1. עמוד הבית
  2. עסקים ונדל"ן
  3. כלכלה

אלי ישי: מוכן לבחון חזרה לשעון קיץ אחרי יום כיפור

האם המאבק נגד שעון החורף נושא פירות? • שר הפנים על המעבר לשעון חורף, שצפוי במוצאי-שבת: גם אני אוהב את שעון הקיץ, וניתן לחשוב על פתרונות כמו האפשרות של שינוי השעון לשבוע של יום כיפור בלבד"
נחמן גור, בחדרי חרדים, כ"ו אלול תש"ע 05/09/2010 11:06

שעון חורף חרף ישן יושן נוחר מעורר

האם המאבק בשעון החורף המוקדם נושא פירות?

שר הפנים אלי ישי התייחס הבוקר (א) למעבר משעון קיץ לשעון חורף, שצפוי במוצאי שבת, ולביקורת הציבורית על המהלך. לפני כניסתו לישיבת הממשלה השבועית, אמר אלי ישי: "לא מדובר בעניין של דתיים מול חילוניים, אלא בעניין של כלל עם ישראל. גם אני אוהב את שעון הקיץ, וניתן לחשוב על פתרונות כמו האפשרות של שינוי השעון לשבוע של יום כיפור בלבד".

20 אלף חתמו נגד שעון החורף • ומה איתכם?

המעבר לשעון חורף, המתבצע בישראל בשלב מוקדם יחסית בגלל צום יום כיפור, מעורר ביקורת חריפה בקרב גורמים שונים. עשרות אלפים כבר חתמו על עצומה, תחת הכותרת "החרימו את שעון החורף", הקוראת לציבור האזרחים להתעלם ממועדי 'שעון החורף' ולהמשיך לנהוג בהתאם לשעון הקיץ עד לסיומה הרשמי של העונה, בסוף חודש אוקטובר.

וכך נכתב בעצומה: "הננו קוראים לאזרחי המדינה להתעלם מהזזת השעון ולהמשיך לפעול לפי שעון הקיץ. בתי ספר, עסקים, מוסדות ציבור, משפחות וכל גוף אחר, אנא המשיכו לנהוג כאילו השעון לא זז".

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
  1. שעון קיץ  

    כשר

  2. ההסתה השמאלנית תתנגד אפילו לחורף בינואר, אם רק הדתיים יחליטו. אבל למה באמת להקדים השעון שמציל בחורי ישיבות מק"ש ותפילה אחרי זמנן  

    יידל'ה