1. עמוד הבית
 2. משפט ופלילים
 3. פלילים

"הסתה חמורה": האימאם מלוד פרסם סרטון נוראי

ברקע הרגיעה בערים המעורבות מאז הפרעות האחרונות, אתמול שיתף האימאם של לוד, סרטון שבו אזרח מצית שני שוטרים ללא סיבה משמעותית, ולצד זה כתב: "הדרך להתמודד עם חוסר צדק" | בן-גביר הגיש תלונה נגדו: "הסתה מסוגלת להרוג, צריך להפסיק לפני שיהיה מאוחר"

יאיר כלפה, ו' תמוז תשפ"א 16/06/2021 19:35

הוגשה תלונה אימאם יוסף אל-באז אימאם יוסף אל-באז צילום: מתוך שידורי ערוץ 13

לאחר שיוחסו לו מספר התבטאויות מסיתות במהלך מבצע 'שומר החומות', היום (רביעי) הוגשה תלונה נגד האימאם מלוד יוסוף אל באז, על ידי חה"כ איתמר בן-גביר, זאת לאחר שהראשון פרסם סרטון הסתה.

האימאם שיתף אתמול סרטון בעמוד הפייסבוק שלו, שבו נראה אזרח תוקף בצורה אכזרית שני שוטרים, רק בגלל עבירת מהירות, ואף לאחר מכן הורג אותם בצורה אכזרית, כשהוא מצית את הרכב שבו הם יושבים חיים.

לצד הסרטון, כתב האימאם: "תהיו איתי. הדרך הטובה ביותר להתמודד עם חוסר צדק". בעקבות הפוסט חבר הכנסת איתמר בן-גביר מ'הציונות הדתית' הגיש תלונה לפרקליט המדינה (תפקידים מיוחדים) בגין הסתה לאלימות וטרור.

"לא מדובר בפרובוקציה זניחה, אלא בהסתה מהדרג החמור ביותר נגד שוטרים, מקומו של השייח' אלבאז בכלא", מסר יו"ר עוצמה יהודית', וקרא "המשטרה חייבת לפתוח בחקירה ולמצות איתו את הדין".

"הסתה מסוגלת להרוג וצריך להפסיק אותה לפני שיהיה מאוחר", הוסיף בן-גביר. 

מפאת המראות הקשים מנשוא שבסרטון, 'בחדרי חרדים' בחר שלא לצרפו לכתבה.

הוסף תגובה

תגובות

אין לשלוח תגובה הכוללות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.
 1. למה מחזיקים דגל בשער שכם?  


 2. הסתה  


 3. הצביעות של פייסבוק  


 4. האימם המסית ימ"ש  


 5. איפה השב''כ ????????????? איפה המשטרה ??????????? איפה הפרקליטות ???????? איפה הממשלה ??????????? אתם רוצים שנקבלי התקפי לב כולנו שישחטו את כולנו פה איפה קיבינימט הצדק ????????????????????????? מה הולך עם האנשים היום מה הולך איפה כולם ??????????????????????????????????????  (ל”ת)


 6. ימח שמו וימח שמם של המפרסמים ושל כל אלה ששותקים פה ושם !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מה הפכתם פה כולם למטומט ים או מה ????????????????????????  (ל”ת)


 7. להיות  


 8. ימי שמו וזכרו, ותפסיקו בבקשה לשים תמונות של רשעים! טטשטשו  (ל”ת)


 9. מצוין ששמו בסרטון שוטרים  

  מג"ן

 10. ערבוש מסריח! לא למחוק!  (ל”ת)


 11. הוא ממש דומה לחמור  (ל”ת)


  • הוא דומה לארגז מצעים עם השמיכה הזאת על הראש (ל”ת)


 12. כבוד ל-בחדרי! אין צורך לפרסם זוועות.  (ל”ת)

  אפרת

;