השיחה: "בכל פעם שאני אתראיין אתה תשאל אותן שאלות ולכן אני מסרב לענות. תתרגל לראיין אותי לפי הסטנדרטים שלי" תקף טיבי.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. ואיתם בנט ולפיד רוצים להקים ממשלה??  (ל”ת)


  2. דוקא חשוב לשאול אותו את השאלות האלו  


  3. הל משחק אני ראיתי ראיון שלו יחד עם אופיר אקוניס הם מתנגחים ורבים  


;